Forum Takie pogaduszki...


8032 odpowiedzi | Ostatni wpis

I jeszcze dostałam mój prezent/nagrodę


A ja wczoraj byłam na warsztatach TM w Zabrzu. Fajnie było. Polecam


Love Agatko, cieszę się,że masz więcej czasu dla siebie, wiem jak to jest ważne pomóc "młodej Matce" Love

Mam to doświadczenie, że czasmi wystarczą 2-3 godziny zabawy z wnusią, aby córka odpoczeła po nieprzespanej nocy Bigsmile

Czas szybko leci nasza Natalka za kilka dni skończy roczek Love

Buziaczki dla Rafałka i Joasi Love


Love Witajcie Kochane Słoneczka Love

Love Haniu, dziękuję za to że jesteś, za Twoje pyszne śniadanka i kawusie Love Jesteś jak balsam na różne smuteczki Wink Bigsmile Love


Jak ten czas się spieszy już piątek -połowa stycznia

           

Mam dla Was śniadanko .Zapraszam 

                      

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Kochane mówię Wam magiczne słowa   Wink     Spokojnej Nocy

                         

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Dziewczyny dziś później niż zwykle ,ale jestem .

                      Kawka też

                    

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Spokojnej nocki

                     

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Witam w środę. Wink Miłego dnia życzę

                  

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Ciemno wszędzie ,głucho wszędzie co to ........Nic nocka przyszła

                        

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


 Agatko  kochana pamiętaj że zdrowia czyli naszego akumulatora musi starczyć Ci na bardzo dłuuuuuuuuuugo

    Witam Was wszystkich we wtorek

                        

                  

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Dzień dobry Smile

Już od 2 nie śpię. czas na drugą pracę Smile

Haniu teraz powinnam mieć więcej czasu. Będę częściej zaglądać  :D  

Elu - znam to. Niby jestem młoda ale jak się w 2 miejscach pracuje, a do tego małe dziecko to czasami ma się już dość... dobrze, że mam rodziców. Czasami nie ma jak pojechać na ciepły obiad, którego już nie trzeba robić.

Miłego dnia!

Jestem Agata Smile

Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.

Antoine de Saint-Exupéry


 

Gabrysiu, babcią jeszcze nie jestem ale mam nadzieję (umocnioną pierwszą wizytą synowej u lekarza), że w tym roku będę Smile Jestem na to gotowa i jak będą młodzi chcieli to zawsze pomogę Smile

Czekam na zdjęcia Twoich obrazów, Gabrysiu Smile

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Agatko, jak się cieszę że napisałaś Smile Czas szybko leci... Rafałek już taki duży! Super, że zdrowo się chowa i rośnie na pociechę rodziców Smile Cieszę się, że wróciłaś do haftowania.

Gabrysiu, super że Ty też znajdujesz czas na swoje hobby.

Ja póki co musiałam odpuścić swoją pasję i od prawie roku nic na swoim blogu nie napisałam. W kuchni też już nie tworzę tak dużo jak kiedyś i nie fotografuję juz każdej potrawy. Na początku myślałam, że przerwa będzie dużo krótsza i nadrobię mając w "zapasie" opracowane przepisy i zdjęcia. Ale nie daję rady. Praca z dziećmi, sprzedaże TM, rodzina i obowiązki domowe... lat mi przybywa, sił ubywa i organizm upomina się o codzienną dawkę snu i odpoczynku. Smile Musiałam trochę zwolnić i część odpuścić, bo tempo które kiedyś sobie narzuciłam doprowadziłoby mnie do jakiejś choroby Smile

Podobnie jak Ala postanowiłam częściej tu do was zaglądać i pisać.

 

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Pora do łóżeczka ,bo jutro też jest dzień

                  

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Startujemy w nowy tydzień   emoty-emoty-emotikony.gif       Witamemoty-emoty-emotikony.gif

                         

Agatko super ,że możesz wygospodarować trochę czasu i tutaj zajrzeć

 

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Witajcie w niedzielne popołudnie Smile

Gabrysiu fajnie jest wrócić do pasji - ja wróciłam do haftowania.

Haniu pamiętamy misia uszatka - oglądamy z Rafałkiem różne bajki, ale jego ulubioną jest Pingu Pingu. Może pamiętacie pingwinka z modeliny?

Grażynko jak tam z Twoim zdrowiem. Ciągle jesteś na diecie?

Elu ja Ciebie podziwiam. Mając taką gromadkę dzieici ogarniasz dom, pracę i ich wychowanie. A masz jeszcze czas na bloga.

Hania jest naszym forumowym opiekunem Smile czuwa nad nim cały czas!

Alu mam nadzieje skorzystać z Twojej porady. Więcej czasu dla siebie. Dziś moi mężczyźni poszli na rajd, a później jadą do dziaków. Ja w koncu mam jeden dzień dla siebie, w domu, w ciszy.

Pozdrowienia od Rafałka dla wszystkich cioć :) 

Ciekawe co tam u Asi?

 

Miłej niedzieli!

Jestem Agata Smile

Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.

Antoine de Saint-Exupéry


Piszę Wam kochane Dobranoc z tabletki  Do zobaczenia w poniedziałek

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Haniu - to w 100% Twoja zasługa Love Mnie było aż głupio, że tylko czytam i się nie odzywam. Dzięki Ci, że przetrwalaś  

Pozdr. Ala                   Lepiej zaliczać się do niektórych niż do wszystkich


Kwiatuszki robi się u nas jak dawniej jak ja się cieszę

 Witam piątkowo

                 

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Love Gabrysiu, zawsze podziwiałam Twoje zamiłowanie do malowania Love

Na FB nie wchodzę, kiedyś zalogowalam się i zapomniałam hasła i na tym zakończyła się moja przygoda z FB Bigsmile

Love Haniu, pamiętam Love


Gabrysiu maluj kochana maluj ,bo piękne są Twoje obrazy Wink

Kochane pamiętacie tego misia?

                      

 

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Ja również dołączam do wszystkich życzeń tutaj  napisanych. Cieszę sie , że zajrzała do nas Veroniczka-autorka tego wątku!  Party , cieszę się z wiadomości i postanowień Ali,  a Elę podziwiam jako wspaniałą matkę i nie tylko.

Veroniczko, co u Ciebie? Jak funkcjonuje Twoja szkoła?

Elu, nie wiem , czy mi się zdaję, że już zostałas Babcią? Gratuluję!  Love

Widzę niektóre z Was na FB, choć nie lubię tego "molocha" i zaglądam tam jeszcze rzadziej niż  na naszą przepisownię. Wróciłam do malowania moich obrazów. Miałam ponad rok przerwy.  Jak porobię zdjęcia, to się pochwalę.  Smile

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Witaj Grażynko, u nas mróz maleje Smile Wczoraj było -8*C i jakoś zaśpiewaliśmy na orszaku. A dziś dalsze ocieplenie, bo tylko -5 na termometrze. Pozdrawiam i zmykam do pracy. Dziś mam zmianę do samego wieczora, do 20:30 Smile

Życzę Wszystkim ciepła w sercu i życzliwości od ludzi. W ich uśmiechu też można się ogrzać Love    Smile

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Love Witam serdecznie w bardzo mrożny czwartek Love


Witam we czwartek

                

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Dziś święto Trzech Króli !!!

Na dworze - 5 stopni Smile więc ciepło jak na ostatnie mrozy!

Zbieram się na mszę za babcię.

 

Pozdrowienia w nowym roku ! 

Jestem Agata Smile

Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.

Antoine de Saint-Exupéry


Love Alu, dziękuję za miłe życzenia i takie na czasie Wink ale czasami trudne do wykonania Wink Bigsmile Love

Love Elu, życzę Wam z całego serca,aby wszystkie "wydarzenia" przebiegły pomyślnie Love Love Love

Love Agatko, buziaczki dla Rafałka Love

Love Kochane Słoneczka bardzo,bardzo serdecznie Was pozdrawiam Love

Grażyna ze Szczecina Love


Dziewczyny już jutro Trzech Króli

              

a ja Wam życzę spokojnego ciepłego wieczoru

                   

Do zobaczenia w czwartek

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Dziś rano o 6:15 była u nas temp -19*C!!!!!! Masakra! A jutro orszak Trzech Króli i mamy śpiewać na powietrzu!

Haniu, przekażę, dzięki

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Śnieg tej zimy by się też przydał                         Witam  Dziewczyny gorącą kawką

Elu trzymam kciuki za Kasię i resztę Twoich dzieci niech im się pouklada jak najlepiej.

Alu też tak mam ,że nie lubię pisać na tabletce ale to dobrze ,że zaglądamy tu na różne sposoby .Trudne zadanie przed sobą postawiłaś kochana .Spełnienia życzę

Z moją mamą jest powolutku do przodu rok czasu ,żeby poogarniać to wiek przy starym człowieku

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Teraz żyję studniówką najmłodszej, Kasi która w Nowy Rok skończyła 19 lat (ale czas leci :)  )

Jutro jedziemy po buty, sukienka się szyje Smile A zabawa w najbliższą sobotę!

Krysia piszę pracę magisterską, Gosia robi w tym roku licencjat... na nudę nie narzekam Smile Smile Smile

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Alu, kochana dziękuję za życzenia.

Tak, mnie też przydałoby się zwolnić i mieć dla siebie więcej czasu. Bardzo bym chciała, żeby to było już w tym roku. Ale przede mną kolejne ważne wydarzenia rodzinne: ślub kolejnego syna... mam też nadzieję że zostanę babcią u najstarszego...

Tęsknię za Wami i bardzo bym chciała móc z Wami pogadać częściej niż teraz.

Jeszcze raz pozdrawiam serdecznie w Nowym Roku, Ela

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Kochane Gwiazdeczki

życzę Wam (i sobie) zwolnienia tempa w tym nowym roku, cobyśmy miały więcej czasu dla siebie (a tym samym i na pogaduchy).

Zaglądam tutaj po kilka razy dziennie, ale albo jestem w pracy, albo czytam na tablecie, na którym nie lubię pisać.

Moje noworoczne postanowienie to więcej zdrowego egoizmu, postanowiłam być bardziej asertywna, i zatroszczyć się bardziej o siebie. Tego i Wam życzę.

Pozdr. Ala                   Lepiej zaliczać się do niektórych niż do wszystkich


Pora na spoczynek jutro też jest dzień

                           

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Love Witam Kochane Słoneczka w mrożny ale pogodny poniedziałek Love

Zapraszam na chwilę relaksu Love


Marzenko ,Elu , Gabrysiu, Grażynko jak ja się cieszę, że tu zajrzałyście bo to znaczy ,że nawał obowiązków zelżał i mogłyście do nas wstąpić .Wiadomo ,że każda z nas ma swoje domowe zmartwienia ale o przepisowni a zwłaszcza o naszych pogaduchach pamięta . Jestem tu i trwam z myślą,że znowu starą-nową paczką będziemy .

W nowym 2016 życzę Wam kochane żeby trosk było mniej niż radości i nie zapominajcie o nas .

                                 

Agatko ucałuj Rafałka od cioci Hani bo o nim zawsze pamiętam i jestem bardzo ciekawa co u Joasi

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


 Mamy mroźny poniedziałek  Pierwszy poniedziałek 2016 roku

                                Jestem znowu z Wami .Bądźmy razem w zdrowiu i radości cały rok

 

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Love Witajcie Kochane Słoneczka Love

Verciu i Elu jak miło znów przeczytać i zobaczyć Wasze posty Love

Dziękuję Wam za miłe życzenia Love

Za dawną Przepisownią została mi tylko TĘSKNOTA Wink Love

 


Verciu, jak miło że zajrzałaś! Kochana, Ty nas rozkręciłaś... to dzięki Tobie nasza Przepisownia nabrała odpowiednich nawyków... Niestety większość z nas odeszła i Przepisownia służy w większości do narzekania i pobierania przepisów... szkoda...

Masz rację, że odeszłyśmy do różnych obowiązków i tylko czasem tu zaglądamy. Na szczęście na posterunku jest wierna Hania; Monika i Grażynka też dość często zaglądają. A reszta? Sama zaglądam tu tylko czasami a piszę jeszcze rzadziej... Cóż, życie...

Dziękuję za życzenia i Tobie również życzę wszelkiej pomyślności w 2016 Roku.

Jak Twoja szkoła tańca? Jak córka, mąż? A Twoje zdrowie?

Pozdrawiam, Ela

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Witajcie dziewczynki !!! :)  Hania na posterunku, Grazynka, Gabrysia i Monika, kiedy sie da, a reszta sie rozpadla prawie...  Kazdy zajety... Pamietacie, jak bylo gwarno i wesolo, jak bylysmy wszystkie? 

Ale przejde do rzeczy.... Przede wszystkim zycze Wam szczesliwego Nowego Roku, aby przyniòsl radosc, spokòj, zdrowie i realizacje marzen Love   Oby byl lepszy od poprzedniego !!! Party

Milego popoludnia i weekendu Bigsmile

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Witam Kochani w ostatnim dniu starego roku 2015 i życzęnowy-rok-ruchomy-obrazek-0013 duuuuuużo szczęścia w 2016

                  

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Możesz pomóc temu maleństwu - córeczka mojej przyjaciółki ze studiów. Z góry dzięki za przekazanie 1 % z podatku dochodowego.

 

http://www.corinfantis.org/podopieczni/56-pilna-pomoc/434-kasia-kowerdziej-hrhs-ii-etap

Jestem Agata Smile

Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.

Antoine de Saint-Exupéry


Chciałam wam złożyć życzenia noworoczne - wszystkiego najlepszego w nowym nadchodzącym roku, dużo zdrowia, radości z każdej chwili i spełnienia marzeń !

Jestem Agata Smile

Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.

Antoine de Saint-Exupéry


Witajcie Kochane !

Troszkę nie było mnie na forum - chyba z pół roku. Dużo się działo. Wróciłam do pracy, szukałam niani, a ostatnio zmieniam pracę, więc znowu młynek. W "starej" kończę rok, w nowej (na urlopie w "starej") już się wdrażam, do tego opieka nad Rafałkiem i dzień kończy się niewiadomo kiedy... do tego święta... 

Miło tu zajżeć i zobaczyć, że czuwacie i jesteście. Kolorowo, pełno świetnych obrazków.

Rafałek ma już póltora roku. Rośnie jak na drożdzach. Ma już zarówno trójki jak i czwórki - zęby. Zaczyna mówić Smile Mama jest dumna ! 

Jestem Agata Smile

Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.

Antoine de Saint-Exupéry


Spokojnego wieczoru

        

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Wstałam szaro na dworze  to na kawkę zapraszam

    

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Miłego wieczorku oraz spokojnej nocy

      

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Dziękuję za cudne życzenia, wszystkie wierne  Forumowiczki pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego najlepszego , nie tylko na Święta , ale i po Świętach, na cały ROK 2016 Party

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Witam Was pięknie w po świąteczny poniedziałek  Bigsmile

Ponieważ piszę z tableta to obrazek będzie malutki

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.