Regulamin Forum

Regulamin korzystania z forum i „netykieta”

Moderatorem niniejszego forum jest firma Vorwerk Polska, dywizja Thermomix ®. Użytkownicy i członkowie Forum Thermomix ® oraz Przepisowni mają obowiązek stosować się do Ogólnych Warunków Użytkowania oraz następujących reguł zachowania:

Za treść postów umieszczanych na tym forum odpowiedzialny jest zespół moderatorów firmy Vorwerk Polska Thermomix ®. Proszę pamiętać, że reguły te mogą w każdej chwili zostać zmienione lub uzupełnione.

1. Forum Thermomix ® i Przepisownia mają na celu umożliwienie wymiany doświadczeń na tematy kulinarne oraz przepisów, a także informacji związanych z urządzeniem Thermomix ® i wolno z nich korzystać wyłącznie w tym celu.

2. Zachęcamy do wspierania nowych członków na forum. Do dobrego tonu należy przedstawienie się innym uczestnikom forum. Aby okazać uprzejmość, warto rozpocząć post od pozdrowienia i pozdrowieniem go zakończyć. Należy pamiętać, że prowadzimy rozmowę z innymi ludźmi i powstrzymać się od osobistych przytyków, obelg, wulgarnego języka itp.

3. Z platformy nie wolno korzystać w celach handlowych i promocyjnych, ani dla umieszczania jawnych ani ukrytych reklam usług lub produktów. Zabrania się wstawiania łączy do innych stron internetowych w podobnych celach.

4. Przed umieszczeniem postu na forum należy sprawdzić, czy na dany temat nie ma już podobnych wypowiedzi, do których można by go dołączyć.
Dla nowego postu należy wybrać przyciągający uwagę tytuł.
Zabrania się:
- publikowania tego samego postu w różnych rubrykach forum,
- publikowania komentarzy o identycznej treści do tego samego tematu,
- publikowania postów niepasujących do tematu,
- publikowania postów łamiących reguły forum,
- osobistych ataków na osoby, członków forum lub moderatorów.

5. Nazwa użytkownika nie może zawierać żadnych nazw chronionych prawami autorskimi. Ta sama osoba nie może rejestrować się pod kilkoma nazwami użytkownika.

6. Dzieci i młodzież mogą korzystać z forum wyłącznie za zezwoleniem rodziców lub opiekunów. Rodzice zezwalający swoim dzieciom na korzystanie z forum powinni poinformować je o zasadach bezpieczeństwa korzystania z sieci. Odpowiedzialność za dostęp dzieci do forum ponoszą rodzice.

Prosimy zwrócić uwagę, że korzystając z Forum Thermomix ® i Przepisowni użytkownicy mają obowiązek stosować się do wyżej wymienionych reguł oraz do zaleceń moderatorów Vorwerk Polska Thermomix ®. W razie nieprzestrzegania tych reguł lub łamania innych przepisów prawa, posty i komentarze mogą zostać usunięte, a konto użytkownika zablokowane na określony czas lub usunięte. Reguły te egzekwowane są w imię dobrej atmosfery na forum i ewentualne sankcje nie wymagają uzasadnienia.

Moderatorzy Vorwerk Polska Thermomix ® dokładają wszelkich starań, by starannie sprawdzać zgodność treści publikowanych na Forum Thermomix ® i w Przepisowni z powyższymi zasadami. Jeśli mimo to zauważysz post o treści łamiącej te zasady lub niezgodny z prawem, zgłoś to. W tym celu możesz użyć przycisku „Kontakt z moderatorem Thermomix ®“.