3
 • thumbnail image 1
 • thumbnail image 2
Wyślij do wydruku
[X]

Wyślij do wydruku

ZDROWE ZELKI Z GALARETKI


Wydrukuj:
4

Składniki

Skladniki: 1 galaretka cytrynowa + 150 ml wody goracej 1 galaretka agrestowa + 150 ml wody goracej 1 galaretka malinowa + 150 ml wody goracej Forma silikonowa np. „Misie” Forma silikonowa np. „Kaczuszki” Forma silikonowa np. „Dinozaury”

 • 6
  15min
  Czas całkowity 15min
  Pieczenie / Gotowanie
 • 7
  Łatwy
  Czas całkowity
 • 8
  • Appliance TM 5 image
   Przepis jest tworzony dla
   TM 5
   Uwaga! Naczynie miksujące TM5 ma większą pojemność niż TM31 (pojemność 2,2 litra zamiast 2 litrów naczynia TM31). Ze względów bezpieczeństwa nie można korzystać z przepisów na Thermomix TM5 do gotowania w modelu TM31 bez dostosowania ilości składników. Ryzyko oparzenia pryskającymi gorącymi płynami: Nie przekraczać maksymalnej ilości i przestrzegać oznaczeń poziomu w naczyniu miksującym!
5

Przygotowanie

 1. [size= large]Wykonanie:[/size]

  [size= medium]Do naczynia Termomix wlac 150 ml wody ustawic na 4 min/100°C/2 obr. wsypac galaretke cytrynowa, jeżeli galaretka się dokladnie nie rozpuscila ustawic na dodatkowe 2 min./2 obr, wylac galaretke do miseczki lub szklanki, odstawic do lekkiego wystudzenia, napelniac formy silikonowe i odstawic do lodowki, najlepiej na noc. [/size]

  [size= medium]Tak postepowac z kazda galaretka.[/size]

10
11

Ten przepis został stworzony przez użytkownika Przepisowni i nie jest przetestowany przez Vorwerk Polska, tym samym Vorwerk nie może odpowiadać za efekt końcowy przepisu. W razie niejasności prosimy korzystać ze wskazówek zawartych w instrukcji obsługi i książce podstawowej.

INNI UŻYTKOWNICY POLUBILI PODOBNE PRZEPISY…


Komentarze

Odpowiedz
 • Nie ma żadnych komentarzy