Forum Przepisy na Boże Narodzenie



33 odpowiedzi | Ostatni wpis

U mnie w domu od "dziada-pradziada" wigilijne dania musiały byś ścisle postne, czyli nawet bez śmietany, bez masła, bez majonezu. To Waszych pomysłów dorzucam przepis na postne racuchy drożdżowe: http://kulinarnesos.pl/2017/05/16/mega-proste-racuchy/


weszłam w wigilijne  przepisy wybrałam pierogi, ale niestety pokazuje sie tylko fotografia pieknych pierogów , a przepisu nie ma ,  nie ma w co kliknać, jest podany czas , trudnośc ale nie ma przepisu , buuuuuu Aw

Lamka


mamula link działa !!!

Ale tam róznosci , nie wiem co wybrać Wink

Pozdrawiam  wszystkich Katarzyna


Love Moniczko są już trzy przepisy na makówki i są prawie takie same Smile


monika6500 wrote:

smileys Macie racje z tym powtarzaniem przepisów. W zeszłym roku jak wstawiałam swój konkursowy przepis na "Świąteczne makówki" smileys to w przepisowni nie było ani jedna\ego takiego przepisu a teraz zostały wstawione aż dwa, jeden za drugim  ;)

Moniczko ja też o tym myślałam i może nasi informatycy by coś tu zaradzili?  Ale chyba nie bo  moja prośba o funkcję   poprawności pisania  przeszła bez echa ,a te powtarzające się przepisy to już norma ile ludzi tyle przepisów i wiesz ,że nie zawsze można podać żródło itd . Puzzled

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


mamula wrote:

Link nie działa, a przepisy na Boże Narodzenie powinny się znaleźć na rozszerzonych w kategoriach Święta-a nie jakoś inaczej, jak jest obecnie (nigdy nie pamiętam, gdzie i muszę za każdym razem szukać od poczatku)

Mamula jak masz trudności z odszukaniem przepisu to stwórz nowy folder w swoich przepisach i już nic Ci nie zginie Wink

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


smileys Macie racje z tym powtarzaniem przepisów. W zeszłym roku jak wstawiałam swój konkursowy przepis na "Świąteczne makówki" smileys to w przepisowni nie było ani jedna\ego takiego przepisu a teraz zostały wstawione aż dwa, jeden za drugim  ;)


widziałam ogłoszenie o konkursie, ale szczerze mówiąc nie mam pomysłu na to co by tu wrzucić, żeby się nie powtarzać


Anetko, trwa konkurs świąteczny. Codziennie ktoś publikuje jakis przepis. Może Ty też spróbujesz coś opublikować?  Bigsmile

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


macie jeszcze jakieś fajne, nowe pomysły na świąteczne jedzonko?


mamula jak Tobie ten link nie działa to może Ty masz coś z komputerem?   Mi link się otwiera bez problemu


Link nie działa, a przepisy na Boże Narodzenie powinny się znaleźć na rozszerzonych w kategoriach Święta-a nie jakoś inaczej, jak jest obecnie (nigdy nie pamiętam, gdzie i muszę za każdym razem szukać od poczatku)


Pozdrawiam Mixi


Możesz tę książeczkę kupić w naszym vorwerowskim sklepie internetowym. Wejdź na stronę www.thermomix.pl i potem  do sklepu. Bigsmile

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Racja - nie mam książki z takim przepisem, pewnie dlatego, że była to książka do TM3.

 Przepis wydaje się być prosty :D Będę próbować na Święta :D


Racja - nie mam książki z takim przepisem, pewnie dlatego, że była to książka do TM3.

 Przepis wydaje się być prosty :D Będę próbować na Święta :D


anetawilczewska wrote:

 :

czy któraś bądź któryś z Was ma jakiś przepis na rybę w galarecie do naszego cuda?

Tutaj podsyłam Ci link do karpia w galarecie :http://www.przepisownia.pl/przystawkisa%C5%82atki-przepisy/karp-w-galare... Ten przepis jest w książeczce , ale sądzę , że możesz jej nie mieć.  Wink

 

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Witam!

od niedawna jestem posiadaczką TM5. Mam pytanie:

czy któraś bądź któryś z Was ma jakiś przepis na rybę w galarecie do naszego cuda?


Witam!

od niedawna jestem posiadaczką TM5. Mam pytanie:

czy któraś bądź któryś z Was ma jakiś przepis na rybę w galarecie do naszego cuda?


Witam jestem nowym użytkownikiemTM szukam przepisu na strudel marcepanowy może ktoś ma lub pomoze mi z innego przepisu go zrobić w TM

 


Mixi wrote:

Idii wrote:

A czemu linki do przepisów zaraz się nie otwieraja tylko trzeba kopiowć ?? Czy to wina forum ??

Może można to zmienić Smile

Zapobiega to spamowaniu na forum i w Przepisowni

Powiem szczerze że pierwszy raz spotykam sie z takim zabezpieczeniem Aw Dużo czasu traci się na kopiuj /wklej  a jak ktoś do linku dopisze coś to znowu czas  stracony na odzielanie tekstu od linku .

Pozdrawiam  wszystkich Katarzyna


Dodaję kolejny link do świątecznego kołocza :http://www.przepisownia.pl/s%C5%82odkie-wypieki-przepisy/bo%C5%BConarodz... oraz do pierniczków w formie świeczek:

http://www.przepisownia.pl/s%C5%82odkie-wypieki-przepisy/%C5%9Bwieczki-z-piernik%C3%B3w/438556

tutaj zaś mo przepis na bigos, który się przyda na Nowy Rok: http://www.przepisownia.pl/przepisy/lekki-bigos/341046

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Mixi wrote:

gabi49 wrote:

Mixi, czy jest inny sposób na dodawanie w jednym komentarzu kilku linków do przepisów? Ja za każdym razem wchodzę w przepis, kopiuję, przechodzę na Forum do własciwego tematu , edytuję swój komentarz i dopiero wklejam przepis. Strasznie to pracochłonne. Może można inaczej? Pomóź. Aw

 

Możesz wybrane linki skopiować do Worda i później wszystko wstawić do komentarza (ikonka folder z literą W)

Mixi, Kochana, to już dla mnie zupełnie "czarna magia" Bigsmile

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"



Idii wrote:

A czemu linki do przepisów zaraz się nie otwieraja tylko trzeba kopiowć ?? Czy to wina forum ??

Może można to zmienić Smile

Zapobiega to spamowaniu na forum i w Przepisowni

Pozdrawiam Mixi


gabi49 wrote:

Mixi, czy jest inny sposób na dodawanie w jednym komentarzu kilku linków do przepisów? Ja za każdym razem wchodzę w przepis, kopiuję, przechodzę na Forum do własciwego tematu , edytuję swój komentarz i dopiero wklejam przepis. Strasznie to pracochłonne. Może można inaczej? Pomóź. Aw

 

Możesz wybrane linki skopiować do Worda i później wszystko wstawić do komentarza (ikonka folder z literą W)

Pozdrawiam Mixi


A czemu linki do przepisów zaraz się nie otwieraja tylko trzeba kopiowć ?? Czy to wina forum ??

Może można to zmienić Smile

Pozdrawiam  wszystkich Katarzyna


Mixi, czy jest inny sposób na dodawanie w jednym komentarzu kilku linków do przepisów? Ja za każdym razem wchodzę w przepis, kopiuję, przechodzę na Forum do własciwego tematu , edytuję swój komentarz i dopiero wklejam przepis. Strasznie to pracochłonne. Może można inaczej? Pomóź. Aw

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Polecam bardzo dobrą wigilijną zupę rybną- przepis Eli

http://www.przepisownia.pl/przepisy/wigilijna-zupa-rybna/449329

oczywiście nie ma świąt bez makowca Mixi

http://www.przepisownia.pl/przepisy/makowiec/340568

Pozdrawiam Love


Pomysły, wskazówki na kulinarnie udane Święta Smile

Pozdrawiam Mixi