Forum WSTAWIANIE KOMENTARZY



32 odpowiedzi | Ostatni wpis

Mixi, jestem znowu po przerwie Smile . I odpowiem na wpis kwietniowy-możemy uczetników prosic o komentarze, te z definicji, bo taka jest rola tego forum-ma służyc i pomagać. Nie wymyslam problemów, jestem ciągle nowym uzytkownikiem TM i do gorączki doprowadza mnie szukanie sprawdzonych przepisów. Powtarzam-jak świat swiatem klienci kieruja sie komentarzami i ich ilością-tutaj sprawa jest zafałszowana, bo w komentarzach  pozwala się umieszczać nic nie dające uwagi osadzone w przyszłości i domniemanniach-"zrobię", "brzmi pysznie". Polecam popodglądać inne fora kulinarne, np mniammniam-tam opinie hulają, że hej Smile


Smile Drogi Kajus nie nakręcaj się niepotrzebnie  Puzzled Daj Gabi prawo o którym tu na forum tak głośno mówisz Shock a domaganie się przeprosin jest dziecinne Crazy

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


kajus wrote:

Ponawiam prośbę do gabi49 aby się powstrzymała od osobistych wycieczek i pisała na temat.

Marzyciel Wink

Pozdr. Ala                   Lepiej zaliczać się do niektórych niż do wszystkich


kajus wrote:

gabi49 wrote:

Kajus, nie Tobie sądzić kto jest dla kogo. My tutaj jesteśmy wszyscy po to , żeby się wspierać i pomagać wzajemnie. Ty natomiast tylko krytykujesz i kpisz nie dając od siebie nic w zamian. Jesteś bardzo roszczeniowy. A może tak jakiś Twój własny genialny przepisik tutaj zamieścisz?

gabi49, każdy ma prawo do swojego zdania. Mamy wolność słowa. Mam prawo wyglaszać swoje sądy i bedę to czynił, a Ty masz prawo się z nimi nie zgadzać. Ale nie masz prawa twierdzić co mi jest sądzić, a co nie.

Roszczeniowa to jesteś Ty. Na razie zostałem przez Ciebie kilka razy obrażony i nawet przy okazji świąt nie stać Cię na przeprosiny. Ten Twój post nie wniósł niczego nowego do tematu. Za to jest piękną osobistą wycieczką w moją stronę. Jako przedstawicielka powinnaś dawać przykład i stosować się do regulaminu portalu.

Z nikogo nie kpię, szanuję wszystkich, a do krytyki mam prawo (podobnie jak do własnego zdania). Ty zaś nie znosisz ludzi, którzy mają inne poglądy niż Ty. To jest własnie brak tolerancji i arogancja. Takie zachowanie zniechęca mnie do przedstawicieli firmy Vorwerk. Nie lubię ludzi, którzy uważają, że mają monopol na rację. 

Popatrz w lusterko zanim wygłosisz o kimś publicznie swoją  genialną opinię.

To zdanie o genialnych przepisikach to czysta zlośliwość i kpina. Zamiast wspomagac nowych na forum kpisz z nich i wyszydzasz.

Przepisy dodałem na razie dwa. Moje, autorskie, sprawdzone.  A jestem tu bardzo krótko. Thermomix kupiłem w lutym. Ciekaw jestem ile przepisów opracowalaś Ty po póltoramiesiecznym posiadaniu urządzenia? Mam swoich przepisów więcej, ale  zastanawiam się nad celowością mojego dalszego udzielania się tutaj. I to tylko dzięki Tobie genialna osóbko i wspaniała przedstawicielko Vorwerka.

Dzięki za umilanie pobytu na tym portalu.

 

Ponawiam prośbę o traktowanie forum jako źródła informacji o Thermomixie, nie pole do wymiany poglądów w formie, która może przeszkadzać i zrażać innych do korzystania z forum.

Pozdrawiam Mixi


mamula wrote:

Witam, dawno mnie tu nie było, niestety, głównie dlatego, ze dla mnie to forum jest nieczytelne.Co do  komentarzy-powinno być jasnio powiedziane, ze komentujemy  po sprawdzeniu potrawy, komentarze typu "wypróbuję napewno", "fantastycznie wygląda" powinny byc usuwane-tylko to gwarantuje łatwość znalezienia dobrego przepisu. 

Jeszcze inna kwestia to to , ze kiedy otwieram jakąś stronę, to widzę (np. przy forumowych przepisach wielkanocnych) stronę pierwszą i muszę iść do ostatniego wpisu-powinien otwierać się ostatni wpis. Poza tym na tym forum wielkanocnym nie znalazłam NIC na temat przepisów wielkanocnych. Jakaś zaraza, czy co?

Zastanawiam sie , na przykład, jaką zakładkę powinnam otworzyć, zeby rozpocząć wątek pt. najlepsze sprawdzone przepisy wielkanocne-nie wiem, gdzie pisać. Nie powinno tak być. 

Nie możemy wytyczyć innym użytkownikom w jaki sposób powinno się komentować przepisy. Jeśli chcesz wyszukać określone wątki możesz skorzystać z wyszukiwarki na stronie głównej. Czy masz problem z utworzeniem nowego wątku?

Pozdrawiam Mixi


edytka wrote:

Moim skromnym zdaniem brakuje jeszcze jednej podstawowej rzeczy i to nie tylko przy komentarzach.

Dlaczego przy naszym menu, gdzie znajdują się np. komentarze, wiadomości itp. nie pojawiają się cyferki w momencie kiedy ktoś nam wpisał komentarz lub przyszła do nas wiadomość? O ile łatwiej byłoby kliknąć w taką cyferkę i od razu przejść do miejsca, które nas interesuje. A tak- przychodzi mi mail (częściowo po angielsku), że mam komentarz, ale nie wiem, w któym miejscu więc zaczyna się szukanie...

Jeśli najpierw nie otworzę skrzynki mailowej to nie wiem, czy mam jakąś wiadomość lub zaproszenie od nowej osoby...

Pozdrawiam serdecznie wszystkich "czytelników" Wink

Cyferki pojawiają się przy nowych wiadomościach czy zaproszeniach do znajomych - właśnie wysłałam wiadomość do Ciebie

 

Pozdrawiam Mixi


Zgadzam się z Tobą całkowicie. Nie przeczę, że przepisownia "uratowała" mi niejednokrotnie życie, ale podobnie jak Ty mam wiele zastrzeżeń

Pozdrawiam

Edyta K.


Witam, dawno mnie tu nie było, niestety, głównie dlatego, ze dla mnie to forum jest nieczytelne.Co do  komentarzy-powinno być jasnio powiedziane, ze komentujemy  po sprawdzeniu potrawy, komentarze typu "wypróbuję napewno", "fantastycznie wygląda" powinny byc usuwane-tylko to gwarantuje łatwość znalezienia dobrego przepisu. 

Jeszcze inna kwestia to to , ze kiedy otwieram jakąś stronę, to widzę (np. przy forumowych przepisach wielkanocnych) stronę pierwszą i muszę iść do ostatniego wpisu-powinien otwierać się ostatni wpis. Poza tym na tym forum wielkanocnym nie znalazłam NIC na temat przepisów wielkanocnych. Jakaś zaraza, czy co?

Zastanawiam sie , na przykład, jaką zakładkę powinnam otworzyć, zeby rozpocząć wątek pt. najlepsze sprawdzone przepisy wielkanocne-nie wiem, gdzie pisać. Nie powinno tak być. 


Moim skromnym zdaniem brakuje jeszcze jednej podstawowej rzeczy i to nie tylko przy komentarzach.

Dlaczego przy naszym menu, gdzie znajdują się np. komentarze, wiadomości itp. nie pojawiają się cyferki w momencie kiedy ktoś nam wpisał komentarz lub przyszła do nas wiadomość? O ile łatwiej byłoby kliknąć w taką cyferkę i od razu przejść do miejsca, które nas interesuje. A tak- przychodzi mi mail (częściowo po angielsku), że mam komentarz, ale nie wiem, w któym miejscu więc zaczyna się szukanie...

Jeśli najpierw nie otworzę skrzynki mailowej to nie wiem, czy mam jakąś wiadomość lub zaproszenie od nowej osoby...

Pozdrawiam serdecznie wszystkich "czytelników" Wink

Edyta K.


gabi49 wrote:

Mixi, dziękujemy za cierpliwość . Przepraszam, że mnie czasem "ponosi", ale nie lubię arogancji.  Love

Przy okazji, dlaczego nie mogę wyswietlić emotikonek jeżeli odpowiadam na czyjś konkretny komentarz? Chodzi mi o wersję "odpowiedz". Tutaj wprowadzałam całkiem osobny i emotikonki sie otwierają. Love Cooking  7

Cooking  7 u mnie ta funkcja działa ale oczywiście sprawdzę to w kilku źródłach  Cooking  4

 

Pozdrawiam Mixi


Mixi, dziękujemy za cierpliwość . Przepraszam, że mnie czasem "ponosi", ale nie lubię arogancji.  Love

Przy okazji, dlaczego nie mogę wyswietlić emotikonek jeżeli odpowiadam na czyjś konkretny komentarz? Chodzi mi o wersję "odpowiedz". Tutaj wprowadzałam całkiem osobny i emotikonki sie otwierają. Love Cooking  7

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Kajus, nie Tobie sądzić kto jest dla kogo. My tutaj jesteśmy wszyscy po to , żeby się wspierać i pomagać wzajemnie. Ty natomiast tylko krytykujesz i kpisz nie dając od siebie nic w zamian. Jesteś bardzo roszczeniowy. A może tak jakiś Twój własny genialny przepisik tutaj zamieścisz?

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Mixi miałam na myśli laików w angielskim :D

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Hanna Gręda wrote:

:D Mixi wielkie dzięki w imieniu tych wszystkich "niegramotnych" Wink

Będę się starać zrobić co tylko w mojej mocy Smile Na pewno nie jesteś w wymienionym gronie Smile

Pozdrawiam Mixi


Grażyna Kamińska wrote:

Love Zapomniałam napisać, że ja również zaliczam się do "niegramotnych" Wink Bigsmile Love

Grażyno osobiście nie uważam, że do nich należysz Smile

Pozdrawiam Mixi


Love Zapomniałam napisać, że ja również zaliczam się do "niegramotnych" Wink Bigsmile Love


Love Mixi, dziękuję za wszystko co dla nas robisz  Love szczególnie za cierpliwość  Love


:D Mixi wielkie dzięki w imieniu tych wszystkich "niegramotnych" Wink

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Hanna Gręda wrote:

Mixi wrote:

Hanna Gręda wrote:

Mixi jest jeszcze problem z informacjami po angielsku nie wszyscy użytkownicy znają angielski na tyle swobodnie żeby rozumieć komendy i komentarze w tym języku.Może informatycy coś z tym mogą zrobić?

 

Bardzo proszę o podsyłanie screenów z takimi komendami

Mixi moja znajomość programów komputerowych nie jest tak wielka Aw ,żebym skopiowała coś co się nie da .Inaczej wrzuciłabym do tłumacza i po sprawie Puzzled .Ale jest jeszcze inna możliwość nieraz w internecie przy obco języcznych treściach jest "przetłumacz", Crazy chociaż ja dalej uważam ,że na polsko-języcznej przepisowni wszystkie komunikaty powinny wyświetlić się po polsku ,bo w końcu mamy w nazwie Przepisownia.PL Wink

Dobrze Haniu, postaram się sama odnaleźć wszystkie potencjalne komendy i zmienić ich treść

Pozdrawiam Mixi


Mixi wrote:

Hanna Gręda wrote:

Mixi jest jeszcze problem z informacjami po angielsku nie wszyscy użytkownicy znają angielski na tyle swobodnie żeby rozumieć komendy i komentarze w tym języku.Może informatycy coś z tym mogą zrobić?

 

Bardzo proszę o podsyłanie screenów z takimi komendami

Mixi moja znajomość programów komputerowych nie jest tak wielka Aw ,żebym skopiowała coś co się nie da .Inaczej wrzuciłabym do tłumacza i po sprawie Puzzled .Ale jest jeszcze inna możliwość nieraz w internecie przy obco języcznych treściach jest "przetłumacz", Crazy chociaż ja dalej uważam ,że na polsko-języcznej przepisowni wszystkie komunikaty powinny wyświetlić się po polsku ,bo w końcu mamy w nazwie Przepisownia.PL Wink

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Hanna Gręda wrote:

Mixi jest jeszcze problem z informacjami po angielsku nie wszyscy użytkownicy znają angielski na tyle swobodnie żeby rozumieć komendy i komentarze w tym języku.Może informatycy coś z tym mogą zrobić?

 

Bardzo proszę o podsyłanie screenów z takimi komendami

 

Pozdrawiam Mixi


monika6500 wrote:

smileys Mixi powiedzmy,że tak jest smileys A co z odpowiedzią na drugie pytanie - Dlaczego ujmowane są punkty ? Wczoraj kolejny użytkownik taką sytuacje zgłosił a niektórzy nie dostają ich wcale !

To pierwszy z brzegu przykład :

marek.stanek1981 - ten użytkownik powinien mieć już 20pkt a ma 0 !

Cały czas zajmuję się tą sprawą

Pozdrawiam Mixi


smileys Mixi powiedzmy,że tak jest smileys A co z odpowiedzią na drugie pytanie - Dlaczego ujmowane są punkty ? Wczoraj kolejny użytkownik taką sytuacje zgłosił a niektórzy nie dostają ich wcale !

To pierwszy z brzegu przykład :

marek.stanek1981 - ten użytkownik powinien mieć już 20pkt a ma 0 !


Mixi jest jeszcze problem z informacjami po angielsku nie wszyscy użytkownicy znają angielski na tyle swobodnie żeby rozumieć komendy i komentarze w tym języku.Może informatycy coś z tym mogą zrobić?

 

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


monika6500 wrote:

Mixi pierwsza i podstawowa sprawa – nie ma znaczenia czy są emotikonki czy nie, czy są zdjęcia z Internetu czy z komputera – to jest jakaś dziwna „losowa” sprawa – jeden komentarz jest akceptowany a dziesięć nie. Zauważ ,że ja wstawiłam dzisiaj zdjęcie z Internetu a zwykłego komentarza o głupotach jak pogoda, spędzony  czas itp. nie mogę wstawić , bo wg. moderatora jest to spam.  Próbowałam też wkleić  kilkakrotnie przez ikonkę nad komentarzem „ Wklej z Worda” , ale sytuacja jest taka sama. Jak mój komentarz (chodzi mi o dzisiejsze zdjęcie )został już wyświetlony poddałam go edycji żeby dopisać coś więcej…niestety to już było za dużo dla moderatora…znowu spam, więc komentarz ze zdjęciem pozostał w swojej pierwotnej postaci.

Próbowałam też odpisać Ci kilka razy na wątku „Takie pogaduszki”…i co spam !

Powiem  ,że to nie jest tylko mój problem „Nowi” użytkownicy się gubią a My zamiast im pomagać sami  się gubimy i denerwujemy co nie jest potrzebne – w ten sposób Przepisownia straci dużo.

 Nadmienie też, że niektórym użytkownikom ubywa punktów zamiast przybywać.  NiemocNiemocNiemoc

Cieplutko Pozdrawiam

Mixi to są przykłady , że to co piszesz nie ma znaczenia - emotikonki i obrazek pochodzą z internetu 

System antyspamowy jest automatyczny i wyszukuje osób, które potencjalnie mogą zamieszczać informacje spamowe - tak mogą być postrzegane emotikony i obrazki z internetu. Niestety część użytkowników może być przez to zablokowana. Przypominam, że w zeszłym roku mieliśmy ogromny problem ze spamami.

Pozdrawiam Mixi


smileys Krzysztofie jeszcze dwa tygodnie temu było "normalnie" smileys My w ciągu roku przechodzimy już drugą transformacje Przepisowni :(


Mixi pierwsza i podstawowa sprawa – nie ma znaczenia czy są emotikonki czy nie, czy są zdjęcia z Internetu czy z komputera – to jest jakaś dziwna „losowa” sprawa – jeden komentarz jest akceptowany a dziesięć nie. Zauważ ,że ja wstawiłam dzisiaj zdjęcie z Internetu a zwykłego komentarza o głupotach jak pogoda, spędzony  czas itp. nie mogę wstawić , bo wg. moderatora jest to spam.  Próbowałam też wkleić  kilkakrotnie przez ikonkę nad komentarzem „ Wklej z Worda” , ale sytuacja jest taka sama. Jak mój komentarz (chodzi mi o dzisiejsze zdjęcie )został już wyświetlony poddałam go edycji żeby dopisać coś więcej…niestety to już było za dużo dla moderatora…znowu spam, więc komentarz ze zdjęciem pozostał w swojej pierwotnej postaci.

Próbowałam też odpisać Ci kilka razy na wątku „Takie pogaduszki”…i co spam !

Powiem  ,że to nie jest tylko mój problem „Nowi” użytkownicy się gubią a My zamiast im pomagać sami  się gubimy i denerwujemy co nie jest potrzebne – w ten sposób Przepisownia straci dużo.

 Nadmienie też, że niektórym użytkownikom ubywa punktów zamiast przybywać.  NiemocNiemocNiemoc

Cieplutko Pozdrawiam

Mixi to są przykłady , że to co piszesz nie ma znaczenia - emotikonki i obrazek pochodzą z internetu 


Kajus bo taka jest kolej rzeczy że na samym dole są teraz najstarsze komentarze tylko pierwszy ,który widzisz to komentarz zaczynający wątek na forum.Myślę ,że wyjaśniłam Wink

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


O co chodzi z tym wpisywaniem?


To jest tylko próba

 

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Czekam na uwagi dotyczące wstawiania komentarzy. Postaram się na nie wszystkie odpowiedzieć.

Pozdrawiam Mixi