Forum thermomix na raty


84 odpowiedzi | Ostatni wpis

Kasiu, za zorganizowanie spotkania gospodarz dostaje w prezencie książkę (jeżeli na spotkaniu są osoby z 3 gospodarstw). Jeżeli na takim spotkaniu padnie sprzedaż, to z katalogu prezentów gospodarz może wybrać sobie dowolny prezent. 

Bony, o których piszesz za moich czasów nie istniały, a jestem PH od ponad 4 lat. Pozdrawiam serdecznie, Ela z Mazowsza.

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


A jak robisz u siebie prezentacje to jest moze jakis upust - jak ja kupowalam swoj TM 21 to dostalam kupon na 500zl pod warunkiem ze dokonam zakupu (to znaczy zle sie wyrazilam - jak dokonam zakupu to bede mogla uzyc kuponu, ale on byl tylko dla mnie)! Istnieje cos takiego jeszcze czy nie - ja swoj TM kupowalam dawno, dawno temu Wink


Raty 10 20 24 36 miesięcy jak chcesz lub częściowa wpłata gotówki ile możesz lub chcesz i reszta na raty ..oprocentowanie

10 rat rata 450.90 oprocentowanie 0,00

20      rata 242,14                                6,14

24      rata 207,35                                7,84

36      rat 149.36                                  10,55

Pozdrawiam w razie co pisz przyjadę,,,,, :D Basia

 


Czesc kochani, pytanie dotyczy rat na TM (nie dla mnie tylko dla mojej mamy) - jesli wiecie cos to bardzo prosze o odpowiedz:

1. na ile rat mozna wziac TM maksymalnie

2. jakie oprocentowanie

3. jaka pierwsza wplata???

Dzieki serdeczne z gory za odpowiedzi!! Love


:)Ja też kupiłam w tym systemie i wyraźnie było powiedziane ,że jest 21 rat i tak w umowie jest zapisane Bigsmile

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Skyfall oj to widze ze mezusia nie dalas rady przekonac. Szkoda Smile ale nie trac zapalu napewno kiedys bedziesz posiadaczka TM  :D pozdrawiam serdecznie :D

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


oj nie, TM nadal w strefie marzeń...


Cooking  1 Witaj Skyfall Smile czy Ci  udało się "podejść" męża ? Czy już jesteś szczęśliwą posiadaczką TM Smile Pozdrawiam serdecznie Love

Grażyna ze Szczecina Smile


Poproś, żeby na prezentacji przedstawiciel zrobił razem z mężem to, co On lubi najbardziej. Nie znam Twojego męża, Ty wiesz najlepiej czym Go ująć. Pomóż przedstawicielowi. Potem męża weź na warsztaty kulinarne i oczywiście korzystaj maksymalnie z termomixa dogadzając swojemu mężczyźnie. Wiesz, przez żołądek do serca.  Bigsmile Party

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Dziękuję za blyskawiczną odpowiedź. Jestem już zdecydowana ale nie bardzo wiem jak męza sceptyka podejść;)


Oczywiście. Najświeższe wiadomości, od soboty, czyli od 15  czerwca do końca czerwca jest nowa oferta promocyjna "Thermomix na lato". Kredyt na 24 raty , łączny koszt  kredytu 370,70 co daje ratę miesięczną w kwocie 190,74

Warto skorzystać. Proszę się pospieszyć. Bigsmile  Jak się nie mylę, to zastanawiasz się nad zakupem już od kwietnia? Teraz nadchodzi czas robienia przetworów, więc temomix będzie bardzo, ale to bardzo użyteczny. Ja już zrobiłam dżem z truskawek i rabarbaru. Za chwilę będzie agrest i wiele innych. Nie trać czasu. Bigsmile

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


czy ktoś może mi powiedzieć jaka jest aktualnie cena TM 31 i jakie są możliwości ratalne?

z góry dziękuję za odp;)


Wink Panie Mariuszu, ktoś Pana wprowadził w błąd, albo Pan źle zrozumiał. Rat było rzeczywiście 21, ale ta 21 to właśnie koszty banku (prowizja). można więc interpretować , że 20 rat bez odsetek. No, ale Pan podpisywał przecież wniosek kredytowy, a tam z pewnością było  wpisane  21 rat.

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Mixingbowl closed


Soszka, śpiesz się z tą prezentacją bo promocyjna pożyczka jest tylko do końca stycznia. To jest 21 rat po 198,95  każda. Nie trzeba mieć zaświadczeń tylko jest oświadczenie o dochodach. Wszystko Ci wyjaśni przedstawiciel handlowy

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


prezentacji jeszcze nie bylo i nic nie wiem. na moj wpis rowniez nikt oprocz ciebie nawet nie odpowiedzial


Czy prezentacja już się odbyła? Czy otrzymałaś wszystkie informacje?

Pozdrawiam Mixi


witam! jestem umowiona na prezentacje i jestem bardzo bliska kupienia tego urzadzenia tak jak i moja mama ale mamy pare pytan zanim pojawi sie u nas przedstawiciel. wiem ze mozna kupic na raty bodaj na 20 ale czy potrzeba jakis zaswiadczen, czy mozna kupic na firme i jakie zaswiadczenia wtedy trzeba ( bo ja chce kupic na firme a mama normalnie) i nie wiem czy zaswiadczenia jakies nam sa potrzebne?


Powinna Pani skontaktować się w tej sprawie z instytucją finansującą akf, ponieważ to ona wysyła druki. Jeżeli potrzebuje Pani w tej kwestii pomocy, proszę napisać bezpośrednio na: kontakt@vorwerk.pl

Pozdrawiam Mixi


Kupiłam TM na początku miesiąca-także na raty właśnie dlatego, że nie ma dodatkowych kosztów. W tym tygodniu przyszła faktura. Zastanawia mnie kiedy przyjdzie jakiś dokument z danymi do robienia przelewów za TM? 

Z tego co pamiętam, przedstawicielka mówiła,że przyjdzie pocztą ale jak dotąd to nic nie przyszło. 


To chyba żadna tajemnica że w tym miesiącu kredyt na 20 rat jest bez prowizji. Rata wynosi 198.5o.Sam teraz dokonałam zakupu bo warunki są zadowalające. Bardzo trafna inwestycja, polecam..... Cooking  7

 


Witam, właśnie w tym miesiącu mamy korzystną promocję pożyczkową, przy której koszt kredytu to jedyne 160 zł, szczegóły u przedstawiciela handlowego.

Zapraszamy na prezentację:

https://thermomix.vorwerk.com/pl/zamow-prezentacje/

 

Pozdrawiam Mixi


Witam, mam podobny problem jak Natalia 29094. Rozważam zakup thermomixa ale chciałabym dowiedzieć się więcej na temat rat .Bardzo proszę o odpowiedź.


Wysłałam do Pani prywatną wiadomość z dokładnym wyjaśnieniem, żeby nie zanudzac na forum.:)

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Witam, jestem nowa, chciałabym dowiedzieć się kilku rzeczy jeżeli chodzi o zakup thermomixu na raty. Interesuje mnie, przez jaki bank odbywa się spłata rat, czy potrzebne są jakieś zaświadczenia, czy przedstawiciel załatwia wszystkie formalności u klienta w domu, co w przypadku jeśli klient nie jest osobą fizyczną tylko 'firmą'? Bardzo proszę o szybką odpowiedź... Z góry dziękuję i pozdrawiam. Natalia


Czekamy na relację z gotowania z Thermomixem.

Pozdrawiam Mixi


Witam wszystkich. Wczoraj kupiliśmy TM31 na 36 rat po 130 zł. Liczymy, że przyniesie nam w codziennym życiu oszczędność czasu, energii i pieniędzy.

Boguslaw50


Pozdrawiam Smile

Ilona


wielkie dzięki też muszę umówić się z przedstawicielem pozdrawiam Ilona


czekamy na kulinarne wrażenia Smile

Pozdrawiam Mixi


Jestem po rozmowie z przedstawicielem jutro u mnie Cooking  1   huraaa

198zł na 20 m-cy. 


Oferta promocyjna dotyczy 20 rat. Szczegółowe informacje u przedstawiciela handlowego.

 

Pozdrawiam Mixi


witam, wiem że jest możliwość zakupu thermomixu na raty i w miesiącu listopadzie koszt tego kredytu wynosi tylko 160 zł. , ale na ile rat można wziąść ten sprzęt i jaka będzie rata miesięczna?