Forum Nowy Użytkownik - super Urządzenia - Witam :)

Rozszerz wyszukiwanie
Filtry

  • Aktywność
  • Data

Anuluj
Wyników na stronę:

28 odpowiedzi | Ostatni wpis

Cześć!
--------------
https://www.lanadelrey.pl/perceptin


Witam wszystkich świeżaczków na przepisowni  Wink zaręczam ,że szybko albo jeszcze szybciej uzależnicie się od TM Cooking  7 Powodzenia 

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Witam, nie wiem jeszcze co mnie czeka ale z optymizmem zaczynam przygodę z termosiem Smile


Cześć, zawitałam tu i ja, spragniona nowych wrażeń i wyzwań kulinarnych, a przede wszystkim oczekująca pomocy i dorady od starszych stażem sióstr i braci w jedynym temacie "jak w thermomixie zrobić szybko, smacznie i zdrowo" Witam wszystkich thermomiXowo zakręconych i pozwólcie, że poczytam i posmakuję Waszych porad i wpisów  i przepisów  :)

Barbara właścicielka thermomixa od pierwszego dnia wiosny Smile ahoj przygodo.

 


witam ,czy mogłabym prosić o jakiś sprawdzony przepis na lody? ,bo robiłam na TM waniliowe i postępując zgodnie z przepisem wyszły z wyczuwalnymi grudkami lodu.TM mam od m-ca i próbuję . Pozdrawiam.


witam wszystkich nowych użytkowników Smile zapewniam uzależnienie murowane :D


Love Witam serdecznie Nowych Użytkowników SUPER URZĄDZENIA Love który mega zadowala i uzależnia Love Cooking  1

Pozdrawiam serdecznie Grażyna Party


Agniesiu witaj w klubie meeeeega zadowolonych  Wink

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Ja jednak zdecydowałam sie na zakup TM  i jestem mega zadowolona Smile


W końcu  dostanę swój  Mixingbowl closed (ma być jutro)...

pozdrawiam Baś...ka


Witaj Halino i szalej kobieto ,szalej.......... Cooking  7

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Witam Panią Halinę i życze samych pyszności....


Witaj Halino,

cieszymy się, że stałaś się szczęśliwą posiadaczką Thermomixa, a z okazji urodzin życzymy Tobie spełnienia wszelkich marzeń, także tych kulinarnych.

Gratulujemy odwagi w przygotowywaniu pasztetu, z pewnością odkryjesz jeszcze więcej możliwości urządzenia Thermomix ®. Gdybyś potrzebowała wsparcia, utwórz wątek w interesującym Ciebie obszarze forum Przepisowni lub wyślij wiadomość bezpośrednio do administratorów: Mixi, Przepisy Thermomix®.

Na Przepisowni znajdziesz mnóstwo inspiracji kulinarnych, pomysłów, porad, wskazówek i tricków.

Dodatkowo zapraszamy Cię do zapoznania się z naszymi pozostałymi obszarami:

1. zajrzyj na platformę z przepisami na Thermomix, znajdziesz tutaj tematyczne kolekcje z przepisami, dostępne w postaci cyfrowej skarbnicy, gdy otrzymasz urządzenie, będzie do niego dołączona książka podstawowa "Kulinarne ABC" wraz z nośnikiem przepisów - koniecznie aktywuj go na platformie,

2. zapisz się do naszego newslettera, aby każdego miesiąca uzupełnić swoją bazę o dodatkowe - darmowe przepisy,

3. subskrybuj nasz oficjalny kanał Thermomix ® Polska na YouTube, znajdziesz tutaj wiele filmów dotyczących zarówno funkcji Thermomixa, jak i samego przygotowywania w nim potraw,

4. zachęcamy Cię także do uzupełnienia swojej kulinarnej biblioteczki o książki kucharskie (dostępne w naszym sklepie internetowym), naszą nowością jest "Apetyt na wege" dostępny w postaci książki, jak i zestawu (książka + nośnik),

5. wszelkie wskazówki, porady i ciekawostki komunikujemy na naszym oficjalnym profilu Thermomix ® Polska na Facebooku, zapraszamy Cię do jego polubienia.

Serdecznie Cię pozdrawiamy,

Zespół Przepisy Thermomix


Dzien dobry. Wlasnie zaszalam i kupilam TM5, to taki maly prezent przed urodzinowy /rocznik 1948/.  

Zaraz na nastepny dzien rzucilam sie na gleboka wode i zrobilam pasztet.  Teraz robie rozne rodzaje lodow dla mojego meza, bo je uwielbia. Ciesze sie z zakupu.

Halina.B


Witajcie dziewczyny i życzęWam duuuuuuuuuuuużo wrażeń zTM Cooking  7

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Witaj dora1905,

cieszymy się także, że jesteś wśród nas na Przepisowni. Znajdziesz tutaj wiele ciekawych wskazówek, praktycznych porad, wiele pomysłów i inspiracji kulinarnych oraz gotowych przepisów.

Oprócz Przepisowni, zajrzyj jeszcze do kilku miejsc:

1. na platformę z przepisami na Thermomix, znajdziesz tutaj tematyczne kolekcje z przepisami, dostępne w postaci cyfrowej skarbnicy, koniecznie aktywuj wszelkie posiadane nośniki przepisów,

2. zapisz się do naszego newslettera, aby każdego miesiąca uzupełnić swoją bazę o dodatkowe - darmowe przepisy,

3. subskrybuj nasz oficjalny kanał Thermomix ® Polska na YouTube, znajdziesz tutaj wiele filmów dotyczących zarówno funkcji Thermomixa, jak i samego przygotowywania w nim potraw,

4. zachęcamy Cię także do uzupełnienia swojej kulinarnej biblioteczki o książki kucharskie (dostępne w naszym sklepie internetowym), naszą nowością jest "Apetyt na wege" dostępny w postaci książki, jak i zestawu (książka + nośnik),

5. wszelkie wskazówki, porady i ciekawostki komunikujemy na naszym oficjalnym profilu Thermomix ® Polska na Facebooku, zapraszamy Cię do jego polubienia.

Dora1905. gdybyś potrzebowała wsparcia, utwórz wątek w interesującym Ciebie obszarze forum Przepisowni lub wyślij wiadomość bezpośrednio do administratorów: Mixi, Przepisy Thermomix®.

Serdecznie Cię pozdrawiamy,

Zespół Przepisy Thermomix


witam wszystkich.jestem nowym uzytkownikiem termomix TM5 . Smile dora1905 Smile


Witam wszystkich Smile od dzisiaj jestem posiadaczką Bimbiego  Cooking  7 i rozpoczynam swoją przygodę z gotowaniem  Cooking  1


To co czytasz na forum to promil wszystkich sprzedanych TM ,widzisz tak już jest ,że jak coś dobre to się nie chwali ale jak się coś popsuło to larum .Na pewno nie jest w 100%niezawodny ,bo kto tak twierdzi to po prostu kłamie ale awaryjność jest minimalna a frajda z używania tego cuda nie do określenia trzeba to przeżyć  żeby uwierzyć i zrozumieć fenomen tej maszyny .Decyzja naprawdę leży po Twojej strony Nikt jej za Ciebie nie podejmie Wink

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Witam wszystkich, ja się właśnie zastanawiam nad zakupem ale czytając forum to widzę, że TM5 jest bardzo awaryjny  Aw Pomóżcie w podjęciu decyzji  Smile


Witaj acer25,

bardzo miło nam Ciebie powitać.Cieszymy się, że dołączyłaś do grona użytkowników Thermomixa.

Posiadanie urządzenia Thermomix, to przede wszystkim przyjemność gotowania oraz delektowania się przygotowanymi potrawami. Z czasem odkryjesz jeszcze więcej zalet. Mogą one wynikać zarówno z celebrowania gotowania w gronie znajomych i rodziny, jak i odkrywania inspiracji (książkowych oraz wirtualnych).

Dlatego nasi drodzy Użytkownicy Thermomixa są mile widziani również w naszych obszarach społecznościowych (oficjalny profil Thermomix Polska na Facebooku, na którym komunikujemy nowości, wskazówki i ciekawostki ze świata Thermomix ®).Na Przepisowni znajdziesz zarówno ogromną inspirację do przygotowywania potraw, jak i wiele ciekawych przepisów oraz fachowe porady. Gdybyś potrzebowała pomocnej dłoni, wyślij wiadomość bezpośrednio do Mixi lub użytkownika Przepisy Thermomix®, bądź zapytaj forumowiczów o radę tworząc wątek w interesującym Ciebie obszarze forum. Zachęcamy Cię do odkrywania i przygotowywania przepisów zarówno z książki podstawowej dołączonej do Twojego urządzenia Thermomix ®, jak i tych zawartych na platformie z przepisami Mój Thermomix w postaci kolekcji. Tematyczny zbiór przepisów znajdziesz także bezpośrednio na Przepisowni, a gdybyś chciała skorzystać z dodatkowego źródła – zapraszamy do subskrypcji newslettera: tutaj, każdego miesiąca uzupełnisz swoją bazę o nowe przepisy.

Zasubskrybuj także nasz oficjalny kanał Thermomix Polska na YouTube.Pozdrawiamy,

Zespół Przepisy Thermomix


 Witaj w naszym gronie . Super masz prezent ,a opanujesz go na pewno.

               

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


No mam go  , zobaczymy jak będzie dalej .Trochę mam pierta ale opanowałam telefon dotykowy to i nim dam radę .Aha kupiłam sobie na 57 urodziny  Party


                           Szkrab78 witaj wśród Nas smileys

                                          Dasz radę, nic się nie bój smileys

Życzę Ci samych udanych potraw wykonanych z Twoim nowym kompanem smileys

                                                           Pozdrawiam serdecznie smileys


Dasz radę ja też się bałam a teraz ?Nie ma dnia bez TM Wink

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Witaj szkrab78,

bardzo miło nam Ciebie powitać na Przepisowni.

Cieszymy się, że dołączyłaś do grona użytkowników Thermomixa. Na Przepisowni znajdziesz zarówno ogromną inspirację do przygotowywania potraw, jak i wiele ciekawych przepisów oraz fachowe porady. Gdybyś potrzebowała pomocnej dłoni, wyślij wiadomość bezpośrednio do Mixi lub Przepisów Thermomix®, bądź zapytaj forumowiczów o radę tworząc wątek w interesującym Ciebie obszarze forum. Zachęcamy Cię do odkrywania i przygotowywania przepisów zarówno z książki podstawowej dołączonej do Twojego urządzenia Thermomix®, jak i tych zawartych na platformie z przepisami Mój Thermomix w postaci kolekcji. Tematyczny zbiór przepisów znajdziesz także bezpośrednio na Przepisowni, a gdybyś chciała skorzystać z dodatkowego źródła – zapraszamy do subskrypcji newslettera: tutaj, każdego miesiąca uzupełnisz swoją bazę o nowe przepisy. Jeśli jesteś zarejestrowana na Facebooku, polecamy polubić nasz profil Thermomix Polska, na którym komunikujemy nowości, wskazówki i ciekawostki ze świata Thermomix®.

Na pewno sobie poradzisz Smile

Pozdrawiamy,

Zespół Przepisy Thermomix


W dniu dzisiejszym po małych zawirowaniach otrzymałam Thermomix Smile Jeszcze nic nie robiłam tylko czytam Smile Trochę mam stracha, ale dam radę Smile chyba Smile