Forum Grupowanie przepisów



21 odpowiedzi | Ostatni wpis

 

 

 

 

 

Pozdrawiam Mixi


A dlaczego nie można skasować postu, jeśli dwa razy się go nieopacznie wysłało?


Link, niestety, nie działa... Poza tym, chciałabym jednak wiedzieć, gdzie mam szukać tych przepisów, nie pytać za każdym razem na forum... Powinny byc w zakłdce rozszerzonej, mylę się?



To ja poproszę jeszcze o sposób na znalezienie przepisów na Boże Narodzenie, bo w rozszerzonych ni widu, ni słychu... A chyba kiedyś były Aw


Dania dotyczące różnych diet można znaleźć w rozszerzonym wyszukiwaniu, zdjęcie poniżej, filmik: http://www.youtube.com/watch?v=YmvMzYzIBls

Pozdrawiam Mixi


Witajcie

W zakładce "Przepisy" chętnie bym widziała kategorię "Dania dietetyczne" .......  :)

Pozdrwiam Iwo-na


Witajcie

W zakładce "Przepisy" chętnie bym widziała kategorię "Dania dietetyczne" .......  :)

Pozdrwiam Iwo-na


Witajcie

W zakładce "Przepisy" chętnie bym widziała kategorię "Dania dietetyczne" .......  :)

Pozdrwiam Iwo-na


Dziękuję Smile

 


Dziękuję Smile

 


Love Mixi dziękuję za podpowiadż  Love


Przepisy bożonarodzeniowe można wyszukać stosując filtry, w rozszerzonym wyszukiwaniu. Wystarczy kliknąć na pomarańczowy tab: Rozszerzone wyszukiwanie, następnie wybrać: Pokaż wiecej filtrów. Z wszystkich kategorii należy wybrać Sezonowe, gdzie jest Boże Narodzenie.

Pozdrawiam Mixi


Działu "Boże Narodzenie" też nie mamy?


Dziękujemy, tyle osób o niego pyta Smile

Pozdrawiam Mixi


Właśnie dziś kupiłam pomidory i zrobiłam z nich przecier. Przepis opublikowałam.  Myslę, że zadowoli wszystkich zainteresowanych. Love

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Dzięki za świetne wskazówki Smile

Pozdrawiam Mixi


Ja proponuję utworzyć jeszcze zbiór "Przetwory z owoców i warzyw"  Szukam przepisu na przecier pomidorowy na zimę, ale nie znalazłam. Spróbuję zrobić sak z pomidorów i zagotować jak inne przetwory do słoiczków. Będę eksperymentować.

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Obecnie dostępne jest zamieszczanie przepisów wg kategorii i klasyfikacji.

Dziękujemy za przesłane uwagi Smile

 

Pozdrawiam Mixi


Bigsmile Proponuję aby była możliwość przypisania przepisu, który wprowadzamy do kilku grup, np. wprowadziłam przecier owocowy, który może być w następujących kategoriach jednocześnie:

- potrawy dla dzieci,

- desery i słodycze,

-dodatki.

Nieprawdaż? Bigsmile Bigsmile Bigsmile