Forum ALICJA wita wszystkich THERMOmiksiaków :)


Edytowane przez: AlaP na 10.01.2013 - 20:15

17 odpowiedzi | Ostatni wpis

Alu nie ma za co  Wink to dla mnie przyjemnosc. Zreszta sama tez korzystam bo szybko znajduje przepis ktory mnie interesuje :D trzeba sobie ulatwiac zycie :D buziaki Smile

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


Zgadzam sie, Magi odwalila kawal dobrej roboty Love Love Love   Przyda sie wszystkim Bigsmile Bigsmile Bigsmile

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Wziąć byka za rogi?  Bigsmile  O tak, tyle się to dzieje na Przepisowni, że albo trzeba bywać codziennie, albo wcale, bo po kilku tygodniach już trudno się połapać  Wink  A najbardziej podoba mi się wątek z Przetworami, dziękuję Magi, bo dzięki Tobie mogę teraz szybko dotrzeć do każdego przepisu na przetwory  Smile  


I ja sie dorzucam Bigsmile :bigsmile:  Odwagi, wziac byla za rogi i juz Wink Wink Wink Czekam na przepis Bigsmile :bigsmile:  Konkurs jeszcze trwa !!!!! Pozdrawiam serdecznie Bigsmile Love Love

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Witaj Alu  :D fajnie ze jestes z nami. Nic sie nie boj tylko zamieszczaj przepisy :D z checia je wyprobujemy i jestem pewna ze beda pyszne :D pozdrawiam serdecznie Marzena :D

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


:DWitaj Alu nie martw się początki mogą wydawać się trudne ale szybko przekonasz się ,że nie taki diabeł straszny jak go malują :O .Pozdrawiam Hania Cool :D

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Love Bigsmile Alu, nie obawiaj się. Korzystaj z okazji i jak masz fajny i sprawdzony przez siebie przepis- publikuj tutaj. Wzoruj sie na przepisach książkowych,  w sensie sposobu ich zapisania. Ja osobiście lubię kiedy składniki podawane są w kolejności ich stosowania. Wtedy nie zgubi się ich w trakcie wykonywania. Odwagi!

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Dziękuję za takie mile przyjęcie   Smile  Z Przepisowni korzystam często, testuję Wasze przepisy ale nie mam jeszcze odwagi próbować wlsanych. Może za jakiś czas...  Smile  Mixi wymyśli kolejne konkursy i wtedy coś wstawię... Pozdrawiam 


Dziękuję wszystkim, którzy mnie serdecznie przyjęli do Waszego grona. W miarę możliwości będę tu zaglądała a jak przerobię swoje przepisy na Termosia to postaram się je wpisać.  Smile Pozdrawiam serdecznie 


Witaj Alicjo Smile na przepisowni jest bardzo duzo fajnych przepisów i sami cudowni ludzie:) bedzie Ci się tutaj podobac Wink Wink Bigsmile


Witamy w naszym gronie Smile

Pozdrawiam Mixi


Witaj Alicjo :)  fajnie że dołączyłaś do naszego grona Bigsmile zaglądaj tu jak najczęściej Love  

Miłego kucharzenia z TM Cooking  1   i wszystkiego dobrego w 2013 r

pozdrawiam Ilona Love


Witaj Bigsmile Party Party :party:  Alicji w naszej aktywnej, zwariowanej "bandzie " jeszcze chyba nie mamy Bigsmile Wink Wink Bedzie milo Bigsmile :bigsmile:  Dziekuje za zyczenia i ròwniez sle Tobie i Twoim najblizszym , moc buziakòw w Nowym Roku oraz przyjemnego termixowania. Korzystaj z przepisòw, dodawaj wlasne, podziel sie radosciami, troskami.... osiagnieciami.... i czym chcesz Bigsmile :bigsmile:  My tu sobie gadamy o wszystkim, jak " kumoszki przy garnkach " :D :D Wink Wink

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Cooking  1 Witaj Alicjo :D Bigsmile   jesteś imienniczką mojej córki Smile Dziekuję za życzenia i Tobie życzę udanej przygody z Termosiem nie tylko w 2013 roku Wink Pozdrawiam serdecznie i nie uciekaj od nas Wink Wink Love

 


Witaj Alicjo  Smile  Dobrze, że do nas trafiłaś, tu zawsze jest sporo nowych przepisów i dużo radości na forum   Bigsmile  W razie jakiś trudności / wątpliwości -pytaj a my postaramy się pomóc w miarę naszych możliwości Smile  

Dzięki za życzenia noworoczne.  Smile   Love  My też składamy Ci wszystkiego najlepszego w tym rozpoczętym 2013 roku i czekamy na Twoje przepisy  :) 

Pozdrawiam, Ela

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Witam wszystkich  Smile

Mam na imię Alicja i TM posiadam od 3 miesięcy. Po Świętach w końcu znalazłam troszkę czasu na założenie konta i oto jestem Smile

Przeglądam Wasze przepisy - z niektórych już skorzystałam, z innych dopiero mam zamiar i postaram się dodać czasem jakiś od siebie.

Życzę Wam wszystkiego najlepszego w 2013 roku a przede wszystkim smacznych i udanych przepisów.

AlaP