thumbnail image 1
thumbnail image 1
Czas przygotowania
20min
Czas całkowity
20min
porcja/porcje/porcji
4 osoba/osoby
Poziom
Łatwy

Składniki

 • 3 Banany dojrzałe
 • 6 jajek, Olej kokosowy do smazenia

Akcesoria, których potrzebujesz

 • Kopystka
  Kopystka
  kup teraz
 • Naczynie miksujące kompletne premium
  Naczynie miksujące kompletne premium
  kup teraz

Podziel się przepisem

Dzisiaj to przygotuję

Przygotowanie

 1. Banany wrzucamy do Blokada naczynia miksującego"Blokada naczynia miksującego" i rozdrabniamy 10-15 sekund, obroty 5-6

  dodajemy jajka i mieszamy ponownie 10-15 sekund, obroty 5-6 

  jeśli chcemy dodać bakalie to na początku wrzucamy je do Blokada naczynia miksującego"Blokada naczynia miksującego" i siekamy 10 sekund obroty 7 i potem dodajemy banany, jajka ...

   

  na patelni rozgrzewamy niewielką ilość oleju kokosowego i wylewamy malutkie placuszki, ważne aby nie były zbyt duże co ułatwi przewracanie na drugą stronę.

  obsmażamy na złoty kolor z obu stron.

   

  mozemy podawać z syropem klonowym, miodem lub cukrem pudrem ... Ale nie koniecznie bo placuszki same w sobieie też są słodkie i pyszne tmrc_emoticons.)

   

  smacznego

Model urządzenia Thermomix®

 • Appliance TM 5 image
  Przepis jest tworzony dla
  TM 5
  Jeżeli używasz miarki TM6 w swoim urządzeniu TM5:
  W przypadku gotowania (duszenia) w temperaturze 95°C i wyższej zamiast miarki TM6, należy zawsze używać koszyczka, ponieważ miarka TM6 szczelnie zamyka pokrywę. Koszyczek spoczywa luźno na górze naczynia, przepuszcza parę, a także zapobiega rozpryskiwaniu potrawy z naczynia miksującego.
  Uwaga! Naczynie miksujące TM5 ma większą pojemność niż TM31 (pojemność 2,2 litra zamiast 2 litrów naczynia TM31). Ze względów bezpieczeństwa nie można korzystać z przepisów na Thermomix TM5 do gotowania w modelu TM31 bez dostosowania ilości składników. Ryzyko oparzenia pryskającymi gorącymi płynami: Nie przekraczać maksymalnej ilości i przestrzegać oznaczeń poziomu w naczyniu miksującym!

Ten przepis został stworzony przez użytkownika Przepisowni i nie jest przetestowany przez Vorwerk Polska, tym samym Vorwerk nie może odpowiadać za efekt końcowy przepisu. W razie niejasności prosimy korzystać ze wskazówek zawartych w instrukcji obsługi i książce podstawowej.

Komentarze

Are you sure to delete this comment ?

INNI UŻYTKOWNICY POLUBILI PODOBNE PRZEPISY

Znajdź podobne: