Forum thermomix na raty



84 odpowiedzi | Ostatni wpis

Mam tego świadomość, dlatego moje pytanie brzmiało "gdzie mam spoglądać będąc czujną", a nie "kiedy będzie promocja"  Smile

Z TM zamierzam zacząć korzystać za parę miesięcy, więc mi się nie spieszy Smile szkoda pieniążków na procenta Wink

Dzięki wszystkim za rady Smile


Vorwerk nigdy wcześniej nie zapowiada jakie będa promocje w danym miesiącu, Taka jest taktyka, z punktu widzenia firmy-logiczna. Wcześniejsze zapowiedzi hamowałyby bieżące transakcje, a chodzi przecież o płynne działanie w każdym miesiącu. Tak więc Ela ma rację i radzę się jej słuchać. Wink

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Witaj Joanno,

wszelkie bieżące informacje zamieszczamy na naszej stronie internetowej w sekcji aktualności: http://bit.ly/1OmIzBj.

Pozdrawiamy,

Zespół Przepisy Thermomix


joasia.sroda wrote:

Dzień dobry,

Gdzie należy się orientować i co śledzić by dowiedzieć się w porę o ratach 0%? 

 

Trzeba mieć kontakt z dobrym przedstawicielem handlowym, który jak tylko sam się dowie, że właśnie jest taki kredyt to powiadomi swoich potencjalnych klientów, którzy potrafią czekać miesiącami na taki właśnie kredyt 0%  :)  Osobiście uważam, że jeżeli komuś zależy na zdrowym odżywianiu i jednocześnie zaoszczędzeniu to watro zdecydować się na standardowy kredyt i płacąc ratę ok.222zł po prostu na nią zaoszczędzić używając 2-3 razy dziennie TM (napoje, pieczywo, jogurty); reszta jest w bonusie Smile

Pozdrawiam, Ela

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Dzień dobry,

Gdzie należy się orientować i co śledzić by dowiedzieć się w porę o ratach 0%? 


Na raty mozna kupić zawsze, kredyt korzystnie oprocentowany. Myślę, że chodzi Ci o raty bez odsetek? Taka promocja nie zdarza się często, choć w tym roku juz była krótko w maju.. Bigsmile

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Witaj laci1,

opcja zakupu Thermomixa na raty jest cały czas dostępna (http://thermomix.vorwerk.pl/jak-kupic-thermomix-r/cena/opcje-platnosci/), więcej informacji udzieli przedstawiciel handlowy podczas prezentacji. Prezentację możesz zamówić pod tym adresem: https://thermomix.vorwerk.pl/zamow-prezentacje/zamow-prezentacje-aby-kupic-thermomix/

Pozdrawiamy,

Zespół Przepisy Thermomix


Witam. Czy będzie jeszcze promocja żeby kupić THermomix na raty ?


Dziękuję:)

 


Gospodarz otrzymuje 1 prezent za pokaz zakończony sprzedażą niezależnie ile TM5 zostało sprzedanych. 

Pozdrawiam.


Mam pytanie. Jeżeli zorganizowany został pokaz, na którym byłysprzedane 3 szt. TM, to powinnam dostać 3 prezenty? Czy tylko jeden przysługujący za pokaz zakończony sprzedażą niezależnie ile sztuk zostało sprzedanych? Z góry dziękuję za odpowiedź:)


Niestety promocja obowiązywała tylko do końca maja.Na szczęscie oferta ratalna, która obowiązuje teraz też jest całkiem znośna.

Pozdrawiam.


Ojoj, przeoczyłem akcję Aw - a szykowaliśmy się na zakup. Rozumiem, że oferta 20x20 już nieaktualna? Aw


No i pięknie Smile


Kochani zwolennicy oprocentowania 0%,

tak jak napisał Daniel mamy kredyt na zakup TM5 z oprocentowaniem 0% :)  Poprawię tylko Daniela: nie do końca marca, tylko do końca maja  Wink Tydzień to wystarczająco dużo czasu, żeby podjąć dobrą decyzję Smile

Życzę wszystkim radości z zakupu nowego TM!

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Drodzy forumowicze. W związku z 20-leciem Thermomixa w Polsce od dzisiaj do konca maja obowiązuje promocja "20 rat na 20 lat". Jest to niepowtarzalna okazja by zakupić TM5 na raty 0%.

Pozdrawiam Daniel.


Witaj JM.,

wszystkie informacje dotyczące aktualnych promocji i nowości znajdują się pod adresem: www.thermomix.pl.

Pozdrawiamy,

Zespół Przepisy Thermomix


Drogi BOK Thermomix, proszę o informację w czy planujecie sprzedaż urządzenia TM5 w systemie raty 0%?

Wiem, że w zwszłym roku była taka oferta. Proszę o odpowiedź.


Witaj maggis,

obecnie nie ma promocji kredytowych przy zakupie ratalnym TM5.

Pozdrawiamy,

Zespół Przepisy Thermomix


A czy jakis bank, z ktorym wspolpracujecie, oferuje aktualnie oferte rat 0% ?


Witajcie,

oczywiście istnieje możliwość zakupu urządzenia Thermomix TM5 w systemie ratalnym, jednak oferty te są zróżnicowane w zależności od banku.

Pozdrawiamy,

Zespół Przepisy Thermomix


Ja rowniez czekam na oferte rat 0%, niecierpliwie Smile


Czy w miesiącu marcu coś się zmieniło ... są jakieś nowe opcje ratalne?

 

Prośba czy też można dostać informację na wiadomosć prywatną?


Witam,

sprzęt już jest :) teraz testuję przepisy.

Pozdrawiam


Aniu, my przedstawiciele nigdy nie wiemy kiedy będą jakieś zmiany dotyczące zakupu TM lub jakiś promocji. O wszystkich zmianach dowiadujemy się na początku miesiąca...

Wg mniei warto kupić TM i używając go zaoszczędzić na ratę; niż czekać miesiącami na oprocentowanie 0%.

Jeżeli jesteś przekonana, że TM ułatwi Ci przygotowywanie posiłków, a przede wszystkim Ty i Twoja rodzina będziecie odżywiać się zdrowo, to po co czekać na taką zmianę? Mam klientów, którzy czekali czasem pół roku, potem kupili i żałowali, że nie kupili od razu  :) 

Oczywiście wybór należy do Ciebie :)  Pozdrawiam serdecznie. ElaK

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Witam,

Czy w najbliższym czasie będą raty 0%? Jestem już zdecydowana na zakup TM5. Pozdrawiam


Witaj Elu, 

też przymierzam się do prezentacji i zakupu TM5. Czy też, tak jak Basia mogę prosić informację na priv odnośnie prezentów? Nie wiem czy lepiej zorganizowac prezentację u siebie  w domu czy u kogoś innego Smile

Pozdrawiam

Justyna


Witaj Elu, 

też przymierzam się do prezentacji i zakupu TM5. Czy też, tak jak Basia mogę prosić informację na priv odnośnie prezentów? Nie wiem czy lepiej zorganizowac prezentację u siebie  w domu czy u kogoś innego Smile

Pozdrawiam

Justyna


Dziękuje 

Widzę że na tym forum same dobre dusze Smile Kochane jesteście!


Basiu, żeby dostać prezent z kataloku prezentów (może to być książka), musisz zorganizować prezentację na której ktoś (nie Ty) kupi TM5. Nie ma już prezentów za prezentację z 3 parami. Więcej informacji wysłałam Ci na priv.

Pozdrawiam, Ela

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Witam. 

Jak to jest z tymi prezentami za zorganizowanie prezentacji? Musi być sprzedaż czy wystarczą trzy osoby zaproszone? Ja już oddałam TM koleżance i zbieram na własny... Jestem juz blisko samego zakupu ale chciałabym jak najwięcej prezentów dostać:-)  czy jako gospodyni która kupi i bedzie miała trzy osoby dostanę dodatkową książkę? Czy lepiej prezentacje zorganizowac u mamy a ja jako gość mam kupić i mama otrzyma prezent? Dodatkowo czy aktualnie są jakieś promocje? (Raty 0% mnie nie interesuja) zależałoby mi na np. Dodatkowej książce.... Wiem wymagająca jestem ale chciałabym wybrać najlepszą opcję.... Z góry dziękuję za odpowiedzi i podpowiedzi.


Oczywiście, nadal będą raty  na zakup TM5

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Witam, 

czy w nowym roku nadal będzie można zakupić thermomixa na raty?


Ile w tej chwili wynoszą raty na nowy thermomiksa tm51 i na ile maksymalnie miesięcy można je rozłożyć?

Dziekuje


Monkabe, mamy dobrą ofertę kredytową przy zakupie na 24 raty. Każda rata to 199,02zł Kredyt otrzymuje się na oświadczenie, czyli zaświadczenie o zarobkach z miejsca pracy nie jest wymagane. Wszystkiego dowiesz się na pokazie Smile

Troszkę więcej napisałam Ci w prywatnej wiadomości. Jeżeli masz jeszcze jekieś pytania, wątpliwości to pytaj, odpowiem. Pozdrawiam, Ela z Mazowsza

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Monkabe, mamy dobrą ofertę kredytową przy zakupie na 24 raty. Każda rata to 199,02zł Kredyt otrzymuje się na oświadczenie, czyli zaświadczenie o zarobkach z miejsca pracy nie jest wymagane. Wszystkiego dowiesz się na pokazie Smile Pozdrawiam, Ela z Mazowsza

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


czy planowana jest promocja na 20 rat w niższej cenie? lub jakaś inna korzystniejsza niż oferta regularna? prosze również o informację czy wymagane jest zaświadczenie o zarobkach przy zakupie na raty.


Witajcie, kilka dni temu zakupilam sprzet na raty podczas prezentacji ktorą zorganizowalam u siebie. Podczas spotkania kupilam tylko ja, niestety ksiazki nie dostalam (tylko tą podstawową w zestawie) , mimo ze byly jeszcze 3 inne osoby , bo ponoc nie przysluguje gospodyni jak zakupi sprzęt .


Agnieszko, wszystko się  zgadza, tylko nie wszyscy wiedzą, że kasianeko to Kasia mieszkająca w Anglii, a tam mogą być inne promocje  Smile U nas za zestaw: tarba+książka, wart 309 zł trzeba dopłacić 200zł. I to jest promocja do końca września (jednocześnie jest to edycja limitowana). 

Mam nadzieję, że pomogłam trochę w tych wątpliwościach  Smile  

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


kasianeko wrote:

Ja dostalam trzy ksiazki plus torbe termiczna bo u nas we wrzesniu akurat jest taka promocja - normalna podstawowa ksiazka, plus ksiazka za zaproszenie gosci, plus jeszcze jedna ksiazka z promacji i torba rowniez z promocji Bigsmile

no tutaj jest ta promocja http://thermomix.vorwerk.pl/pl/przepisy-i-promocje/aktualnosci-i-promocje/

ale z torba koszt TM droższy o 200zł

 

Kuchniamaryny - zapraszam na mój blog kulinarny. Kuchnia prosta metodą tradycyjną a także z wykonaniem TM, szybkie dania...więcej na blogu, serdecznie zapraszam www.marynawkuchni.wordpress.com

 


Pippi wrote:

A promocja jest dla wszystkich - ta z książkaąi torbą ale tylko do końca września.

kupiłaś TM w promocji z torba za 200zł?bo mi nic takiego przedstawiciel nie powiedział :(dostane tylko z TM podstawowa książkę oraz za gości drugą,to jak to w koncu jest bede go brała 30wrzesnia,odpowie mi przedstawiciel pleas Puzzled

 

 

 

Kuchniamaryny - zapraszam na mój blog kulinarny. Kuchnia prosta metodą tradycyjną a także z wykonaniem TM, szybkie dania...więcej na blogu, serdecznie zapraszam www.marynawkuchni.wordpress.com

 


A promocja jest dla wszystkich - ta z książkaąi torbą ale tylko do końca września.


kasianeko - skontaktuj się ze swoim przedstawicielem - zawsze pomoże, jeśli nie masz to napisz do firmy na maila: kontakt@vorwerk.pl Wszystkiego się dowiesz. Tutaj zawsze Ci doradzimy w różnych sprawach ale nie jest to dobre miejsce do udzielania taklich szczegółowych finansowych informacji. Są różne opcję, które przedstawiciel weźmie pod uwagę. Powodzenia!


Bardzo bogato Cię obdarzono. Bigsmile Rozumiem, że kupiłaś zestaw promocyjny- TM plus torba i książka? Bigsmile

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Ja dostalam trzy ksiazki plus torbe termiczna bo u nas we wrzesniu akurat jest taka promocja - normalna podstawowa ksiazka, plus ksiazka za zaproszenie gosci, plus jeszcze jedna ksiazka z promacji i torba rowniez z promocji Bigsmile


Agaz, przedstawiciel na pokazie wszystko dokładnie Ci wytłumaczy.  Smile  Właściwie, to jeżeli Ty jesteś gospodarzem tego przyszłego spotkania, to już powinnaś wiedzieć.  Smile  W wątku powitalnym napisałaś, że lada chwila będziesz posiadaczką TM a razem z urządzeniem jest książka podstawowa i opieka posprzedażowa przedstawiciela. Ze wszystkimi pytaniami zgłaszaj się do niego a jeżeli i tak będziesz miała pytania to my chętnie odpowiemy Smile

Pozdrawiam, Ela z Mazowsza  Smile

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


ElaK wrote:

Kasiu, za zorganizowanie spotkania gospodarz dostaje w prezencie książkę (jeżeli na spotkaniu są osoby z 3 gospodarstw). Jeżeli na takim spotkaniu padnie sprzedaż, to z katalogu prezentów gospodarz może wybrać sobie dowolny prezent. 

Bony, o których piszesz za moich czasów nie istniały, a jestem PH od ponad 4 lat. Pozdrawiam serdecznie, Ela z Mazowsza.

mam pytanie czyli jak zakupie tm to dostanę w zestawie książkę?dodatkowo za 3 gosp ksiązka tak?i co jeszcze moge też dodatkowo wybrac książkę?nie kumam troszkę ile tych ksiażek?? :D

 

 

 

Kuchniamaryny - zapraszam na mój blog kulinarny. Kuchnia prosta metodą tradycyjną a także z wykonaniem TM, szybkie dania...więcej na blogu, serdecznie zapraszam www.marynawkuchni.wordpress.com

 



Basiu czy jest przedstawicielką?


Love Dziewczynki pilnie poszukuję przedstawiciela handlowego z Opola Love Jest osoba, która zainteresowana jest kupnem thermomixa,( ja nie znam przedstawiciela) ,a chcę pomóc w nabyciu TM Love

Pozdrawiam serdecznie i czekam na wiadomość Love