Forum czuje sie oszukana


57 odpowiedzi | Ostatni wpis

Tak tylko starsze modele samochodów kupujemy dużo taniej czego tu nie można powiedzieć. Tongue

 


To tak jak z samochodami. Kupujemy dzisiaj "nowy na wiele lat" (taka reklama) a w poniedziałek wychodzi nowszy model. Takie życie. Dotyczy to wszystkich produktów i branż. Jedynie pieczywo kupujemy dzisiaj świadomi, że jutro będzie "nowszy" model. Na TM31 i TM21 nikt jeszcze nie stracił.


Witam w klubie o podobnych odczuciach . Kupiłam sprzęt 18 sierpnia i nie zrobiłabym tego gdybym wiedziała że jest  już prawie nowy model  - nieładnie ze strony firmy . A miałam zrobić kilka prezentacji dla znajomych ale teraz to by mnie chyba trafiło jak by dostali nowe modele. :((


Szanowni forumowicze,

czuję się podobnie jak autorka wątku Aw Kupiłam Thermomixa w sierpniu jako najwyższy (najnowszy) model, we wrześniu dowiaduję się, że nie jest on już produkowany, bo wszedł model wyższy! brak informacji o tym, że za chwilę wchodzi nowy model sprawił, że wielu klientów, którzy zdecydowali się ostatnio na kupno THermomixa TM 31 będzie sie czuło OSZUKANYMI. Jak taką firmę polecać znajomym?

Aw

agugu


Czy mogłaby Pani podzielić się sczegółami? Otrzymała Pani TM31 i jest niezadowolona z użytkowania. Kiedy dokładnie dokonała Pani zakupu.

 

Pozdrawiam

Pozdrawiam Mixi


witam.  ku

piłam thermomix pod koniec siepnia i gdybym wiedziała ze bedzie nowy model pczekałabym kilka dni... :((