Forum Witam :)


62 odpowiedzi | Ostatni wpis

Jeszcze nie mam planu obiadowego na jutro ale może coś na szybko wymyślę.  Cooking  7

Jestem kucharką- amatorką. TM mam od dzisiaj czyli od 29.08.2012. Od dzisiaj także zaczynam nową podróż kulinarną. Z zawodu jestem pielęgniarką i kocham to co robię:)

 


Witaj Szubusia i zapraszam do dalszej pracy z TM. Czy zaplanowałaś już niedzielny obiadek? Pochwal sie co będzisz gotować, a potem napisz jak smakowało. Bigsmile Cooking  7

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


  :)  Witajcie Beatko i Szubusia i zapraszamy do cudownej podróży z Thermomixem  Love   Bigsmile


Sok z pietruszki wypróbowany. Smakowa rewelacja:) Jestem o krok dalej:)

Jestem kucharką- amatorką. TM mam od dzisiaj czyli od 29.08.2012. Od dzisiaj także zaczynam nową podróż kulinarną. Z zawodu jestem pielęgniarką i kocham to co robię:)

 


Witam!

Od dwóch dni mam TM i jestem szczęśliwa. Dzisiaj swoją pierwszą potrawę - przyprawę uniwersalną, Mam jeszcze dzsiaj w planach sok z pietruszki:)

Jestem kucharką- amatorką. TM mam od dzisiaj czyli od 29.08.2012. Od dzisiaj także zaczynam nową podróż kulinarną. Z zawodu jestem pielęgniarką i kocham to co robię:)

 


dziękuję za miłe przywitanie  Bigsmile


Ja również dołączam się do powitania Smile

Pozdrawiam Mixi


Witaj Beatko w naszym skromnym gronie :D lepiej nie mogłas trafic masz TM i Nas Bigsmile hihihihi z nami będzie wesoło :D próbuj przepisiki, pytaj i zamieszczaj swoje :D :D pozdrowienia i do dzieła :D :D :D :D

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


Witaj, witaj Beatko. Sądzę, że po prostu wydoroślałaś przy thermomixie, masz swoją rodzne i wiesz z doswiadczenia co to jest w kuchni Thermomix.  Brawo ! Działaj! Czekamy na Twoje przepisy. Bigsmile

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Witaj Beatko Party Party Party   Swietnie, ze zdecydowalas sie na TM, nie bedziesz zalowac;) Wink Wink .  Znajdziesz tu wszystko, czego bedziesz potrzebowala, a jakby co, to pytaj.... Pomozemy, jak umiemy najlepiej:) Smile . Poznasz i tajniki dobrego gotowania, i nas;) Wink Wink ( Jakos bedziesz musiala zniesc i nasze gadanie;) Wink .... ) I jutro poznasz Mixi - szefowa Bigsmile Bigsmile Bigsmile   Swietna kobietka, a z pomoca mknie na obrotach Turbo Bigsmile Bigsmile Wink Jeszcze raz witam i ciesze sie, ze dolaczylas do nas Party Party Party

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Witam wszystkich użytkowników Thermomixa Smile

Od dwóch tygodni jestem posiadaczką tego urządzenia, zaraziła mnie tym mama która używa Thermomixa od prawie 15 lat Smile  póki co nie zdążyłam za dużo przepisów wypróbować ale postaram się to nadrobić w najbliższym czasie Smile

Mam nadzieję że dzięki Wam poznam tajniki dobrego gotowania   Cooking  1