Forum Witam!



24 odpowiedzi | Ostatni wpis

Jasne, ze przyjdzie czas, nim sie obejrzysz bedziesz wrzucac wlasne przepisy Bigsmile Bigsmile Bigsmile

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Marzenko dzieki za mile slowa. Odwiedzam Was czesto i korzystam z przepisow moze przyjdzie czas ze sama cos zalacze. Pozdrawiam. Smile

'Jestes tym co jesz'


Love Elu, dziękuję za odpowiedź i rady. Będę jeszcze próbować. Być może ważny jest też rodzaj ziemniaków. Z jakiej książki korzystasz? Czy z "Radość gotowania"? Przepisy powtarzają się w książkach , ale bardzo często jednak się różnią jakimiś detalami. Sądzę, że są modyfikowane..

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Gabrysiu, gdzieś mi się ten wątek schował   Bigsmile  i nie odpisałam na czas  Smile  Ja robię pierogi często i to z róznym farszem. Ruskie też bardzo lubimy  Tongue  Ja robię i z takimi ziemniakami gotowanymi na świeżo i takimi z lodówki. Tylko zanim schowam je do lodówki to stygną bez pokrywki, żeby nie było w nich tyle wilgoci  Smile  Wychodzą zawsze!  Love  Robię je wg książki  Smile  

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


uwielbiam pierogi, ale ruskich w TM tez nie robiłam , skorzystam z rady Veroniki i dam serek ricotte bo akurat jest w lodówce Love Smile


Bigsmile Aniu, dzięki, spróbuję ze świeżymi , ostudzonymi ziemniakami. Może to ma wpływ?  Ja tak jak Magi, nie przepadam za lepieniem pierogów, ale czasem zdobędę się na wysiłek, zwłaszcza dla moich wnuczek. Muszę mieć tylko dzień wolny.

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


A ja pierogów ruskich jeszcze nie robiłam Aw musze koniecznie to nadrobić. W ogole za bardzo nie przepadam za robieniem pierogów, ale jeść je uwielbiam. Zawsze moje Teściowa robiła ich duuuuże ilości i mi przynosiła i je sobie mroziłam na kilka obiadków :D ale teraz mnie zmotywowałyście :D w wekend je zrobię :D :D :D :D

Witaj Aniu w naszym kolorowym i wesołym gronie :D fajnie, że gotujesz z TM i to kochasz :D czekamy zatem na Twoje przepisy :D pozdrawiam i odwiedzaj nas często :D

Marzena :D

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


I ja robie ze swiezych. Gotuje, studze... Wychodza zawsze. Najczesciej dodaje ricotte, zamiast bialego sera w kawalkach, wychodza zawsze ok Smile Smile

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


gabi ja robię farsz zgodnie z książka tylko zawsze ze świeżo ugotowanych przestudzonych ziemniaków wydaje mi się że jak włożysz ziemniaki do lodówki to później farsz jest gumowaty. Spróbuj i zobaczysz. Powodzenia

'Jestes tym co jesz'


Frati Ja mam Tm od maja 2011/w powitaniu wkradł się błąd / i dalej uwielbiam Tm i to juz pewnie tak zostanie. Codziennie używam kilka razy do wszystkiego. I po prostu  kocham to urządzenie.Myślę ze z czasem zamieszczę jakieś przepisy. Pozdrawiam i życzę sukcesów w gotowaniu.:)

'Jestes tym co jesz'


Wink Bigsmile Aniu, ja wiem ,że ciasto jest genialne.  Chodzi mi jednak o farsz ziemniaczano-serowy. W jakich proporcjach   ziemniaków i sera go wykonujesz? Tak jak w książce?

Czekam na wypowiedź Eli.

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Witaj Aniu

Fascynacje TM nie przechodza, co prawda mam go dopiero od 3 meisaicy, ale uzywam go codziennie:)

Mam nadzieje, ze zamiescisz pare swoich przepisow

Pozdrawiam

Patrycja


Po pierwsze gabi ja zawsze robie farsz ze swiezych ziemniakow tzn. ugotowanych troche przestudzonych. Duzo zalezy od ziemniakow faktycznie czasem farszjest gumowaty ale po ugotowaniu pierogi sa pycha. Ciasto natomiast zalezy od maki. Ja czesto zamrazam ciast jak mi zostanie. Po rozmrozeniu jest takie samo jak swieze i pierogi tez. Smile

'Jestes tym co jesz'


Ja też chętnie posłucham rad na temat nadzienia do ruskich... klei się, ale pierogi wychodzą smaczne ;o) może też cos zle robię, że wychodzi klejące ;o)

;o)


Bigsmile Shock Shock Podziwiam Was za ruskie. Mnie jakoś nie wychodzi nadzienie. Nie wiem co źle robię, ale jest jakieś takie gumowo-kleiste. Wiem, ważne są ziemniaki, ale ja daję ugotowane poprzedniego dnia, przechowane w lodówce, a mimo to nadzienie nie jest takie jak robione tradycyjnie. Elu, Ty jsteś mistrzyni, podpowiedz. Aniu,  Ty tez opisz jak je robisz.

 

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Zgadzam się z Tobą Aniu  Smile  Ruskie z TM to prawdziwa rewelacja  Love  

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Dziękuje za miłe przyjęcie. Pochodzę z Tarnowa. W TM gotuje wszystko. Korzystam z książek dolączonych do TM ale i sama eksperymentuje. Nie jest to trudne. W okresie zimowym uwielbiam zupy krem warzywne /postaram się zamieścić przepis/ ostatnio hitem domowym jest krem z groszku. :D Moja starsz córka odkąd mam TM nie zje ruskich pierogów nigdzie ;).

Pozdrawiam wszystkich miłego dnia :D

 

'Jestes tym co jesz'


Witaj w gronie Aniu Bigsmile Bigsmile . Swietnie sobie radzisz, jak widze Cool 8)  Czekamy na Twoje przepisy, w takim razie Bigsmile :bigsmile:  Radosc z zakupu, jaka wyrazilas, mòwi sama za siebie Bigsmile Bigsmile Party Party Party Skad pochodzisz, jesli mozna ? Smile Smile Pozdrawiam Cie serdecznie , zycze milego dnia i gotowania Love Love

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Cooking  1 Witaj Aniu Smile podziel się z nami swoimi przepisami Bigsmile   co najlepiej lubisz gotować? Bigsmile Pozdrawiam serdecznie  Cooking  10 Grażyna ze Szczecina


Dzięki Smile

'Jestes tym co jesz'


Witaj Aniu, dobrze, że masz taki wspaniały kontakt z Przedstawicielem naszej firmy. Cieszę się, że gotowanie w TM sprawia Ci tyle radości  :)  Pozdrawiam serdecznie

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Pozdrawiamy Smile

Pozdrawiam Mixi


Witam! Termomix mam od maja 2012r. Uwielbiam to urządzenie! Jestem bardzo szczęśliwa że zdecydowalam się na zakup a przy okazji poznalam cudoną osobę, która mi go sprzedala. Nie mam problemow z obsugą. Uwielbiam gotować i eksperymentować. Pozdrawiam wszystkich. Smile

 

'Jestes tym co jesz'