Forum Witam wszystkich Thermomixomaniaków :D



6 odpowiedzi | Ostatni wpis

Mamy nadzieję, że zarażeni entuzjazmem veronicab71 i gabi49 będziecie dzielić się rozpoczęciem przygody z Thermomixem

Pozdrawiam Mixi


Popieram... Zapraszamy tez ogòlnie, by nowi czlonkowie sie przedstawili, dali sie poznac:) Smile . Jest nas tu niezla gromadka, dochodza wciaz nowe osoby do grona, ale jakos nikt sie nie przedstawia:( Aw . Byloby troche weselej Bigsmile Bigsmile .

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Tola wrote:

Od Świąt Wielkanocnych jestem szczęśliwą posiadaczką TM Smile Nie ukrywam,że gdybym była przypadkową uczestniczka pokazu zapewne nie zakupiłabym tego urządzenia. Ale moja przygoda z TM zaczęła się dość nietypowo.

Otóż mojego męża chrzestna prowadzi stołówkę szkolną. Całkiem przypadkowo zgadaliśmy się że jednym z dań stołówkowych dla dzieci są pierogi ruskie. Jak mi opowiedziała że robi je z dwoma innymi osobami ręcznie to nie chciałam uwierzyć! Okazało się jednak, że tylko sklejają ręcznie zaś resztę roboty wykonuje TM :D I tak to się właśnie zaczęło Wink Dopytywałam o szczegóły, możliwości, podziwiałam prostotę obsługi i co ważne dla mnie szybkie mycie i mała ilość części do szorowania. A jako że chodził mi po głowie zakup expresu ciśnieniowego w niewiele niższej cenie jak spróbowałam cappuccino z TM postanowiłam że skoro całkiem niegłupia kawusia wychodzi z tego cacka to nie ma sensu zakup expresu skoro moge miec taki kombajn Smile

A teraz...cóż, mimo braku czasu z kuchni nie wychodzę a cała rodzinka razem ze mną thermomixuje Wink Cooking  1

Halo, nowi członkowie! Proponuję wzorem  Toli,  opisać krótko powód podjętej decyzji o zakupie TM. Będzie ciekawiej, niż suche" witam". Myślę, że takie opowieści pomogą podjąć decyzję tym niezdecydowanym, zaglądającym na przepisownię. Wiem, że tacy są.;)

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Witaj "kuchareczko" na Forum:) Smile . Swietny wybòr i Cool 8)  zakup!!! Z TM jest zawsze wspaniala zabawa..., ale... zauwazylam, ze juz to odkrylas Bigsmile . I duzy punkt, ze "bawi sie " cala rodzinka;) Wink . Na Forum znajdziesz  praktycznie wszystko; przepisy, porady, itd..., pewnie juz i to wiesz...;) , no i czekamy na Twoje "cudenka" kulinarne Bigsmile Bigsmile Bigsmile . Mozesz liczyc na nas w kazdej chwili, a wazne sprawy "zalatwia" nasza super Mixi8) Cool Cool Cool . Milego dnia Love   i milego Cooking  6 Cooking  7 Cooking  1 Wink

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Od Świąt Wielkanocnych jestem szczęśliwą posiadaczką TM Smile Nie ukrywam,że gdybym była przypadkową uczestniczka pokazu zapewne nie zakupiłabym tego urządzenia. Ale moja przygoda z TM zaczęła się dość nietypowo.

Otóż mojego męża chrzestna prowadzi stołówkę szkolną. Całkiem przypadkowo zgadaliśmy się że jednym z dań stołówkowych dla dzieci są pierogi ruskie. Jak mi opowiedziała że robi je z dwoma innymi osobami ręcznie to nie chciałam uwierzyć! Okazało się jednak, że tylko sklejają ręcznie zaś resztę roboty wykonuje TM :D I tak to się właśnie zaczęło Wink Dopytywałam o szczegóły, możliwości, podziwiałam prostotę obsługi i co ważne dla mnie szybkie mycie i mała ilość części do szorowania. A jako że chodził mi po głowie zakup expresu ciśnieniowego w niewiele niższej cenie jak spróbowałam cappuccino z TM postanowiłam że skoro całkiem niegłupia kawusia wychodzi z tego cacka to nie ma sensu zakup expresu skoro moge miec taki kombajn Smile

A teraz...cóż, mimo braku czasu z kuchni nie wychodzę a cała rodzinka razem ze mną thermomixuje Wink Cooking  1