Forum Witam cieplutko Wszystkich Termomiksiaków


Edytowane przez: smdanielewska na 21.04.2013 - 20:46

21 odpowiedzi | Ostatni wpis

Trzymam kciuki, choc wspaniale sobie radzisz Bigsmile :bigsmile:  Pozdrawiam serdecznie Bigsmile Bigsmile

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Witam bardzo serdecznie i dziękuje jeszcze raz Wszystkim za ciepłe przyjęcie!:) . Od lutego mam TM i prawie codziennie coś pitraszę :D  z pomocą książki bądź  metodą prób i błędów i całkiem dobrze mi idzie.:) Placki ziemniaczane są rewelacyjne, gulasz, sosy do lazanii, sorbety,sernik wiedeński, biszkopt z masą jabłkową, wyrabianie ciasta na pierogi, gotowanie kasz i na parze warzyw i mięsa i mogłabym wymieniać jeszcze troszkę.:)  ogólnie pomalutku stawiam kroczki i próbuję zawsze coś nowego dodać.:) Bardzo serdecznie pozdrawiam Wszystkich i dziękuję za wsparcie w mojej nowej przygodzie z pichceniem. Love


Witaj Stasiu Bigsmile :bigsmile:  Fajnie, ze do nas dolaczylas Party Party Party   Pòki co "kombinujesz" z ksiazki, a jakie potrawy najbardziej Cie interesuja ? Wszystko wychodzi ? Pozdrawiam serdecznie i milej zabawy z TM Bigsmile Bigsmile Love Love

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


 :) Witaj Stasiu w Naszym gronie. Życze miłych chwil spędzonych z TM ! :)

                 Monika z Sosnowca


Witaj  na przepisowni , miłego kucharzenia z TM Smile pozdrawiam Ilona


Witaj Elu! myślę, że na razie to tylko będę.:| i pytać, pytać a później jak najbardziej coś też swojego dodam. Bigsmile

Pozdrawiam cieplutko Stasia


Dzięki, dzięki.:) Pozdrawiam Stasia. Love


Dzięki Gabi! chętnie włącze się do wspólnego ble ble ale do właczenia własnego przepisu to tak szybko chyba nie dodam.:~ Ale będę się starać z całych sił.;) Pozdrawiam cieplutko Stasia. Love


Witaj!.;)  Miło mi, że jesteście dla nas początkujących zawsze chętni do niesienia pomocy. Bigsmile Pozdrawiam serdecznie Stasia


Witaj! cieszę się, że tu jestem. Bigsmile Pozdrawiam


Witaj Smile

Pozdrawiam Mixi


Haniu! Ślicznie dziękuję za miłe przyjęcie.:) Jednak za nim stworzę jakąś potrawę sama i godną polecenia innym Cooking  2 pewnie trochę to potrwa. Ale przyglądam się i korzystam z ciekawych propozycji stałych bywalców "Przepisowni":) Pozdrawiam serdecznie Stasia


Bigsmile Miło mi powitać nową maniaczkę.Cieszę się ,że do nas dołączyłaś Stasiu.Hania Cool

 

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Smile Witaj Stasiu w naszym gronie Bigsmile   Pozdrawiam serdecznie Smile :D

Grażyna Love


Witaj Stasiu w naszym gronie  Smile  Mam nadzieję, że za zaglądaniu nie poprzestaniesz  Smile   :D  Zapraszamy do tworzenia naszej Przepisowni   Smile   do dzielenia się swoimi przepisami i do wypowiedzi na forum  Smile  Pozdrawiam serdecznie Ela

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Milo mi Stasiu :D teraz juz sie znamy  :D zatem do czestego spotykania na przepisowni Love

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


Bigsmile Bigsmile Stasiu, witamy i zapraszamy do wspólnego tworzenia  i gaduły.

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Witam! :)TM nabyłam w lutym i pomalutku działam z pomocą książki, a także korzystam z przepisowni. Dziękuję za miłe powitanie. Bigsmile Stasia


Witaj bardzo serdecznie w naszym gronie. Bardzo sie ciesze, ze do nas dolaczylas :D Jak masz na imie i od kiedy masz TM, opowiedz cos o sobie :D my sluzymy zawsze pomoca, rada i przepisami :D mam nadzieje ze bedziesz tu do nas zagladac. Pozdrawiam Marzena :D

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


Bardzo  się cieszę, że dołączyłam do grona osób które łączy wspólna pasja. Cooking  7 Będę tu często zaglądała.:Pozdrawiam cieplutko.;)