Forum Witam! Klavierwerke.



19 odpowiedzi | Ostatni wpis

Witaj Jakubie,

Jestem ciekawa jaką tartę przygotowałeś? Jutro umieszczę tartę z winogronami! Coś na upalne dni dłuuugiego weekendu:)

Pozdrawiam,

Beata


Witaj, miło Cię poznać i świetny avatar Wink

 

porcupine ma na imię Monika i zaprasza na swój blog o rękodziele: www.domzakoncemswiata.blogspot.com


Właśnie dodałem pierwszy przepis - tartę (nic specjalnego) - mam nadzieję, że "chrzest" mam już za sobą! Smile


Wow:) witaj Jakubie:) 16 lat Smile super, młodo zaczniesz, będziesz mistrzem TM:) powodzenia Smile


I ja uchylam kapelusza Bigsmile   16 lat !!! Bigsmile Bigsmile Party  Swietnie Party Party

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


:OKuba trzeba wierzyć w swoje umiejętności i zadziwiać nawet największe autorytety .Z MIXIEM TO JEST BARDZO ŁATWE Wink .Zawsze służymy pomocą ,a jeżeli masz faktycznie 16 lat to mój szacun Smile za zainteresowania Cooking  4

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Smile Witaj Jakubie Smile Cieszę się ,że gotowanie jest Twoim hobby Smile Napewno masz jakieś ulubione potrawy Wink podziel się z nami swoimi przepisami Love Pozdrawiam serdecznie Smile

Grażyna ze Szczecina


Oj, czy ja wiem... mama i babcia to moje dwa największe kuchenne autorytety! Gotowanie to moje hobby, ale od kiedy mamy Thermomixa, często spotykam się ze znajomymi i coś razem pichcimy Smile to świetna zabawa!

Do restauracji to ja się nie nadaję, coby potem nie skończyć w programie p. Gessler...


Cooking  1 Jakubie, jeżeli masz dopiero 16 lat i lubisz gotowanie , ogólnie kuchcenie, to TM pomoże Ci wykonać każde danie. Zachwycisz  rodziców i znajomych. A może masz zamiar zostać zawodowym kucharzem? Wiesz, że mężczyźni są w tym zawodzie mistrzami? 

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Witaj Jakubie, cieszę się że do nas dołączyłeś.  Smile   Smile  Thermimix w kuchni to twórcza przygoda każdego dnia  Smile  Pozdrawiam Ela

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Dziękuję za miłe słowa! Thermomixa mamy zaledwie od marca, więc dopiero się z nim oswajam, ale z drugiej strony - obsługa jest banalnie prosta nawet dla nierozgarniętego szesnastolatka!


Bigsmile Cooking  7 Witaj Jakubie.  Świetnie, że zdecydowałeś się dołączyć do nas. Tutaj jest skarbnica wiedzy kulinarnej. nie tylko przepisy. Poczytaj Forum , a sie przekonasz. Zapraszamy do dzieła!!!

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


 :) Witaj Jakubie ! Cieszymy się ,że dołączyłeś do Nas ! :) I jesteś jednym z nielicznych który się Nam przedstawił :) 

Życze miłej współpracy z TM  :D Monika


Witaj Jakubie Smile

Pozdrawiam Mixi


Witaj Jakub :D ciesze sie ze dolaczyl do nas kolejny mezczyzna :D i fajnie ze lubisz termomisia i z niego korzystasz :D pozdrawiam i w razie potrzeby sluzymy pomoca :D

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


;)Witaj Jakub cieszę się że zdecydowałeś się przystać do naszej "bandy ". Wink Jeżeli jesteś początkujący to dobrze trafiłeś ,bo w tym miejscu możesz uzyskać wiele cennych rad. :D

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Witaj Jakub Bigsmile Bigsmile Bigsmile   Ciesze sie, ze po "niesmialym" podgladaniu, zdecydowales sie dolaczyc do nas Party Party Party   Nastepny mezczyzna Bigsmile Bigsmile Bigsmile   Fajnie Bigsmile   Jak sobie radzisz z Thermosiem? Co przyrzadziles do tej pory ? W razie potrzeby, sluzymy pomoca Bigsmile :bigsmile:  Pozdrawiam serdecznie Bigsmile Bigsmile

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Witam,

po kilku tygodniach nieśmałego przyglądania się portalowi, założyłem własne konto. Thermomix mamy od dwóch miesięcy i nie potrafię sobie wyobrazić życia bez niego!

Pozdrawiam,

Jakub