Forum Soki, napoje



23 odpowiedzi | Ostatni wpis

Witaj Jola Love Podaję link na soczek

http://www.przepisownia.pl/przepisy/soczek-z-marchewki-od-5-miesi%C4%85ca/452087

Pozdrawiam Grażyna Love


Gabi49, czy możesz podać mi przepis na ten sok z marchewki?

Dziękuję


Nawigacji po stronie też muszę się nauczyć Smile


Witam, od wczoraj mam swój własny TM.

Chcę zrobić sok pomarańczowy, czy mogę liczyć na pomoc?

Z góry dziękuję Smile


Aneto,

poncz i kompot polecamy do wypicia "na bieżąco", podobnie nasze dodatkowe propozycje:

mini szarlotki,

kompot z jabłek i śliwek,

dżem owocowy z cukinią, gruszką, jabłkami, bananami i śliwkami

oraz cieszące się dużym powodzeniem placki jaglane z jabłkami z naszego ostatniego newslettera.

Jeśli chodzi o jabłkowe inspiracje jako przetwory na zimę, polecamy przygotować

mus z jabłek na zimę.

Zajrzyj także na platformę z przepisami na Thermomix, w kolekcji "Słodkie przetwory" propozycje, które mogą Cię zainteresować: dżem z dyni z jabłkiem i mango, konfiturę jabłkowo – jeżynową.

Pozdrawiamy,

Zespół Przepisy Thermomix


A czy ten kompot pakujecie normalnie w słoiki?

Dostałam większą ilość jabłek i muszę je jakoś pożytecznie wykorzystać Smile


Witaj anetawilczewska,

spróbuj przygotować sok z jabłek na bazie tego przepisu: Sok na zimę z Thermomixa.

Zanim ułożysz jabłka na Varomie, pamiętaj o tym, aby je obrać i wydrążyć gniazda nasienne oraz pokroić na mniejsze cząstki / ćwiartki.

Z kolei w opcji "na teraz" i do spożycia bezpośrednio po przygotowaniu zapraszamy Cię przyrządzenia kompotu z jabłek, a także ponczu jabłkowego.

Pozdrawiamy,

Zespół Przepisy Thermomix


a jakiś przepis na sok z jabłek, ale taki do słoików na zimę macie??


:D   :D   Smile   Cooking  7  

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Wink Tak, Elu , masz rację. Radość jest obopólna. Myslę, że moja Nowa  Marzenka zagości wkrótce na przepisowni.

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Gabrysiu, cieszę się że mogłam pomóc i że przekonałaś rodziców  Smile Rozumiem, że Termosia już mają dzięki Tobie  Smile  Pozdrawiam  :D  

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Love Dzięki wszystkim za soczek z marchewki. Wypróbowałam, bo jeśli cos polecam to sama muszę sprawdzić. Soczek w/g przepisu Eli i książki dla maluchów , jest bardzo dobry. To właściwie tak, jakby sie marchewke ścierało na tarełku i wyciskało przez gazę soczek.  Tak własnie się kiedyś robiło dla niemowlaczków. Tutaj tarełko zastępuje nasz TM. Szybciej i łatwiej.

Ten soczek był moim argumentem dla przekonania przyszłych rodziców o wyższości Thermomixa nad innymi pomocami kuchennymi. Przekonałam!

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Smile Ela jest Niezawodna Bigsmile   Przepis na soczek jest już na przepisowni Pozdrawiam serdecznie Love Love Love Love


Z samej marchewki, to nie wiem, Gabrysiu.... Z woda, badz z mlekiem, troche latwiej. Zmiksowana marchewka jest bardzo gesta, nie ma za wiele soku.... Ja uzywalam sokownika kiedys. Ile to dzieciatko ma miesiecy ? Marchewka pomieszana z innym owocem, to moge podac przepisy, z samej marchewki zas, nie wiem co Ci poradzic Aw Aw Aw

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Puzzled Czy ktoś wie jak zrobić soczek z marchewki dla małego  dzidziusia (niemowlaczka)? Bardzo pilnie potrzebuję!

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


2 łyżki ziaren kawy i 250 g gorącej wody.

Do suchego naczynia wsypać kawę, podgrzać 3 min / 60 stop. / obr. 2.

Zemleć 1 - 2 min / obr. 10

dolać 250 g gorącej wody i zaparzyć 7 min / 90 stop. / obr 2.

odstawić na ok. 1 minutę aby fusy opadły potem delikatnie przelać do filiżanek.

Smacznego

 

Agnesa


Mam też pytanie: czy zna ktoś ciekawy przepis na kawę po turecku?


Przepis na kawę cappuccino z książki jest super Smile Zamiast cukru można dać miód. Można też zmniejszyć ilość kawy rozpuszczalnej, a w zamian dać 2-3 kostki czekolady więcej Smile


truskawka wrote:

To ja się podłączę do tematu Smile Szukam ciekawych przepisów na kawę cappuccino, na stronce niestety nic nie znalazłam...

Witam Smile

proszę zajrzeć do książki podstawowej "Dobre gotowanie", tam znajdzie Pani przepis na kawę cappuccino.

Pozdrawiam


To ja się podłączę do tematu Smile Szukam ciekawych przepisów na kawę cappuccino, na stronce niestety nic nie znalazłam...


Witam,

W książce "Napoje" może Pani znaleźć przepis na Sok z jabłka ze skórką.

Składniki wg uznania można dodać cytrynę, wodę, cukier.

Składniki miksujemy 30 s poz. 7-9, dodajemy wodę i 20 s poz. 9.

Pozdrawiam Mixi


Witam wszystkich użytkowników tm, mam prośbę potrzebuję przepisu na sok z jabłek (mamich dużo i chciałabym wykorzystać na soki) szczerze bardzo dużo gotuję ale nie mam pomysłu na soczek z jabłek czy zrobić go jak kubusia?

 

dzięki

Iwonat