Forum Jestem nareszcie i witam!!!!



14 odpowiedzi | Ostatni wpis

cześć, dzisiaj rozpoczynam moją przygodę z thermomixem!
-----------------------
Folisin


Cześć! Smile

______________
Novaskin


I nic nie napisłałaś, jak pokaz Smile


Holmark meldunek przyjęty ! :D

               :D Witaj w Naszych szeregach :D


Witaj Holmark,

cieszymy się, że Zenek - Thermomix trafił w Twoje ręce Smile

Holmark, jesteśmy ciekawi Twoich wrażeń po prezentacji oraz możliwości, jakie ze sobą przyniosła (w odniesieniu do Twoich kulinarnych zamierzeń). Jeśli tylko czujesz się na siłach - przygotuj własne przepisy z poziomu użytkownika Przepisowni (widoczne w profilu jako "Przepisy" -> "Zamieść przepis").

Życzymy Ci spełnienia w obszarze kulinarnym z Thermomixem i dodatkowo zapraszamy Cię do korzystania z wszystkich naszych obszarów:

1. zajrzyj na platformę z przepisami na Thermomix, znajdziesz tutaj tematyczne kolekcje z przepisami, dostępne w postaci cyfrowej skarbnicy, koniecznie aktywuj wszelkie posiadane nośniki przepisów,

2. zapisz się do naszego newslettera, aby każdego miesiąca uzupełnić swoją bazę o dodatkowe - darmowe przepisy,

3. zasubskrybuj nasz oficjalny kanał Thermomix ® Polska na YouTube, znajdziesz tutaj wiele filmów dotyczących zarówno funkcji Thermomixa, jak i samego przygotowywania w nim potraw,

4. zachęcamy Cię także do uzupełnienia swojej kulinarnej biblioteczki o książki kucharskie (dostępne w naszym sklepie internetowym), naszą nowością jest "Apetyt na wege" dostępny w postaci książki, jak i zestawu (książka + nośnik),

5. wszelkie wskazówki, porady i ciekawostki komunikujemy na naszym oficjalnym profilu Thermomix ® Polska na Facebooku, zapraszamy Cię do jego polubienia.

Holmark, gdybyś potrzebowała wsparcia, utwórz wątek w interesującym Ciebie obszarze forum Przepisowni lub wyślij wiadomość bezpośrednio do administratorów: Mixi, Przepisy Thermomix®.

Pozdrawiamy,

Zespół Przepisy Thermomix


Super że Cię to cudo zauroczyło ;-)....Życzę samych smaczności....

 


Jak tam po pokazie? Cooking  7


Baś_ka, juz jestem tego pewna :D


Witamy w naszych szeregach;-)

Zapewniam Cię że szybko stwierdzisz że jednak tm5 jest "The best"

Pozdrawiam Baś...ka


Odliczam czas do 12, bo wtedy bedzie Przedstawicielka :) 


U nas Bimby to prezent urodzinowy mój i córki Smile Pozdrawiam


Witaj wśród nas  Cooking  7

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Witajcie!!!!

w koncu go mam ❤️ tm 5 - wolalabym chyba tm 31 ( bo od wielu lat jest juz u mojej Mamy) ale juz niemozna kupic go nowego :) 

a mojego Zenka ( bo tak ma na imie Thermomix) MaZ w dniu dzisiejszym podarowal mi z okazji 2 rocznicy slubu i gwiazdki Smile Jutro bedzie prezentacja a po niej w koncu ja zaprezentuje swoje ukryte talenty kulinarne :D 

Ciesze sie ze dolaczylam do waszych szefegow!!!  Swiecie Thermomixa -melduje sie i jestem!