Forum Gdzie sie podziali prawdziwi fani Thermomixa !!!!!!!!!!????????????????


173 odpowiedzi | Ostatni wpis

właśnie zrobiłam marynatę do przepisu na karkówkę po karkonosku.... już mam smaka a to dopiero na jutrzejszy obiad.


winignam wrote:

Czy wy też  tak macie, że gdy tylko zaczynacie rozmawiać o jedzeniu to chce wam się jeśc? niedawno zjadłam placki ziemniaczane a teraz jak czytam te wszystkie posty o jedzeniu znowu nabieram smaka na cos dobrego!

ja reaguję tak jak widzę słowo pizza Smile i tak rozmowa o jedzeniu to krótka droga do lodówki Wink


 Masz racje, tez bym cos jeszcze wrzucila na ruszt, tyle, ze juz pòzno, a z pelnym zoladkiem nie idzie sie spac Wink Tongue

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Czy wy też  tak macie, że gdy tylko zaczynacie rozmawiać o jedzeniu to chce wam się jeśc? niedawno zjadłam placki ziemniaczane a teraz jak czytam te wszystkie posty o jedzeniu znowu nabieram smaka na cos dobrego!


 Brava inezz Party   I o to wlasnie chodzi. Jestes od wczoraj uzytkownikiem, a dzisiaj juz dodalas dwa slowa :)  Napisz jaka pizze robilas i jak wyszla Wink

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Witam ! jestem nowa wiec nie za badzo mam co pisac . Własnie zrobilam pyszną pizzę z przepisu który tutaj znalazłam. Zatem pozdrawiam wszystkich tych bardziej i mniej nerwowych Wink

:))


Dziękuję Smile

Pozdrawiam Mixi


Oczywiście Veronica, masz w 100% rację. To jest  tylko kwestia organizacji czasu pracy. Ja tez jestem PH Vorwerk i bywam na Przepisowni bardzo często. Ostatnio rzadziej zaglądałam, bo miałam w domu remont. Też pracuje, nie tylko jako PH, w wolnych chwilach maluję (hobby) , na bieżąco jestem z moimi wnuczkami i córką (wspólne obiady). Często na przepiowni spotykam ELĘ i nawet korzystam z jej porad kulinarnych, gdyż sama nie jestem super kucharką. Thermoimix to moja nowa (od roku) pasja, tylko dzieki niemu piekę i przygotowuję super dania. Staram sie też odpowiadać na pytania użytkowników , publikuję własne przepisy, czytam Forum.  Chętnie poznałabym wrażenia podobnych do mnie PH, dotyczące ich prezentacji, oceny ludxzi itp. Spotkania w Firmie, to nie to samo. Ludzie są stremowani, nie wyrażają swoich odczuć, często zachowują się jak klakierzy.  A to nie o to chodzi. Co o tym sądzicie? Może zrobimy na Forum nowy temat dla PH?

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


 Witam cie, Elu :)  Dzieki za odpowiedz, poswiecony czas i to cale TM :)  Potrzebne mi bylo pilnie, nikt nie odpowiadal, wiec sama doszlam o co chodzi. Nie bylam pewna po polsku, bedac przyzwyczajona po wlosku Aw  Jagodzianki juz gotowe od dawna, ale dzieki za zainteresowanie Love     Jesli chodzi o ta druga sprawe, to rozumiem, ze wszyscy sa zajeci, pracuja, maja dzieci i moc innych obowiazkòw, ale widzisz, nie trzeba az tak wiele "poswiecenia" :)  Chodzby jak ty dzisiaj; poswiecilas kilka chwil.... Kilka dzisiaj, jutro albo pojutrze i bedzie tu weselej. Zeby tak zrobila wiekszosc uczestnikòw, nie byloby zle.  Ja tez pracuje... Jestem tak jak ty, raprezentantka TM ( Bimby tutaj ), we Wloszech, wiec wiem, jak to jest. Czasu brakuje zawsze. Zebrania, pokazy, konferencje, wizyty ekstra u klientòw, itd. Opròcz tego mam jeszcze inna prace 3 razy w tygodniu, mam rodzine, zakupy, sprzatanie, pranie, prasowanie, i tescia w podeszlym wieku... Jak kazdy Cooking  7 Staram sie byc obecna na Przepisowni polskiej, obowiazkowo musze byc na wloskiej... ; znajduje czas dla rodziny, chodze do szkoly tanca z mezem, w weekend wychodzimy lub wyjezdzamy na 2 dni...., jestem bardziej jak zajeta Cooking  1  Wg mnie wystarczy sie zorganizowac i znajdzie sie minutka, by zajrzec na Przepisownie  od czasu do czasu.

Pozdrawiam      buzka

    

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Z moich obserwacji wnioskuję, że MIxi jest osobą związaną zawodowo z firmą Vorwerk i odpowiedzi na różne wątki należą do jej obowiązków, dlatego jej wpisów jest tak dużo. To praca zawodowa, wykonywana perfekcyjnie  Smile Lubię czytać odpowiedzi Mixi, są rzeczowe i sympatyczne, takie jak być powinny na 6+ !!!

Specjalne pozdrowienia dla MIXI  Love

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Witaj raz jeszcze Veronica  Smile

Obiad ugotowany, zjedzony. Przed wyjazdem na pokaz mam chwilę, żeby odpocząć. Dziś odpocznę przy komputerze. Trochę tym wątkiem mnie poruszyłaś. Urządzenie mam od 3 lat, współpracuję z firmą trochę krócej i uważam się za fana TM. Codziennie ja i moja rodzina używamy go kilka razy dziennie. Z przepisowni korzystam tylko czasami, po prostu mało mam czasu. Takie dni jak dzisiaj, że jestem w domu i mogę tu pobyć, poczytać, odpisać należą naprawdę do rzadkości. Jestem osobą zapracowaną, aktywną społecznie, wieczorami najczęściej poza domem. Wracam pogodna i zadowolona ale najczęściej tak zmęczona, że nie marzę o niczym innym jak o kąpieli i pójściu spać do wygodnego łóżka. 

A jak przeczytałam Twój wpis, to pomyślałam że takich osób jak ja jest bardzo dużo, że chętnie byśmy tu zaglądali ale nie ma kiedy. W nd cała rodzina jest w domu i nie mam sumienia oddalać się od nich do pokoju, gdzie stoi komputer, żeby przeglądać forum i odpowiadać innym. To jest czas zarezerwowany dla mojej rodziny, dla męża i dzieci. Czasami dla przyjaciół...

Ale dałaś mi tym wpisem do myślenia... Jako fan TM, za którego się uważam a do tego PH, powinnam chyba wpisać sobie w grafik tygodniowy jakiś specjalny czas, bo warto mieć też i tu swoich znajomych. Znajomych fanów Thermomixa!

Pozdrawiam Cię serdecznie, dziękuję za wszystkie wpisy, sugestie i za swoje przemyślenia, spowodowane Twoją aktywnością.

Teraz wyruszam do osób, które TM będą widziały po raz pierwszy. Mam nadzieję, że od dziś też staną się fanami tego wspaniałego urządzenia  Smile

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Witaj Veronica

Przede wszystkim odp. na ostatnie pytanie. MT to miarka thermomixa, czyli przezroczysty "kubeczek", którym zakrywasz pokrywę, gdy coś gotujesz. Cała jej pojemność to 100 ml a połowa to 50 ml. Może ta odpowiedź jest Ci pilnie potrzebna, więc wysyłam a za chwilę dojdę, żeby odpowiedzieć na wątek.

Pozdrawiam serdecznie 

Elżbieta Książczak

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


 Czesc Maks, nie mam pojecia, czy ludzie zajarza o co chodzi... ale cos z tym trzeba zrobic: :)  Przemyslimy ta sprawe, podzielimy sie pomyslami i zaczniemy dzialac ! Co ty na to ? ;)  Jedyne wyjscie Smile

Ps. potrzebuje pomocy, natychmiastowej: realizuje przepis na jagodzianki, uzytkownik umiescil 1,5 MT mleka, co to ma byc, to MT ...??? Miarka czy co? Miarki wloskie znam na pamiec, tzn. skròty, a tutaj sie zgubilam z tym TM. Dasz rade mi pomòc?  Dzieki   Puzzled

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Dzięki za ten głos... Smile

Pytanie, czy przesłanie dotrze i co można zrobić, żeby więcej fajnych, zakręconych Thermomixowo, osób tu zaglądało:-)

Maks21


 Ja jestem z Zachoniopomorskiego ( koszalinskie ), tyle, ze juz ponad 20 lat mieszkam w Rzymie; ale od czasu do czasu jezdze do Polski Smile

Chyba powedruje spac, padam, a jutro do pracy.   Dobranoc Love

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Jestem z małopolski. Drożdzówkami chętnie Cię poczęstuję:) naprawdę pyszne... :) 

Dopiero się uczę gotować z TM więc nie wiem co jak ma smakować i wyglądać ale jak narazie to wszystko co zrobiłam wyglądało jak na zdjęciach z książek. Smakowało też dobrze:) 


 Drozdzòwki z serem!? Pychota:p  Jak sie ladnie usmiechne, to podeslesz pare? Bigsmile

Skad jestes? Z jakiej czesci Polski?:)

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Ja kupiłam TM 14  dni temu i cały czas w nim coś robię- właśnie skończyłam piec drożdżówki z serem- pychota! tylko do rana moze nie być już ani jednej bo wszystkim smakują a połowa już zjedzona.

Mąż zrobił sobie sok z bananów i mleka- dobry-taki kremowy ale ja nie lubię bananów. 


Bigsmile  Prawda:)

Spodziewalam sie reakcji, jakiejkolwiek, nawet negatywnej... i....... rece opadaja J)  Nie pija, nie jedza..... pokupowali tm i popostawiali je jako ozdoby w kuchni Bigsmile      Còz, trudno...

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Wow.  dałaś czadu Weronica.

Ja też jestem nowa i zauważyłam to samo co ty- nikt tu ze soba nie rozmawia poza kilkoma osobami, pojedynczymi postami. Nie ma żadnego działu w którym można luźno pogadac o przeżyciach i przygodach z TM. 


Dziękujemy za apel do użytkowników i forowiczów Smile

Pozdrawiam Mixi


 Jestem nowa i dlatego tym bardziej rzucilo mi sie w oczy, ze nie widac tutaj prawdziwych wielbicieli tm. Przepisownia, Forum,... to wszystko jest martwe. Opròcz Mixi i kilku zaledwie innych osòb, nikt nie uczestniczy tu aktywnieJ)  Brak entuzjazmu, ciekawych dyskusji,.... brak duszy... nikogo nic nie obchodzi.... !!!

Dlaczego w "Nowi czlonkowie",  tylko Mixi bierze udzial? Czyzby byla jedynym uzytkownikiem? Czy tez jest w specjalnej delegacji witajacej  "nowych" !???     Nastepne : "Thermomix TM31......  " Czy nie denerwuje Was sygnal....",  widac 527 wizyt, a tylko 16 odpowiedzi.  Brak czasu, mòwicie??? Masz czas przeczytac nowy wpis, a nie masz 1 min , by dodac 2 slowa od siebie???  Zwykle lenistwo albo brak zainteresowania, powiedzialabym raczej...

Pod "Czas podgrzewania", mamy 158 wizyt, a tylko 1 odpowiedz!!!!!   Nie wierze, ze nikt z Was nie podgrzewa niczego,..... a jesli naprawde tak jest, to polecam powtòrzyc pokaz  tm.

W  "Co mozemy dzisiaj ugotowac? ", ostatni wpis jest z 09.12.2011 ! Smiechu warte!!!  Od 10-tego grudnia nikt nic nie gotuje, nikt nie je ?? Ciekawe..

W "Bawmy sie Przepisownia", znajdujemy ciekawe pomysly na ozywienie tego Forum, ze strony Vigosza, popartego zaledwie przez 2 osoby ( 541 wizyt, 3 odp )..... i co?????........ dalej niewiele....

Szkoda, mogloby byc to wspaniale miejsce na " przyjaznie Thermomixowe", zeby tylko uzytkownicy chcieli byc bardziej aktywni i kolezenscy.    Prawdziwym fanem tm jest tu Mixi, jak widac..   Naprawde szkoda...

Zastanòwcie sie... moze jendak mozna to zmienic?    Wg mnie , warto....

 

 

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink