Forum Cześć! Mam nadzieję, że od dzisiaj to miejsce będzie moim stałym punktem programu na arenie dnia codziennego :D



16 odpowiedzi | Ostatni wpis

Czyli jesteś z rodzinką Thermomaniaczką super

 

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Witam, chciałam sie podzielić refleksją na temat użytkowania TM5, od października 2014 troszkę czasu minęło i troszkę mojej rodzince sie przytyło Cooking  4   mąż, który poczatkowo troszkę sceptycznie podchodził do zakupu TM, teraz mowi "Kochanie, jak my wogóle funkcjonowaliśmy wczesniej", haha. Cały czas jestem zafascynowana, podekscytowana i uwielbiam gotowanie z TM. Troszkę mniej już deserów robię w ciągu tygodnia (na poczatku to kilka dziennie - wszystko tak pieknie wygladało i do tego smakowało), ale obiady bardzo często gotujemy (mąż rownież) w TM. Dodatkowo platformy z przepisami, jakże pomocne w każdej sytuacji Smile Dla Wszystkich wahających się - nie ma co się zastanawiać, trzeba BRAĆ !!!!! Pozdrawiam


Love Witaj Aniu Smile Podziel się z nami swoim doświadczeniem z TM5 Love

Pozdrawiam Grażyna Love


Witaj Aniu Smile

Tej energii i entuzjazmu pewnie Ci nie zabraknie. Ja też mam od niedawna i nie moge się nagotować Smile


Witaj Aniu cieszę się że do nas dołączyłaś . Bigsmile

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Witam, mam na imię Ania i od wczorajszego wieczora jestem najszczęśliwszą posiadaczką tego cudownego urządzenia Smile mam nadzieję, że szybko uda mi się odnależć w tej społeczności i skorzystać z cennych uwag i przepisów a także stworzyć coś swojego Smile pozdrawiam pełna energii i entuzjazmu Smile


A tak, juz przejrzałam :D

Sukcesywnie będę robić :D


Pozdrawiam Mixi


Jestem zachwycona przepisownią. Powoli nabieram wprawy. Ale ślinka mi cieknie jak widzę likiery: jajeczny, kukułkowy... wieki ich nie piłam. Kiedyś mama robiła. To było daaawno. Myślę, że niedługo zaskoczę i rodzinę i znajomych tymi specjałami :D


Love I ja witam serdecznie Love

Grażyna


Pozwól ,że i ja się przywitam :D

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Witaj Misha Smile

Więcej odwagi!

Jestem Agata Smile

Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.

Antoine de Saint-Exupéry


Myślę, że nie tylko stworzysz przepis, ale będziesz aktywnie uczestniczyć w konkursach. Party

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


smileys Witaj Misha ! smileys Cieszę się bardzo,że dołączyłaś do grona zakręconych Thermomaniaków ! smileys

    Czekamy na Twoje przepisy

                    Powodzenia ;)

:) Pozdrawiam serdecznie, Monika :)


Witam serdecznie.

Bardzo miło mi jest gościć w Waszym gronie, tym bardziej, że już mam swoich faworytów w przepisach przez Was umieszczanych.

Kiedyś może i ja będę na tym etapie, że stworzę, lub przerobię ulubiony przepis na TM :D

Pozdrawiam,

Misha Wink