Forum Wyszukiwarka

Rozszerz wyszukiwanie
Filtry

  • Aktywność
  • Data

Anuluj
Wyników na stronę:

7 odpowiedzi | Ostatni wpis

Witam. Nowy układ Przepisowni jest mało czytelny. Ciężko odszukać określone elementy trudno znaleźć gdzie można wpisać sugestię lub zaistniały problem. Np utworzyłam foldery z ciekawymi przepisami. Wyświetlają się one w małym okienku i nie widać ich wszystkich. Jak przesuwam w dół lub do góry to tak przeskakują że nie jest możliwe by wrzucić przepis do odpowiedniego folderu. Czy ktoś ma na to radę?


Dzięki Mixi. Nie pojawił się w "nowych przepisach", ale był i jest (jeszcze dziś) w najnowszych komentarzach. Myślę, że będzie wzięty do oceny? Bardzo się spieszyłam, żeby upiec, sfotografować i wystawić. Cooking  7

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


GaBi,

po dodaniu komentarza może być tak, że nie pojawi się on od razu pod wpisem. Należy chwilę odczekać. Obecnie pracujemy nad rozwiązaniem tej sytuacji Smile

Pozdrawiam Mixi


Mixi, napisałam komentarz pod ogłoszeniem o konkursie i gdzieś "zniknął"? Gdzie go znajdę?

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


@mamula

pracujemy już nad ulepszeniem naszej wyszukiwarki przepisów. Obecnie, podczas wpisywania danej frazy, warto zaznaczyć w miejscu "sortuj po" -> "Właściwy wynik". Wówczas wyniki wyszukiwania będą zawężone.

Pozdrawiam Mixi


Kolejny raz próbuję znaleźć przepis na cito. Wrzucam proste haslo- zupa dyniowa- i wyskakuje mi ponad 400 różnych zup. No nie ma szans, żeby wyskoczył konkret. Jak to jest, że na innych stronach wyszukiwarki działają bez zarzutu? Może i tm skraca czas robienia posiłków, przepisów nie jednak tę sytuację bilansuje- nic prosto i szybko.