thumbnail image 1
thumbnail image 1
Czas przygotowania
20min
Czas całkowity
20min
porcja/porcje/porcji
0 porcja/porcje/porcji
Poziom
Łatwy

Składniki

pasta z bobu

 • bób gotowany 1 szklanka
 • pomidory suszone 3 sztuki
 • 3 łyzki oleju rzepakowego nierafinowanego, z pierwszego tłoczenia
 • 1 łyżeczka soku z cytryny
 • sól, pieprz do smaku

Akcesoria, których potrzebujesz

 • Kopystka
  Kopystka
  kup teraz
 • Naczynie miksujące kompletne premium
  Naczynie miksujące kompletne premium
  kup teraz

Podziel się przepisem

Dzisiaj to przygotuję

Przygotowanie

 1. Wyszstkie składniki dokładnie blendujemy.W  Blokada naczynia miksującego"Blokada naczynia miksującego" ustawiamy 10s/5-8 obrotów.Przechowujemy w szklanym słoiku w lodówce kilka dni.

Porady

Bób moze byc zmiksowany w łupinkach lub obrany. Wiecej zdjęc na blogu .Zapraszam ! //sztuka-ze-smakiem.blogspot.com/2015/07/pasta-z-bobu-i-suszonych-pomodorow-na.html

Model urządzenia Thermomix®

 • Appliance TM 5 image
  Przepis jest tworzony dla
  TM 5
  Jeżeli używasz miarki TM6 w swoim urządzeniu TM5:
  W przypadku gotowania (duszenia) w temperaturze 95°C i wyższej zamiast miarki TM6, należy zawsze używać koszyczka, ponieważ miarka TM6 szczelnie zamyka pokrywę. Koszyczek spoczywa luźno na górze naczynia, przepuszcza parę, a także zapobiega rozpryskiwaniu potrawy z naczynia miksującego.
  Uwaga! Naczynie miksujące TM5 ma większą pojemność niż TM31 (pojemność 2,2 litra zamiast 2 litrów naczynia TM31). Ze względów bezpieczeństwa nie można korzystać z przepisów na Thermomix TM5 do gotowania w modelu TM31 bez dostosowania ilości składników. Ryzyko oparzenia pryskającymi gorącymi płynami: Nie przekraczać maksymalnej ilości i przestrzegać oznaczeń poziomu w naczyniu miksującym!

Ten przepis został stworzony przez użytkownika Przepisowni i nie jest przetestowany przez Vorwerk Polska, tym samym Vorwerk nie może odpowiadać za efekt końcowy przepisu. W razie niejasności prosimy korzystać ze wskazówek zawartych w instrukcji obsługi i książce podstawowej.

Kategorie przepisów:

Wyślij do wydruku

Pasta z bobu i suszonych pomidorów

Wydrukuj:

Komentarze

Are you sure to delete this comment ?