Forum Wyszukiwanie



6 odpowiedzi | Ostatni wpis

Boogna,

podczas wpisywania danej frazy, warto zaznaczyć w miejscu "sortuj po" -> "Właściwy wynik". Wówczas wyniki wyszukiwania będą zawężone.

Pozdrawiam Mixi


Wyszukiwarka do poprawy! Szukanie potrawy czasochłonne, bo wyskakują ni w pieć ni w dziewięć zupełnie z innej kategorii.

Bogna


Kochani,

pracujemy już nad ulepszeniem naszej wyszukiwarki przepisów. Obecnie, podczas wpisywania danej frazy, warto zaznaczyć w miejscu "sortuj po" -> "Właściwy wynik". Wówczas wyniki wyszukiwania będą zawężone.

Pozdrawiam Mixi


Nie uzyskałam odpowiedzi. Długo nie byłam na forum, bo odstraszaly mnie problemy z wyszukiwaniem przepisów, o czym pisałam już chyba rok temu. Ale na FB pojawiły się ciekawostki, więc wróciłam. Niestety, już na dzień dobry przypomniałam sobie o niedogodnosciach. Nie można przejrzeć przepisu po kliknięciu w zdjęcie, trzeba trafić powtórnie w hasło "przejrzyj przepis", przy czym często niechcący człowiek dodaje przepis do ulubionych... Nota bene- czym się różni dział ulubione od favorities??? Przecież to to samo, a ja mam przepisy zgrupowane w jednym i drugim dziale.... Naprawdę tak trudno jest ogarnąć te sprawy?


Mam pytanie- dlaczego, kiedy wpisze w wyszukiwarkę:" pasztet z wątróbki,", wyświetlają mi się różne inne przepisy, np. Kiełbasa . Muszę przebrnąć przez kilka stron, żeby sprawdzić, czy taki przepis istnieje.