Forum małe problemy z TM5



17 odpowiedzi | Ostatni wpis

od wizyty serwisanta z TM nic się nie dzieje Smile a działa często i dużo, więc po prostu trzeba było wymienić wyświetlacz... i cieszę się, że się zdecydowaliśmy kupić ten sprzęt, naprawdę ułatwia życie, nie zabierając tym samym przyjemności z gotowania Smile


Ja też mam jeszcze folie na wyświetlaczu w moim TM 5 i nic takiego jeszcze mi się nie przytrafiło :-) 


Kiedy rozdrabniasz ziarna, cukier lub robisz "wegetę' użyj kawałka ręcznika papierowego - "uszczelnij"  miarkę. Po rozdrobnieniu zanim otworzysz opukaj lekko pokrywę. Nie powinno dymić Smile

Pamiętaj też, aby po rozdrobnieniu ziaren, cukru itp. umyć i dokładnie wysuszyć naczynie.

Pozdrawiam.


pan z serisu był, mówił, że już spotkał się z takim przypadkiem. Wymienił wyświetlacz i upgrade'ował oprogramowanie... później tetsował i komunikat nie wyskakiwał... przetestuję i ja Smile


przy wysokich obrotach hałasuje, a dymiła Ci pewnie rzeczywiscie tyko przyprawa... ja, gdy mielę ziarno na chleb, albo w ogóle coś roię przy wysokich obrotach, to moje koty uciekają do innego pokoju :D mam nadzieję, że w koncu sie przyzwyczaja, jak do okapu...u mnie sprawa nadal w toku, dzis zadzwonil serwisant i ma sie zjawic w czwartek, zeby sprzet naprawic... ciekawa jestem, co to za awaria.. troche slabo, jak od razu sie popsul.. troche boli takie cos przy tak drogim sprzecie... choc wiem,ze sprzet jest tylko sprzetem i psuc sie ma prawo... mam nadzieje, ze to bedzie pierwszy i ostatni raz:(


Witajcie

  Ale ostatnio się strachu najadłam mam nadzieję że tylko strachu Zaczęłam robić wegetę z suszonych warzyw. wg przepisu gdzie było obroty 9 czas minuta. no i zaczął mi dymić ok. to sproszowana wegeta. Następnie jak robiłam kolejny przepis to bardzo głośno mi chodził czy tak może być głośne przy obrotach 6,7 przy rozdrobnianiu SDziś robię krem z pomidorów i widzę że chyba jest lepiej Pozdrawiam :D

 


na razie sie nikt nie odezwal...czekam, a potem podzielę się informacją, co się działo Smile


nathalie to napisz proszę co powiedział serwisant Smile

Pozdrawiam.

 


sprawa zgłoszona przez moją przedstawicielkę, czekam na kontakt.. bo problem pojawia sie zawsze przy wyzszych obrotach (6-10)


Jeśli taki problem pojawia się bardzo często, należy go zgłosić do sewisu.

Pozdrawiam Mixi


@Mixi - nie dotykam urządzenia wcale, komunikat sam się włącza, nawet jak jestem daleko od urządzenia. Kabel też jest luźny, nic nie dotyka TM - to pierwsze sprawdziłam. Waga włącza się samoczynnie:(

@Jelka - wszystkie folie mam ściągnięte.

Dodam jeszcze, że odłączenie urządzenia i przywrócenie ustawień fabrycznych pomogło na chwilę. Zrobiłam raz chleb i nic się nie pojawiało. Podczas następnego razu problem znów się pojawił.:(


;) Ja do dzisiaj mam folię ochronną i nic takiego...

                            narazie mi się nie przytrafiło  ;)


Czy odkleiłaś folię ochronną wyświetlacza?

Mój klient, który tego nie zrobił chcąc chronić wyświetlacz, miał podobne objawy. 


Istnieje możliwość, że podczas użytkowania przyciskasz ikonę wagi i pojawia się opisany komunikat.

Pozdrawiam Mixi


Hej co prawda od niedawna korzystam z tm5 ale jescze nie spotkałam się z takim problemem Wink Pozdrawiam serdecznie Anna.


Witajcie,

 

przy wyższych obrotach 6-10 przy siekaniu, mieszaniu albo nawet przy myciu włącza mi się sama funkcja wagi - chyba.. Bo czasem na wyświetlaczu jest komunikat: "Funkcja niedostępna" lub "Funkcja wagi dostępna do obrotów 4". W zasadzie to nie przeszkadza w użytkowaniu jakoś specjalnie, ale jest to lekko denerwujące, bo czasem się tak zawiesi, że nie mogę przejść do dalszego kroku.

 

Sprawa zgłoszona do Przedstawicielki i czekam na kontakt z Vorwerka. Ale jestem ciekawa, czy ktoś się już z tym spotkał...

 

pozdrawiam:)