Forum dzień dobry



4 odpowiedzi | Ostatni wpis

Witaj wiesia w,

my również się cieszymy z Twojej obecności, a tym bardziej z aktywności w przepisach, które udostępniasz w swoim profilu.

Witaj na Przepisowni Smile Znajdziesz tutaj zarówno ogromną inspirację do przygotowywania potraw, jak i wiele ciekawych przepisów oraz fachowe porady.

Gdybyś potrzebowała pomocnej dłoni, wyślij wiadomość bezpośrednio do Mixi lub Przepisów Thermomix®, bądź zapytaj forumowiczów o radę tworząc wątek w interesującym Ciebie obszarze forum.

Wiesia, zachęcamy Cię do odkrywania i przygotowywania przepisów zarówno z książki podstawowej dołączonej do Twojego urządzenia Thermomix®, jak i tych zawartych na platformie z przepisami Mój Thermomix w postaci kolekcji. Tematyczny zbiór przepisów znajdziesz także bezpośrednio na Przepisowni, a gdybyś chciała skorzystać z dodatkowego źródła – zapraszamy do subskrypcji newslettera: tutaj, każdego miesiąca uzupełnisz swoją bazę o nowe przepisy.

Jeśli jesteś zarejestrowana na Facebooku, polecamy polubić nasz profil Thermomix Polska, na którym komunikujemy nowości, wskazówki i ciekawostkize świata Thermomix®.

Zapraszamy Cię także do udziału w konkursie jubileuszowym trwającym do 31.08.2015 r. (więcej szczegółów znajdziesz w sekcji Wyjątkowe okazje).

 

Pozdrawiamy,

Zespół Przepisy Thermomix


Ja też się cieszę razem z Tobą Wink

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


cieszę się, że mam  Mixingbowl closed Smile i cieszę się, że jestem tu Smile

wiesia w