Forum Witam! :)



21 odpowiedzi | Ostatni wpis

Oj Elu ale masz dobrze, ja muszę uważać na to co jem bo jak sobie pofolguję Wink to kilogramy rosną  Wink Wink Wink ale faktycznie TM pomaga utrzymać prawidłową wagę bo możemy szybko wyczarować pyszne dania :D no chyba, że sie lubi słodkości jak ja i wtedy trzeba troszku poćwiczyć po deserku Wink

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


Gratuluję Elu! Masz fajnie! Bigsmile

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Elu, jak to zrobiłaś z tymi minusowymi kilogramami? U mnie tylko na plusie:(

 

Gabrysiu, może to przemiana materii odziedziczona po tatusiu, może zdrowy styl życia -jak napisała Veronika, może błonnik zawarty w potrawach przygotowywanych w TM??? Myślę, że wszystko razem wzięte  Smile   Smile  Ale to prawda, że problemów z nadmiarem kilogramów nie mam. A jak jakieś wskoczą w bioderka to pobiegam trochę dłużej z psami i wszystko szybko zgubię  :D 

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Przepraszam mocno Mireczku, za przeoczenie Bigsmile :bigsmile:  Witamy w gronie Bigsmile :bigsmile:  Jak ida postepy w kuchni??;) Cooking  1 Cooking  4

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Witaj Asiu Smile Od razu sie wzielas do dziela;) ;)  Swietnie Bigsmile   O kilogramy sie nie martw, bedzie dobrze Bigsmile   Wszystko zalezy od Twojego stylu odzywiania na codzien Bigsmile   TM nie tuczy, tylko pomaga nam w pracy, w kucharzeniu;)  Zalezy od Ciebie, jakie skladniki wlozysz do srodka;) ;)  Buziaki Love

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


ElaK wrote:

Witaj Asiu!  Smile   Smile  

Gratuluję takich wyczynów już pierwszego dnia posiadania TM!!! Dobrze Cię rozumiem bo sama też tak zaczynałam i trochę się obawiałam skutków ubocznych  Wink  ale... w moim przypadku skutkiem ubocznym było 4 kg mniej w pierwszym miesiącu posiadania TM  i 2 kg mniej w drugim miesiącu!!! I tak już zostało do dzisiaj  Bigsmile  

Pozdrawiam serdecznie  Smile  Ela

Elu, jak to zrobiłaś z tymi minusowymi kilogramami? U mnie tylko na plusie:(

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Corn eAsiau, gratuluję tempa! Kiedy to zjedliście?  Figurą się nie martw! Trochę ruchów,  gotowania na parze i będzie o.k. Najgorzej sie odchudzać!  Potem efekt jo-jo na 100%! Bigsmile

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Witaj Asiu!  Smile   Smile  

Gratuluję takich wyczynów już pierwszego dnia posiadania TM!!! Dobrze Cię rozumiem bo sama też tak zaczynałam i trochę się obawiałam skutków ubocznych  Wink  ale... w moim przypadku skutkiem ubocznym było 4 kg mniej w pierwszym miesiącu posiadania TM  i 2 kg mniej w drugim miesiącu!!! I tak już zostało do dzisiaj  Bigsmile  

Pozdrawiam serdecznie  Smile  Ela

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Mam Thermomix od wczoraj i zrobiłam już1. kaszke manną2. sok z pomarańczy i cytryny3. zupę ziemniczaną z kurkami4. babkę majonezową5. sorbet truskawkowy6. napój z mięty i cytryny7. pierogi leniwe

Coś czuję, że moja figura tego nie wytrzyma Wink czy Wy też macie takie skutki uboczne??? 


Witam wszystkich .Jestem nowym użytkownikiem TM od bardzo niedawna ale muszę powiedzieć że jestem pod wrażeniem!


Aw ....:( ....:(

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Drogie użytkowniczki :)  moje komentarze zostały zmienione przez tzw. dewelopera i od teraz tak będa wyglądać.

Pozdrawiam Mixi


Cale szczescie.... uff.... myslalam, ze to tylko mòj problem;) Wink Wink

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


już zgłoszone administratorowi Smile

Pozdrawiam Mixi


Mixi - nasz  szefie, dlaczego zmieniono sposób  oglądania własnych komentarzy? Było fajnie, można było podglądnąć, czy ktoś odpowiedział na mój komentarz, a teraz  obok daty jest tylko słowo "przeglądaj". Po co przeglądać wszystkie? Nie wiem ,czy rozumiesz o co mi chodzi?:(

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Hej, dołączają  wspóltowarzysze pichcenia. Bigsmile

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Jako szef bandy Smile Witam serdecznie Smile

Pozdrawiam Mixi


Bardzo dziękuję za powitanie :)))

 


Witamy w gronie kuchcikòw;) Wink Wink . Tutaj znajdziesz sporo fajnych i ciekawych przepisòw, porady, wszelka pomoc  i wirtualnych przyjaciòl, jestem tego pewna.  Mozesz sie tu pozalic, pochwalic, pogadac Bigsmile Bigsmile Bigsmile .... Na czele calej naszej "bandy";) Wink Wink , stoi MIXI, ktòra w kazdej chwili sluzy pomoca Love Love Love   Milego dnia i gotowania:) Smile Cooking  6 Cooking  7 Cooking  1 Cooking  4

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Jestem posiadaczką TM od niedawna, ale już nie wyobrażam sobie dnia bez niego. Gotowanie to przyjemność, ciągle coś wyszukuję i sobie tworzę. Niedługo pojawi się u nas malutki człowieczek, więc tym bardziej będę korzytsać i robić obiadki.

Pozdrawiam serdecznie

Aneta