Forum Witam:)



7 odpowiedzi | Ostatni wpis

Smile Witaj Dorotko Smile Jak bedziesz robiła przetwory na zimę to kielich chwilowo będzie odbarwiony Wink ale tym się nie przejmuj Smile Pozdrawiam serdecznie Party Cooking  1


Bardzo Wam dziękuję za odp:):) Miałyście racje, po wczorajszym gotowaniu znikły. Dziękuję:) 

Dorota


Love Tak, Veronika ma rację. takie kropki-plamki pojawiają się w iększości naczyń ze stali  szlachetnej. Ja tez mam takie w garnkach TEFAL-a . W TM spróbuj  w naczyniu rozkruszyć troche kostek lodu. Ale tym się nie przejmuj.

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Dorotko, czy te kropki sa moze podobne, jak kolorowe plamki benzyny, czy cos w tym rodzaju ? Jesli tak, nic sie nie martw, zejda, gotuj dalej spokojnie, mycie nie pomoze tutaj za bardzo, a uzywajac TM, gotujac, zejda plamki, czasem znòw sie pojawia, potem znikna.... Zalezy co gotujesz.... itd. Wszystko w normie Bigsmile Wink Wink Wink

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Z góry serdecznie dziękuję za pomoc:) Może, to dziwne ale te kropki nie znikają po dokładnym umyciu:( 

Dorota


Witam serdecznie,

Thermomix mam od listopada 2012. Narazie gotuję z książką Radość gotowania, Miodowty tydzień oraz szukam tez przepisów w necie. Ale narazie sa to proste przepisy_najczęsciej bułki:):). 322 TM dno

Mam pewien problem....wczoraj pierwszy raz gotowałam kaszę w TM i po ugotowaniu na dnie pojawiły mi się kropki, nie znikły po umyciu:(  Czy coś zrobiłam nie tak?? Czy nie wiecie moze jak temu zaradzić ??  Dodaję zdjecie.

Dorota