Forum Witam



5 odpowiedzi | Ostatni wpis

Przemku, witaj wśród Nas smileys

   Życzę Ci wspaniałej przygody kuchennej z nowym przyjacielem TM5 smileys

                              Pozdrawiam sedecznie smileys


Przemku, witaj na Przepisowni,

cieszymy się, że do nas dołączyłeś.

Na Przepisowni znajdziesz zarówno ogromną inspirację do przygotowywania potraw, jak i wiele ciekawych przepisów oraz fachowe porady. Gdybyś potrzebował pomocnej dłoni, wyślij wiadomość bezpośrednio do Mixi lub użytkownika Przepisy Thermomix®, bądź zapytaj forumowiczów o radę tworząc wątek w interesującym Ciebie obszarze forum.

Zachęcamy Cię do odkrywania i przygotowywania przepisów zarówno z książki podstawowej dołączonej do Twojego urządzenia Thermomix ®, jak i tych zawartych na platformie z przepisami Mój Thermomix w postaci kolekcji. Tematyczny zbiór przepisów znajdziesz także bezpośrednio na Przepisowni, a gdybyś chciał skorzystać z dodatkowego źródła – zapraszamy do subskrypcji newslettera: tutaj, każdego miesiąca uzupełnisz swoją bazę o nowe przepisy.

Nasi drodzy Użytkownicy Thermomixa są mile widziani również w naszych obszarach społecznościowych (oficjalny profil Thermomix Polska na Facebooku, na którym komunikujemy nowości, wskazówki i ciekawostki ze świata Thermomix ®). Zapraszamy Cię także do subskrypcji naszego oficjalnego kanału Thermomix Polska na YouTube.

Życzymy Tobie przyjemnego gotowania w TM5.

Pozdrawiamy,

Zespół Przepisy Thermomix


Witaj bardzo fajnie że w naszym gronie jest coraz więcej panów.    Wink   Życzę Ci duuuużo miłych wrażeń z TM Cooking  1

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Miło Was poznać. Mam na imię Przemek i od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem Mixingbowl closed  TM5 Smile .

pozdrawiam