Forum Witam :)



7 odpowiedzi | Ostatni wpis

Olga milczy, zapomniała o nas.:~

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Witaj Bigsmile :bigsmile:  A slub jak poszedl? Pozdrawiam Bigsmile Bigsmile Bigsmile

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Witaj Olgo:)

Maż chyba nie może narzekać:) z TM mozna wyczarować takie cuda:)

Witamy Cię serdecznie i dziel się z nami swoimi doświadczeniami Smile


Witaj Olgo Smile Podziel się z nami swoją inspiracją w kuchni Wink Wink Pozdrawiam serdecznie Party Love

Grażyna


Czekamy na dalszą relację z gotowania w Thermomixie Smile

Pozdrawiam Mixi


Witam:)

jestem nowa na forum, ale termomixa mam już prawie dwa miesiące:) Na początku sszokowałam się ceną! Ale po głębszym zastanowieniu stwierdziłam, że chcę go mieć!

Przy zakupie termomixa mój partner postawił mi warunki... ojej i to ile....kawa i świeże bułeczki z rana.... cud obiady... i jeszcze lepsze kolacje do końca życia i jeden dzień dłużej- a teraz sam gotuje Tongue

Termomix dużo ułatwia mi pracę w kuchni. Tym bardziej, że teraz gotuje domownikom oddzielnie, a sobie oddzielnie bo jestem na diecie- trzeba troche zrzucić kg przed ślubem Love

Cooking  7 Dziś u mnie w domu królowała na stole babka ziemniaczana a ja zajadałam się łososiem przygotowanym na parze. Oczywiście wszystko z termomixa.

pozdrawiam