Forum Witam wszystkich pozytywnie zakręconych

Rozszerz wyszukiwanie
Filtry

  • Aktywność
  • Data

Anuluj
Wyników na stronę:

17 odpowiedzi | Ostatni wpis

The kitchen is where you can unleash your creation of new and delicious dishes as well as dance. krunker


Witajcie :)  Ostatnio rzadko tu bywam, ale niedlugo wròci wszystko do normy. W kazdym razie sluze pomoca i ja  Smile

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Marcelka wrote:

  

Jak ktos ma czas to napiszcie mi jakie są konkretnie korzysci wynikające z bycia w przepisowni???

Pozdrawiam

Marcelko, oprócz tych, które wymieniła nasza  Mixi, to dodam na Forum S.O.S. dla Nowicjuszy, gdzie znajdziesz ciekawe odpowiedzi związane z wykorzystaniem TM, jego pielęgnacją i mozliwościami, wykonaniem niektórych trudniejszych  czynności i takich, o których jeszcze się nie zdązyłaś dowiedzieć. Na Forum jest mnóstwo bardzo interesujących wątków, nie tylko dotyczących samego korzystania z TM i przepisowni, ale tez z zakresu dekoracji potraw, ciekawych książek , miejsc wartych odwiedzenia itp. To takie niewymierne korzyści, ale miło poczytać i samemu coś dorzucić od siebie. Ach, zapomniałam jeszcze o konkursach, które organizuje Firma. Było tutaj już ich sporo i zawsze są fajne nagrody. Warto tu bywać.

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Pozwólcie że się też przywitam z Marcelką i Krzysztofem :D  Bardzo fajnie ,że jesteście z nami ,zawsze możecie liczyć na naszą pomoc ;)  Hania z Łodzi

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


kajus wrote:

Witam pieknie.

Jestem Krzysztof i jestem tu nowy.

Mam nadzieję, że dowiem się czegoś i nauczę nowych rzeczy.

Bigsmile

smileys Witaj Krzysztofie ! smileys

smileys Na pewno dużo się dowiesz i nauczysz.smileys

smileys Na Przepisowni jest dużo pomocnych wątków a w razie problemów pytaj a My w miarę możliwości postaramy się pomóc smileys

                 smileys Pozdrawiam, Monika smileys


Marcelka wrote:

ha, witajcie, ja to w ogóle jestem zieolna jesli chodzi o przepisowanie, TM mam około 4 tyg i przyznam urządzenie jest super, uławia, cieszy mnie smakuje:) stworzone idealnie dla mnie...nie lubiacej gotować:) a jednak coś trzeba jeśc, więc pomaga mi TM w tym:). Jeśli jednak chodzi o przepisowanie to zupełnie nie wiem co gdzie i jak? oprócz tego ze wyszukuje sobie przepis i ścigam to folderu.

Jak ktos ma czas to napiszcie mi jakie są konkretnie korzysci wynikające z bycia w przepisowni???

Pozdrawiam

Marcelko, oprócz nieograniczonych możliwości korzystania z przepisów, masz możliwość dzielenia się uwagami związanymi z samym Thermomixem czy też zamieszczonymi przepisami. Możesz je oceniać i komentować, a także dzielić się własnymi kulinarnymi inspiracjami.

Witaj w Przepisowni Smile

Pozdrawiam Mixi


ha, witajcie, ja to w ogóle jestem zieolna jesli chodzi o przepisowanie, TM mam około 4 tyg i przyznam urządzenie jest super, uławia, cieszy mnie smakuje:) stworzone idealnie dla mnie...nie lubiacej gotować:) a jednak coś trzeba jeśc, więc pomaga mi TM w tym:). Jeśli jednak chodzi o przepisowanie to zupełnie nie wiem co gdzie i jak? oprócz tego ze wyszukuje sobie przepis i ścigam to folderu.

Jak ktos ma czas to napiszcie mi jakie są konkretnie korzysci wynikające z bycia w przepisowni???

Pozdrawiam


Witaj Jolu

pisz ,pisz,pisz......jak najwięcej

pozdrawiam


Dziewczyny, dziękuję za bardzo miłe przyjęcie  Smile  Czuję się jak w gronie "starych" znajomych  :D  Z małą pomocą wpisałam 3 pierwsze przepisy. Kolejne ustawiły się wkolejce  :D  Tylko tego czasu wciąż brakuje... a przy komputerze leci bardzo szybko.  Pozdrawiam

Jola


Witaj Jolu. Opanujesz, nie martw się trzeba sobie stawiać nowe wyzwania - bez tego życie byłoby nudne  Bigsmile

Jestem Agata Smile

Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.

Antoine de Saint-Exupéry


Bigsmile Witaj Jolu szalej z TM i dziel się z nami Cooking  6 Cooking  7 Cooking  1


Love Witaj Jolu Love Poradzisz sobie ze "wszystkim" Wink Bigsmile :D Fajnie,że do nas dołączyłaś Smile Podziel się z nami Twoimi przepisami Cooking  7

Pozdrawiam serdecznie Grażyna ze Szczecina Love


Witaj Jolu, mam nadzieje, ze wszyscy tu bedziemy dzielic sie naszymi osiagnieciami kulinarnymi.

 

Pozdrawiam

Agnieszka z Warszawy


Witaj Jolu wśród nas.Hania z Łodzi

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Witaj Jolu  Smile  Super, że do nas dołączyłaś  Smile  Czekam na Twoje przepisy. Jestem pewna, że równie dobrze jak Termosia opanujesz komputer i naszą Przepisownię  Love  Napisz, co najbardziej lubisz gotować, w czym się specjalizujesz?  Smile

Pozdrawiam, Ela z Mazowsza  :) 

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Witajcie  Smile  Termosia mam od dawna i już nie wyobrażam sobie życia bez niego  Smile  Używam codziennie  Smile  Mam nadzieję, że komputer i Przepisownię też opanuję  Wink  Przyznam się, że to dla mnie duże wyzwanie  Smile  Liczę na Waszą pomoc. A jak opanuję co potrzeba, to zacznę wstawiać własne przepisy, bo trochę już się uzbierało  Smile  

Pozdrawiam serdecznie, Jola

Jola