Forum Witam serdecznie



6 odpowiedzi | Ostatni wpis

czekamy na kulinarną relację z pierwszego Thermomixowego gotowania Smile

Pozdrawiam Mixi


Witam Bigsmile Bigsmile Bigsmile   Swietnie, ze dolaczylas do nas Party Party Party   Jutro napisz, co w koncu "wykombinowalas" ;)  I jak poszlo ;)  Milego gotowania, milej zabawy Cooking  7 Cooking  2 Cooking  4

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Witaj :D super że dołączyłaś do fanek TM :D przepisów jest mnóstwo, w książkach i tutaj na przepisowni, spróbuj chlebek albo bułeczki, pycha :D gotuj gotuj z TM to czysta przyjemność :D

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


Witaj Solcia.

Jeśli mogę radzić, to zaczynaj od najłatwiejszych przepisów , z kazdego rodzaju po jednym, posługując sie książką "Radość gotowania" Jeżeli już z siostrą coś gotowałaś w TM i masz trochę doświadczenia, to możesz śmielej sobie poczynać. Książki są cudownie napisane, krok po kroku, wszystko musi się udać. Z przysmaków  prponuję zrobić smoothie, póki jeszcze jest w miarę ciepło (str.278), a jak będzie zimno- grzane wino (srt.294) albo likier jajeczny.

Jutro na obiad proponuję krupnik (str.52), a na drugie danie pierogi leniwe (str.136). Takich obiadów w dzisiejszych zagonionych czasach, często się nie przygotowuje. A to zdrowe , smaczne i szybkie. Polecam. Cooking  9 Bigsmile Bigsmile

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


zarazilam sie Thermomixem od mojej siostry i mam ogromne nadzieje zwiazane z tym urzadzeniem. Thermomix jest w moim domku dopiero od wczoraj a wiec dzis planuje zaczac zabawe. Czy macie moze jakis pomysl na pierwszy przysmak w Thermomix?

pozdrawiam.

Asia