Forum Witam serdecznie



6 odpowiedzi | Ostatni wpis

Janie super, że dołączyłaś do Nas !

    Też jestem posiadaczką TM21 i od zeszłego roku TM5 

                Z niecierpliwością czekam na Twoje przepisy smileys

                           Pozdrawiam serdecznie


Dziękuję za to inspirujące powitanie. Oczywiście mam swoje tzw. "typy" na thermomix i bede je zamieszczać. Pozdrawiam wszystkich. Cooking  7


Witaj Janie w naszym gronie

 

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Witaj Janie,

bardzo nam miło, że dołączyłaś do Przepisowni.

Zapraszamy Cię do przeglądania bazy przepisów zawartych na Przepisowni, a wśród nich potrawy, które możesz przygotować w swoim Thermomixie TM21, wystarczy, że klikniesz tutaj, aby znaleźć kulinarną inspirację.

Jeśli w praktyce często używasz Thermomixa, zapraszamy Cię do umieszczenia w swoim profilu użytkownika własnych przepisów. W ten sposób stworzysz swoją wirtualną "książkę kucharską" oraz z pewnością wzbogacisz menu osób posiadających w swojej kuchni właśnie model TM21.

Życzymy przyjemnego gotowania z Thermomixem.

W razie gdybyś potrzebowała pomocy, wyślij wiadomość prywatną bezpośrednio do Mixi lub użytkownika Przepisy Thermomix®, bądź utwórz wątek w interesującym Ciebie obszarze. Użytkowniczki: Monika6500 oraz Magi1 z pewnością okażą się także pomocne w rozwiązywaniu ewentualnych wątpliwości (TM21). Ostatnio dołączył do nas także verbatim, który również posiada Thermomix TM21.Janie, w swoim profilu na Przepisowni możesz dodawać użytkowników do "Znajomych", w ten sposób łatwiej będzie Ci zapamiętać osoby, z którymi chcesz nawiązać kontakt.

Pozdrawiamy

Zespół Przepisy Thermomix


Jestem posiadaczka TM 21 juz od 15 lat. Pracuje przez cały czas bezawaryjnie, mimo że moja rodzina "męczy" go 2-3 razy dziennie. Śmiało moge powiedzieć, że jest nie do przecenienia. Dzieci, które były wtedy małe- nie wyobrażają sobie ani dnia bez thermomixa. Miło mi znaleźć sie w tym gronie.