Forum Witam serdecznie



19 odpowiedzi | Ostatni wpis

Cześć! Smile

______________
Novaskin


Najważniejsze, że jest! Szczęśliwego więc Nowego Roku z TM  Love Dużo używaj a będziesz mega zadowolona Smile Powodzenia!


Witaj Baś...ka,

gratulujemy i cieszymy się, że Twój Thermomix jest już z Tobą.

Prosimy, skontaktuj się ze swoim przedstawicielem i wyjaśnij, co spowodowało tak długie oczekiwanie na urządzenie.

Pozdrawiamy,

Zespół Przepisy Thermomix


Witam

Czekałam dokładnie miesiąc(kupiłam TX na raty i dość długo weryfikowali nie wiem dlaczego no ale wkońcu go już mam)

 

Pozdrawiam Baś...ka

 

 


Gratuluję i zazdroszczę. Czy mogę spytać ile czekałaś na swój TM?


Witam 

 Właśnie dziś po wielu wielu dniach dostałam w końcu Mój TX....

pozdrawiam Baś...ka

 


Marzenko za to Ty robisz inne smakołyki lub po prostu pijesz kawę

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


super, super. już 3 dni ciężko pracuje mój "Bimbi" Smile


smileys No to super smileys Zdążył dotrzeć przed świętami smileys


Dziękuję, aktywnie działamy. Bułeczki upieczone, sos do ryżu zrobiony i stos pierniczków Smile


Love Witaj Marzenko, życzę udanej przygody z "Bimbimem" i weny twórczej w kuchni Bigsmile

Serdecznie pozdrawiam Cooking  1


Właśnie jest, pierwsze koty za płoty, czyli bułeczki zbożowe na kolację Smile Cooking  7


smileys marz witaj w Naszym gronie smileys

        smileys Życzę Tobie i córce wspaniałej kulinarnej przygody z "Bimbim" smileys

                                 Pozdrawiam serdecznie smileys


Zadzwonili, mój TM jutro będzie u mnie Smile


Marz, witamy Cię na Przepisowni,

cieszymy się, że do nas dołączyłaś i razem z Tobą nie możemy się doczekać, kiedy otrzymasz swój Thermomix ® Smile

Napisz, gdy tylko zawita w Twoim domu.

Do tego czasu zaopatrz się w cierpliwość i zapoznaj się z naszymi obszarami, gdyż oprócz Przepisowni, na której znajdziesz mnóstwo inspiracji kulinarnych, pomysłów, porad, wskazówek i tricków, istniejemy jeszcze w kilku miejscach. Zajrzyj:

1. na platformę z przepisami na Thermomix, znajdziesz tutaj tematyczne kolekcje z przepisami, dostępne w postaci cyfrowej skarbnicy, gdy otrzymasz urządzenie, będzie do niego dołączona książka podstawowa "Kulinarne ABC" wraz z nośnikiem przepisów - koniecznie aktywuj go na platformie,

2. zapisz się do naszego newslettera, aby każdego miesiąca uzupełnić swoją bazę o dodatkowe - darmowe przepisy,

3. subskrybuj nasz oficjalny kanał Thermomix ® Polska na YouTube, znajdziesz tutaj wiele filmów dotyczących zarówno funkcji Thermomixa, jak i samego przygotowywania w nim potraw,

4. zachęcamy Cię także do uzupełnienia swojej kulinarnej biblioteczki o książki kucharskie (dostępne w naszym sklepie internetowym), naszą nowością jest "Apetyt na wege" dostępny w postaci książki, jak i zestawu (książka + nośnik),

5. wszelkie wskazówki, porady i ciekawostki komunikujemy na naszym oficjalnym profilu Thermomix ® Polska na Facebooku, zapraszamy Cię do jego polubienia.

Marz. gdybyś potrzebowała wsparcia, utwórz wątek w interesującym Ciebie obszarze forum Przepisowni lub wyślij wiadomość bezpośrednio do administratorów: Mixi, Przepisy Thermomix®.

Serdecznie Cię pozdrawiamy,

Zespół Przepisy Thermomix


No właśnie podczas prezentacji sama robiła lody i sok Smile i stwierdziła, że go chce na urodziny, które ma niebawem Wink


Witaj marzWelcomeno to już wpadłaś skoro go jeszcze nie masz a już ma swoje imię.Wiele zabawy Ci życzę i tak sobie myślę ,że Twoja córcia szybciutko będzie chciała Ci pomagać w kuchni,bo praca z TM to sama przyjemność Cooking  7

 

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Witajcie,

Jeszcze nie mam mojego "Bimbiego" - Tm5, ale już na niego oczekuję. Jestem zaganianą i zapracowaną mamą 10-latki i obie mamy nadzieję gotować szybko i wspólnie. Będę początkowo liczyła na Wasze wsparcie, bo jestem zielona Wink