Forum Witam Wszystkich



7 odpowiedzi | Ostatni wpis

Witam Was w gronie Thermomaniaków smileys

     Życzę wspaniałej kuchennej przygody z TM smileys

                         Pozdrawiam smileys


Witajcie w naszym gronie i życzę cudownej zabawy z TM Bigsmile

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Witaj verbatim,

bardzo nam miło, że dołączyłeś do Przepisowni.

Zapraszamy Cię do przeglądania bazy przepisów zawartych na Przepisowni, a wśród nich potrawy, które możesz przygotować w swoim Thermomixie TM21, wystarczy, że klikniesz tutaj, aby znaleźć kulinarną inspirację.

Jeśli w praktyce często używasz Thermomixa, zapraszamy Cię do umieszczenia w swoim profilu użytkownika własnych przepisów. W ten sposób stworzysz swoją wirtualną "książkę kucharską" oraz z pewnością wzbogacisz menu osób posiadających w swojej kuchni właśnie model TM21.

Życzymy przyjemnego gotowania z Thermomixem.

W razie gdybyś potrzebował pomocy, wyślij wiadomość prywatną bezpośrednio do Mixi lub użytkownika Przepisy Thermomix®, bądź utwórz wątek w interesującym Ciebie obszarze. Użytkowniczki: Monika6500 oraz Magi1 z pewnością okażą się także pomocne w rozwiązywaniu ewentualnych wątpliwości (TM21).

Pozdrawiamy,

Zespół Przepisy Thermomix


Witam

posiadam termomix TM21ale Zadko go urzywałem dopiero   teraz postanowiłem    w 100%

 kożystać i nauczyć się przygotowywać wszelkie potrawy i przepisy.

Pozdrawiam


Witaj tomaszg

bardzo miło nam Ciebie powitać na Przepisowni i pogratulować Tobie uruchomienia Thermomixa :)

Na Przepisowni znajdziesz zarówno ogromną inspirację do przygotowywania potraw, jak i wiele ciekawych przepisów oraz fachowe porady. Gdybyś potrzebował pomocnej dłoni, wyślij wiadomość bezpośrednio do Mixi lub użytkownika Przepisy Thermomix®, bądź zapytaj forumowiczów o radę tworząc wątek w interesującym Ciebie obszarze forum. Zachęcamy Cię do odkrywania i przygotowywania przepisów zarówno z książki podstawowej dołączonej do Twojego urządzenia Thermomix ®, jak i tych zawartych na platformie z przepisami Mój Thermomix w postaci kolekcji. Tematyczny zbiór przepisów znajdziesz także bezpośrednio na Przepisowni, a gdybyś chciał skorzystać z dodatkowego źródła – izapraszamy do subskrypcji newslettera: tutaj, każdego miesiąca uzupełnisz swoją bazę o nowe przepisy. Nasi drodzy Użytkownicy Thermomixa są mile widziani również w naszych obszarach społecznościowych (oficjalny profil Thermomix Polska na Facebooku, na którym komunikujemy nowości, wskazówki i ciekawostki ze świata Thermomix ®). Zapraszamy Cię także do subskrypcji naszego oficjalnego kanału Thermomix Polska na YouTube.

Życzymy Tobie przyjemnego gotowania w urządzeniu Thermomix ®.

Pozdrawiamy,

Zespół Przepisy Thermomix


Witam

zakupilem termomix TM5  rok temu i stał w piwnicy w kartonie, dopiero wczoraj mnie coś podkusiło i  od dziś zaczynam przygodę z tym sprzętem.

Pozdrawiam Wszystkich