Forum Witajcie!



10 odpowiedzi | Ostatni wpis

Witaj Magdo :) 


Love Witajcie Szczęśliwe Posiadaczki TM5 Love

Pozdrawiam Grażyna, posiadaczka TM31 Party


Witajcie,

Jestem od niedawna posiadaczką TM5

Najfajniejsze jest to, że mama jutro podrzuca mi brokuły na zupę krem i kalafiora bym na varomie ugotowała... na kotlety. Wcześniej z pewną dozą nieufności podchodziła, ale za każdym razem czymś ją częstuję. Myślę, że powoli przekonuje :D

 

pozdrawiam,

Misha


                         :D Witaj Magdaleno ! :D

;) Wita Cię właścicielka "Pradziadka TM21" i "Prawnuczka TM5"


Witaj w naszym gronie Smile

 

Jestem Agata Smile

Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.

Antoine de Saint-Exupéry


Witaj Magdaleno, a wita Cię też szczęśliwa posiadaczka TM5. Masz rację. To genialne urządzenie.  Bigsmile

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Thermomix to jeszcze dla mnie wielka niewiadoma, na kilku przepisach nie wypróbowałam jeszcze wszystkich jego możliwości Smile strasznie podoba mi się jednak gotowanie z nośnika, czas, obroty, temperatura już są zaprogramowane nic nie muszę nastawiać Smile mam nośnik kulinarne abc, czekam jeszcze na nośnik z przepisami kuchni śróddziemnomorskiej Smile


Witaj na pewno znajdziesz fanki swojego modelu :D

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Witam Was Smile od soboty mam w domu Thermomix model TM5 czy są tutaj szczęśliwe posiadaczki również tego modelu? zaczynam dopiero swoją przygodę z Thermomixem, zdążyłam już jednak wypróbować kilka przepisów - Genialne urządzenie!