Forum Varoma i kobieta w ciąży



4 odpowiedzi | Ostatni wpis

Zachęcam do przejrzenia książki Kulinarne ABC, na stronach 36 - 37 są informacje o gotowaniu na parze, które umożliwiają gotowanie własnych przepisów, czy też przygotowywanie warzyw, mięsa itp.

Pozdrawiam Mixi


Bisiu, przejrzyj dobrze tę książkę i przepisy. Najpierw przetestuj te, które tam masz i potem już sama będziesz umiała komponować z varomą Wink . Dla pełni szczęścia pozyskaj (kup  w internetowym sklepie  lub zorganizuj prezentację zakończoną sprzedażą) książkę "Pełną parą" , w której jest 75 przepisów na potrawy z wykorzystaniem varomy. Bigsmile Cooking  4

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Witam, od niedawna jestem posiadaczką TM5. Jest moim wybawieniem, bo naprawdę ile bym się nie nastarała to zawsze albo mega nabałaganiłam przy robieniu dania, albo danie mi nie wyszło.

jestem mamą 2 latka i lokatora w brzuchu Smile Zależy mi na przepisach zdrowych, ale tzw "jednogarnkowych" bym nie musiała wykorzystywać dodatkowych garnków patelnii itp. Jeszcze piekarnik może być ;) 

Bardzo chętnie poznałabym także przepisy na Varomie , bo w tej jednej książce którą dostałam przy zakupie jest bardzo mało takich dań.

Pomożecie matce w dwukapku ?