Forum To forum umrze



18 odpowiedzi | Ostatni wpis

Idii wrote:

Hanna Gręda wrote:

Kasiu niektóre osoby są tu tylko dla jednego przepisu lub myślę z nakazu firmy  a niektóre a dobrej woli ,ale i my nie znamy odpowiedzi na wszystkie pytania Tongue

                                           Cooking  7

Podpisuję sie pod pierwszym postem mamula niewiadomo czemu nie mogę go zacytować !!!

Mówienie nullka  że nikt tu nikogo na siłę nie trzyma jest  bardzo niestosowne aby nie powiedziec gorzej .

Wiem że jest tu grono  bardzo zaprzyjaznionych dziewczyn i trudno sie wbić Smile ale są bardzo sympatyczne i pomocne więc ja się nie poddaje i zostaje mimo ze linki mnie na maksa wkurzaja Tongue

A komentarze pod przepisami ....zawsze jak wyprubuję oceniam i czasami staram się coś dowiedziec ale nie zawsze otrzymuje odpowiedz .Myslę że to dlatego że już nie ma ty osób na forum .

 

 

Haniu ale ja to wszystko wiem Smile Mnie na maksa wkurzaja te linki które się nie otwierają i ten stacony czas na kopiuj  /wklej . Już wole jak mnie dziewczyny kierują na konkretny z nazwy przepis a nie link .

Jak w przepisach świątecznych ...tam same linki !!!żeby je uaktywnić  czasu szkoda Aw

 

No cóż mamy takich zdolnych informatyków ale to już inna bajka Puzzled

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Hanna Gręda wrote:

Kasiu niektóre osoby są tu tylko dla jednego przepisu lub myślę z nakazu firmy  a niektóre a dobrej woli ,ale i my nie znamy odpowiedzi na wszystkie pytania Tongue

                                           Cooking  7

Podpisuję sie pod pierwszym postem mamula niewiadomo czemu nie mogę go zacytować !!!

Mówienie nullka  że nikt tu nikogo na siłę nie trzyma jest  bardzo niestosowne aby nie powiedziec gorzej .

Wiem że jest tu grono  bardzo zaprzyjaznionych dziewczyn i trudno sie wbić Smile ale są bardzo sympatyczne i pomocne więc ja się nie poddaje i zostaje mimo ze linki mnie na maksa wkurzaja Tongue

A komentarze pod przepisami ....zawsze jak wyprubuję oceniam i czasami staram się coś dowiedziec ale nie zawsze otrzymuje odpowiedz .Myslę że to dlatego że już nie ma ty osób na forum .

 

 

Haniu ale ja to wszystko wiem Smile Mnie na maksa wkurzaja te linki które się nie otwierają i ten stacony czas na kopiuj  /wklej . Już wole jak mnie dziewczyny kierują na konkretny z nazwy przepis a nie link .

Jak w przepisach świątecznych ...tam same linki !!!żeby je uaktywnić  czasu szkoda Aw

 

Pozdrawiam  wszystkich Katarzyna


Love Kochani i Kochane Miłośniczki TM więcej optymizmu Love


Smutna diagnoza;) Forum to raczej "produkt uboczny' Przepisowni. Mam kilka koleżanek, które korzystają z przepisów, nie zaglądając nawet na forum i nie zamieszczając komentarzy ptrzy przepisach. 


Kasiu niektóre osoby są tu tylko dla jednego przepisu lub myślę z nakazu firmy  a niektóre a dobrej woli ,ale i my nie znamy odpowiedzi na wszystkie pytania Tongue

                                           Cooking  7

Podpisuję sie pod pierwszym postem mamula niewiadomo czemu nie mogę go zacytować !!!

Mówienie nullka  że nikt tu nikogo na siłę nie trzyma jest  bardzo niestosowne aby nie powiedziec gorzej .

Wiem że jest tu grono  bardzo zaprzyjaznionych dziewczyn i trudno sie wbić Smile ale są bardzo sympatyczne i pomocne więc ja się nie poddaje i zostaje mimo ze linki mnie na maksa wkurzaja Tongue

A komentarze pod przepisami ....zawsze jak wyprubuję oceniam i czasami staram się coś dowiedziec ale nie zawsze otrzymuje odpowiedz .Myslę że to dlatego że już nie ma ty osób na forum .

 

 

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Dziewczyny tu wszyscy są z własnej woli i czasem się zdarzy ,że kogoś dłużej nie ma .Jest też tak ,że nawet jak prosisz o rzetelną ocene (serduszko)to sę nie można doczekać .Ja często dokładam do wypróbowania (wpis) i po kilku miesiącach wracam ,niektóre przepisy mają niedoskonałości inne są niezłe a jeszcze inne wspaniałe i te oceniam zgodnie z sumieniem.Nie ma przymusu ocen ,ale nie odpowiadanie na zapytania pod przepisem na zadane pytania to nie jest grzeczne.Mamula tu już były różne dymy i nie chcę do tego wracać ,bo do tej pory było to najłagodniejsze forum. Wszystko można wyjaśnić bez dymienia ,a tu też niektórzy boją się własne imię podać .Jeżeli coś nie działa to utwórz nowy wątek ,bo wtedy Twój problem będzie widoczny a wpisywanie wszędzie gdzie się otworzy pytań i żali mija się z celem , bo myślę (mówię tu o sobie )nie wszystkie wątki otwieram .Natomiast nowe tak Bigsmile

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Podpisuję sie pod pierwszym postem mamula niewiadomo czemu nie mogę go zacytować !!!

Mówienie nullka  że nikt tu nikogo na siłę nie trzyma jest  bardzo niestosowne aby nie powiedziec gorzej .

Wiem że jest tu grono  bardzo zaprzyjaznionych dziewczyn i trudno sie wbić Smile ale są bardzo sympatyczne i pomocne więc ja się nie poddaje i zostaje mimo ze linki mnie na maksa wkurzaja Tongue

A komentarze pod przepisami ....zawsze jak wyprubuję oceniam i czasami staram się coś dowiedziec ale nie zawsze otrzymuje odpowiedz .Myslę że to dlatego że już nie ma ty osób na forum .

 

 

Pozdrawiam  wszystkich Katarzyna


mamula wrote:

Gabi, gdyby to forum żyło, to po moim poście byłaby tu niezła awantura :). A jest cisza. I fakt, kilka "starych" użytkowniczek tkwi na straży, sęk w tym, że życie forum, to nowi uczestnicy. Dobrze "zorganizowane" forum jest jak magnes, przyciąga nowicjuszy, nie widzę tego w tym miejscu...

 

Jeśli tego tutaj nie widzisz to przecież nikt nikomu to na siłe nie każe siedzieć - są fora które mi nie przypadły do gustu to po prostu je opuściłam Smile


mamula wrote:

Nullka, faktycznie mówimy o różnych forach, skoro piszesz, że komentarze mówią, ktory przepis wypróbować. Sęk w tym, że komentarze z reguły mówią " wypróbuję na pewno", "dodaję do ulibionych" itp.

mamula to widocznie ja trafiam na inne przepisy niż Ty a sama też komentuję dopiero po wypróbowaniu

Oczywiście sa komentarze takiego typu ale między innymi są też od tych co wypróbowali Smile

 

 


Olu, nie wszyscy użytkownicy lubią pisać i udzielać się. Na ti trzeba mieć sporo czasu i chęci. P|oza tym "starzy" posiadacze TM niejednokrotnie nie wiedzą, że taka przepisownia istnieje.  Wielu kupujących nie posiada komputera albo też go nie obsługuje. Zatem liczba zakupionych urządzeń nie przekłada się na liczbę miłośników tego typu portali. Wiele osób tylko tutaj zagląda, czyta i drukuje przepisy. Nie możesz więc tak od razu krytykować. Zajrzyj na sam dół Forum, tam jest STATYSTYKA  i podana liczba zarejestrowanych. Myślę, że ponad 26 tys to nie jest mało.

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Gabi, gdyby to forum żyło, to po moim poście byłaby tu niezła awantura :). A jest cisza. I fakt, kilka "starych" użytkowniczek tkwi na straży, sęk w tym, że życie forum, to nowi uczestnicy. Dobrze "zorganizowane" forum jest jak magnes, przyciąga nowicjuszy, nie widzę tego w tym miejscu...


Nullka, faktycznie mówimy o różnych forach, skoro piszesz, że komentarze mówią, ktory przepis wypróbować. Sęk w tym, że komentarze z reguły mówią " wypróbuję na pewno", "dodaję do ulibionych" itp.


Zgadzam się z Tobą , Alu. Te nieaktywne linki mnie też denerwują. Nie znam sie na tych wszystkich zagrożeniach, spamach itp, ale FB wcale nie jest atrakcyjniejszy, pomimo utworzonych grup kulinarnych. Byłam krótko w jednej, ale sie wypisałam. Tam jest bałagan: przepisy mieszają się z wypowiedziami, komentarzami- bez sensu. Bigsmile Ja mam cichą nadzieję, że Mixi podziała i ulepszą tą nasza przepisownię Wink

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Gabrysiu - mamula ma dużo racji w tym co napisała. Od czasu zmiany coraz mniej wpisów, ludzie przenieśli się na fb. Ciężko się czyta, ciężko pisze. 

Niektóre rzeczy (np. działanie antyspamowe w postaci nieaktywnych linków) nawet mnie szokują.

Pozdr. Ala                   Lepiej zaliczać się do niektórych niż do wszystkich


Mamula, to Forum nie umrze. Nie umrze też Przepisownia bo mamy wspaniałą moderatorkę Mixi, która dba o jej  atrakcyjność. Gdzie widzisz zagrożenia? Te , o których piszesz , większości nie sprawiają problemów. Do pewnych "niedogodnoći" można przywyknąć. Mixi "koduje" nasze uwagi i przekazuje do Firmy. Myślę, że większość niedociągnięć  została usunięta, Jest nas spora grupka wiernych forumowiczek już kilka lat, Pojawiamy się tutaj codziennie, czasem nie logując, ale czytając wpisy. Zauważ , że sa organizowane konkursy z nagrodami, które mają zachęcić do aktywności.  Bigsmile

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


mamula jeśli chodzi Ci o to forum czyli Przepisownię to nie wiem o czym piszesz. Dla mnie jest wyraźne i nie widze tu żadnych utrudnień.

Chcę wyfrukować przepis to naciskam drukuj i mam ( o jakim powiększaniu obrazów piszesz?- komentarze mówią czy dany przepis warto wypróbować itp  W sumie to jak czytam to jakbyś pisała nie o tym forum Wink

Dla mnie przepisownia jest inspiracją do eksperymentowania w kuchni i już nie jeden przepis wypróbowałam i skomentowałam

Ja wracam tu codziennie - to forum jest uzależniające dla mnie Smile


Nie będzie inaczej. Tu jest tyle utrudnień, że głowa mała. Paradoksalnie szybciej jest coś upichcić ręcznie i tradycyjnie, niż skorzystać z forum i podziałać na TM. Szukanie, otwieranie, wklejanie linków, powiększanie obrazów-tragedia! Powtarzane posty(same się kopiują?), nic nie mówiące komentarze... Każdej nowej osobie należy w jakimś momencie tłumaczyć, dlaczego link się nie otwiera, co zrobić, zeby zgrabnie wrzucić opis... Ja wysiadam... Forum kuleje, bo jest niedopracowane technicznie, jest mi przykro, bo mogłoby to być miejsce, do którego zaglądałabym codziennie...