Forum Thermomiś zmienił oblicze mojhej kuchni :-)



13 odpowiedzi | Ostatni wpis

JJoannaG wrote:

Ja posiadam TM od 14 lat i nie wyobrażam sobie bez niego codziennych zajęć w kuchni Smile

Witam, po tylu latach użytkowania masz zapewne masę własnych przepisów Smile Zachęcam do publikowania. Pozdrawiam, Ela z Mazowsza

 

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Ja posiadam TM od 14 lat i nie wyobrażam sobie bez niego codziennych zajęć w kuchni Smile


oj, tak Smile Idealna sprawa... Cieszę się, że coraz więcej osó wypowiada się w tym temacie :) 

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


czarnulka342 wrote:

Zastanawiałam się czy kupić? Opłaciło się!

 

Smile

 

Pozdrawiam Mixi


Zastanawiałam się czy kupić? Opłaciło się!


Idealna sprawa z tym TM. To cudeńko zrewolucjonizować moja dotychczasową kuchnię. Już nie zastanawiam się pół dnia co tu upichcic na obiad. 


Lwica wrote:

Moja milosc do TM tez trwa, i nie ustannie jestem pod jego wrazeniem. Aczkolwiek zmodyfikowalam niektore przepisy z ksiazki Radosc gotowania - teraz sa smaczniejsze Smile

   Wink   Bo na tym Lwico polega nasza przygoda ,coś wiesz, coś sprawdzasz ale miłość zostaje    Love   . Dziel się swoim doświadczeniem i przepisami . Cooking  7

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Moja milosc do TM tez trwa, i nie ustannie jestem pod jego wrazeniem. Aczkolwiek zmodyfikowalam niektore przepisy z ksiazki Radosc gotowania - teraz sa smaczniejsze Smile


Fa\zgord, nie tylko Twoja żona. Ja też i jeszcze pewnie wiele innych, nie tylko żon. Bigsmile

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Witaj Kasiu Love To jest miłość nieuleczalna Love

Pozdrawiam bardzo serdecznie Grażyna ze Szczecina Love


Moja żona nie umie już gotowac inaczej.


Zanim kupilam TM zastanawiała się, czytałam opinie, rozmawiała z rodzinka używającą. Dość sceptycznie podchodziłam do entuzjastycznych wypowiedzi jak to niby zmienia życie...

Teraz jestem w nim bezgranicznie zakochana