Forum Szybkie danie



16 odpowiedzi | Ostatni wpis

Cooking  10   zapowiada się smacznie Smile

Pozdrawiam Mixi


Polecam pizzę hawajską. Szybka, smaczna , efektowna i bardzo syta. Przepis w książce Radość gotowania, str.126. Do pizzy piwko Desperados.

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Ja polecam "piersi kurczaka w sosie brzoskwiniowym" z książki "Radość gotowania",

porcupine ma na imię Monika i zaprasza na swój blog o rękodziele: www.domzakoncemswiata.blogspot.com


I to jest tez super pomysł, ziemniaki przeważnie są w domu no i tak szybko  się je robi -  do tego szybka zupka i już fajny obiad dla gości,Super dziękuje,


Moim szybkim daniem jak przyjdą niespodziewani goście są placki ziemniaczane wg przepisu z książki podstawowej. Wszystkim baaaaaaaaaaaardzo smakują


Albo ze śmietaną,jak jadają poznaniacy  Wink


A ja polecam Pierogi leniwe, też są tutaj. Może trochę przaśnie ale smacznie na zimowe wieczory :)  Nie wytwornie ale do tego masełko z cynamonem i ckrem  i jak u mamy Wink


Naleśniczki wyglądają na obrazku bardzo smakowicie, na pewno je zrobię. Dziękuje bardzo

Cooking  10


Hmm mogą byc smakowite, swego czasu robiłam coś podobnego ale nie w thermomixie, może zmodyfikuje mój przepis na thermomix  i  go wykorzystam. Dziękuję za podpowiedz

Smile


możesz także zrobić placuszki drobiowe

rozdrobnij w TM ok 100gr sera przesyp do miseczki

załóż motylek

Do TM włóż 3 jajka,3łyżki mączki ziemniaczanej,3łyżki mąki i 3 łyżki majonezu.Ustaw maszynę na ok 1min obr.2,5 dodaj rozdrobniony ser i drobno pokrojoną pierś drobiową posypaną przyprawą do kurczaka.po wymieszaniu smażyć placuszki na rozgrzanym oleju.

smacznego Cooking  10


Mixi wrote:

Wśród przepisów w bazie przepisowni jest taki własnie przepis: "Naleśniki na dwa sposoby" Pozdrawiam Smile

Dziękuję, znalazłam:)Wygląda smakowicie.Ze szpinakiem mnie korcą:D Rozkręcam się powoli.Pozdrawiam Smile


Wśród przepisów w bazie przepisowni jest taki własnie przepis: "Naleśniki na dwa sposoby" Pozdrawiam Smile

Pozdrawiam Mixi


Mixi wrote:

Polecam naleśniki na dwa sposoby Cooking  10

Czyli jak?


Polecam naleśniki na dwa sposoby Cooking  10

Pozdrawiam Mixi


Czy ma ktos przepis na jakies smaczne szybkie danie ? Chodzi mi o to jak nagle odwiedzi nas ktos niespodziewanie -  co najlepiej wtedy szybko zrobic .

Cooking  4