Forum REKORDY NA PRZEPISOWNI


79 odpowiedzi | Ostatni wpis

Dziewczyny, każda nowa książka jest najpierw dostępna w różnych konkursach dla Przedstawicieli  Smile  Potem najczęściej jako prezent dla osób, które zorganizują pokaz i u których padnie sprzedaż TM  :)  Smile Dopiero potem jest dostępna w sklepie lub u przedstawicieli  :)  :)  Smile Taka jest kolejność  :D  Przedstawiciele już ją mają (ci, którzy się o nią postarali podczas swojej pracy  Smile ) A jak będzie dalej, to dużo lepiej ode mnie wie Mixi  Smile  

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Ja niestety nie miałam okazji widziec jeszcze takiej książki ;o(

A gdzie można ją dostać?                                                                                 Nieudało mi się przenieść co napisała Anka25, ale odpowiem. Bigsmile   Aniu przy zakupie Thermomixa dostałam książkę "Tak lubię gotować" a jak byla prezentacja u mnie w domu to dostałam drugą książkę "Radość gotowania". Książki można zamawiać u przedstawiciela handlowego Smile Pozdrawiam serdecznie Love


Zgadza sie, u nas ksiazek w bròd , od koloru do wyboru, ale ksiazki polskie bardzo mi sie podobaja, sa.... jakby powiedziec..... zawartosc jest bardziej praktyczna..... Chyba tak to ujme Smile Smile

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Ja niestety nie miałam okazji widziec jeszcze takiej książki ;o(

A gdzie można ją dostać?

;o)


Love Elu to była by super sprawa  popieram Bigsmile   Love


Wink Bigsmile Bigsmile Masz racje Elu. Ta najnowsza książka z przepisami użytkowników przepisowni jest dobra, choć ja osobiście wolałabym więcej polskich przepisów pogrupowanych tematycznie, jak we Włoszech. U nas w książkach jest wszystkiego po trochu i jak coś potrzebuję , to nie wiem w której książce to było. Poza tym nowsze wydania są zdecydowanie lepiej opracowane: składniki są podawane w kolejności ich używania, fajnie opisane poszczególne czynności, niejednokrotnie podpowiedzi z czym podawać daną potrawę. no i oczywiście piękne opracowanie graficzne, papier, okładki.

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Pomyślałam sobie, że ilość książek zależy od tego jak długo Thermomix jest na danym rynku i jak dużo się go sprzedaje... Weszłam na czeską stronkę i zobaczyłam tylko 5 książek  Puzzled  I od razu pomyślałam, że nie mam powodów do narzekania z tymi naszymi 14  Bigsmile  Czyli nauka: zależy z której strony się na dną sprawę patrzy.  Smile   Love   Smile  

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Aniu,  książka z przepisamisami z Przepisowni już jest, to najnowsza międzynarodowa (już czwarta Smile  ), jeszcze niedostępna w sklepie internetowym ani u przedstawicieli. Polskich przepisów jest kilka a reszta z całego świata Smile  Mnie się wydaje, że przydałoby się więcej książek takich z polskimi przepisami i tematycznymi. Weszłam sobie na włoską stronę Przepisowni i oniemiałam  Smile  Przepisów dużo ale książek oni mają aż 34! co to jest w porównaniu z naszymi 14? I właśnie zauważyłam, że włoskie książki są tematyczne: pieczywo, sałatki, potrawy regionalne (3 tomy), przetwory, mięsa, owoce morza..... Co myślicie o takim rozwiązaniu?  :) 

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Raczej diabelek, a nie aniolek :D :D :D  .... bo podobno, gdzie diabel nie moze, to mnie posle ...ahahhahahah :D :D :D :D :D

Popieram propozycje Ani Bigsmile   I wieksza zacheta, i najlepsze przepisy pozbierane " do kupy", i duza satysfakcja dla autoròw Bigsmile   Mysle, ze ksiazka by sie sprzedawala :)  Przepisy sa pròbowane, komentowane, a dla pewnosci jesli trzeba, to mogliby je przetestowac i kucharrze Vorwerk Bigsmile   Mixiiiiiiiiiiiiiii !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Co Ty na to ??? Da sie zadowolic jakos  uzytkownikòw Przepisowni ??? Bigsmile :bigsmile:  Pomyslisz ??? Love Love Love Love

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Love Potwierdzam i zgadzam się z Wami :D Bigsmile   Pozdrawiam bardzo serdecznie Love


Aneczko super pomysł :D książka z pewnością była by hitem :D :D :D

A nagroda dla Verci się należy :D :D :D :D zdecydowanie :D :D :D :D to jest taki nasz aniołek :D :D :D :D

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


Ja równiez uwielbiam słoneczko... o każdej porze roku ;o)

Chętnie dorzucę kilka słonecznych promyków do nagrody dla Weroniki ;o) Ona jest niezastapiona na Przepisowni ;o)

I mam jeszcze jeden pomysł. Może by tak wydac ksiażke z wybranymi przepisami z Przepisowni. Myslę, że wielu Thermomaniaków chętnie zakupiłoby taka książkę dla siebie, bo przepisy tu są testowane przez wielu i poprawiane zgodnie z uwagami często tych najbardziej doświadczonych. Na pewno głosy i komentarze pomogą wybrać te najatrakcyjniejsze przepisy. A forma papierowa pomoglaby też zachęcić wielu uzytkowników do zalogowania na przepisowni i udzielania się bardziej.

;o)


o tak, ja też już czekam na tę wiosnę u nas, czuję, że znów będzie bardziej energetycznie! Tylko Ci pozazdrościć tej pogody...ach!!!

porcupine ma na imię Monika i zaprasza na swój blog o rękodziele: www.domzakoncemswiata.blogspot.com


Co by nie :D :D :D  Jestem dosc malutka, ale mòj maz twierdzi, ze gdzie mnie nie widac, to mnie slychac, za to Wink ;)  Zawsze "narozrabiam", zeby nie bylo nudno Wink Wink Wink Zycie jest takie kròtkie, ze trzeba wszystko brac pelnymi garsciami Party Party Party   I wiosna idzie, choc w kalendarzu juz przyszla.... Wstaje rano, sloneczko swieci, cieplo, gòry bym przenosila, taka mam energie.... jakos nic nie boli, czuje sie jak 18-stka Party Party Party Zdecydowanie nie lubie szarej, mokrej jesieni, ani zimy Crazy Crazy J)  Kocham cieplo, slonce.... deszcz mnie wpedza w "dolek".... Nie darmo sie urodzilam w czerwcu Bigsmile Bigsmile Bigsmile   W takie dni, jak dzis, kocham caly swiat Party Party Party   I Was dziewczyny Love Love Love

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Popieram w pełni! Nie wiem, czy nikogo nie skrzywdzę, ale wydaje mi się, że przepisownia żyła, ale dosyć powolnym życiem, a potem wpadła Vercia i porozstawiała wszystkich po kątach pisząc: "Co z Wami?" Ja tam muszę podkulić ogon, bo mnie dłuugo nie było, ale Wy dziewczyny zrobiłyście tu niezłe zamieszanie. Przepisownia aż furczy, tak dużo się tu dzieje!! Naprawdę rewelacja!

Ps. Verciu, koło Watykanu to teraz chyba niezły ruch, mogłybyśmy się nie znaleźć? Wink

porcupine ma na imię Monika i zaprasza na swój blog o rękodziele: www.domzakoncemswiata.blogspot.com


Dobrze, ewentualnie mozemy przelozyc na "po swietach"  Bigsmile Bigsmile Wink Wink Wink

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Verciu, w przyszłą niedzielę mam Dzień Otwarty Smile  w firmie więc jestem usprawiedliwiona Wink   :D    , ale po Świętach się stawię   Wink    Smile  Mam nadzieję, że zobaczę wtedy nie tylko Ciebie ale też nowego Papieża  Love   :D   Bigsmile   Smile  

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


No to dobra..... W nagrode chce widziec wszystkie..... hmmmm... powiedzmy w przyszla niedziele, w Rzymie Bigsmile :bigsmile:  Godz. 12.00, kolo Watykanu Bigsmile :bigsmile:  Pòjdziemy sobie na jakis obiadek, potem lody i spacerek Wink Wink Wink I zrobimy sobie babski dzien odpoczynku Bigsmile :bigsmile:  Czekam i nie przyjmuje odpowiedzi negatywnych Bigsmile Bigsmile Bigsmile

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Weroniczko nie bądź taka skromna :)  My nie dorastamy Tobie nawet do pięt ;)  Pomysł popieram w 100% !!!!!!


Cooking  1 Dziewczyny popieram pomysł calkowicie Bigsmile   Veronice należy się super nagroda Smile Vercia to Skarbnica Wiedzy na różne tematy Love   a wszystkie przepisy Verci powinno się opublikować Bigsmile   Veroniko my Ciebie nie chwalimy tylko stwierdzamy Fakty Bigsmile   I jak tu Ciebie nie Kochać za to co dla Nas robisz Bigsmile Party Love Buziaczki  Love :love:  Bardzo serdecznie pozdrawiam Wszystkie Miłośniczki TM Bigsmile Love Love        


:D Zdecydowanie :D  przepisownia żyje i się rozwija dzieki wielu osobom Smile Smile Smile mamy nasze TM  naszą przepisownię i nasze przyjaźnie :D i to na całym świecie :D :D :D a poza tym możemy poznać tajniki kuchni różnych krajów i wspólnie modyfikować przepisy, no i zawsze możemy się wygadać, podzielić smutkami i radościami. Stworzyliśmy nasz własny termomixowy światek :D :D :D

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


Popieram, Gabrysiu Bigsmile :bigsmile:  Szkoda, zeby poszly w zapomnienie przepisy Bigsmile Bigsmile

Jesli chodzi o 2° kwestie, to dziewczyny, bez "przesadyzmu", jak to mòwi mòj brat. Nie chwalcie mnie tyle, bo mnie zawstydzacie. Udzielamy sie przeciez wszystkie Love Love Love   Ile ktòra moze, na ile czas i obowiazki pozwola Bigsmile Bigsmile Bigsmile Nie jestem jedyna, cala nasza "banda" sie udziela Bigsmile :bigsmile:  Wg mnie, kazda z nas powinna zostac wyròzniona Bigsmile Bigsmile Bigsmile   Szczerze dziekuje za slowa uznania, ale nie zgadzam sie absolutnie . Kazda z nas sie doklada i dlatego nasza Przepisownia zyje i pieknie sie rozwija Smile Zreszta, tak na chlopski rozum, co ja bym sama tu zrobila ???? Gadala sama z soba ??? Jestescie kochane dziewczyny Love Love Love   Najwazniejsze to trzymac sie razem, i wspòlpracowac, jak do tej pory, a Przepisownia jest i bedzie swietnym miescem spotkan kulinarnych i nie tylko Bigsmile :bigsmile:  Nie mòwiac juz o niteczce przyjazni, ktòra sie nawiazala Love

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Super pomysł Gabi ! Smile popieram jak najbardziej Smile


Super pomysl. Vercia to nasza gwiazda  Bigsmile bardzo aktywna jest takze Grazynka  Smile nalezy im sie nagroda za czas poswiecony bo kazdy mago niewiele. Wiele osob sie tu udziela a to mile i to bardzo  :D dla wszystkich brawa  Bigsmile

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


Love Dziewczyny super pomysł Wink

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Dziewczyny Mixi zajęła się tą kwestią -  proszę o trochę cierpliwości :) 

Pozdrawiam Mixi


Gabrysiu popieram Twoje prosby.  Smile   Smile  Jestem pełna podziwu dla twórczości Veroniki i chęci podzielenia się ze wszystkimi swoimi pomysłami i wiadomościami. Każda z nas jest zapracowana a ona poświęca nam najwięcej czasu  Love   Love  

 

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Wink Love Love Mixi i cała nasza "gromada".

Czy dostrzegłyście ile przepisów opublikowała nasza Veronika?  Jestem pewna, że jest absolutną rekordzistką na naszej przepisowni!  Myślę, że warto byłoby wybrać dziesiątkę rekordzistek/tów , a Mixi chyba może to wyfiltrować. Nie wspomnę już o nagrodzeniu tych najaktywniejszych. Co na to nasza Mixi? Co o tym sądzicie?

Mam jeszcze jeden pomysł i prośbę do MIXI. Czy dałoby się utworzyć na forum jeden duży temat p/t "nagrodzone przepisy"?Jest już ich chyba sporo i gdzieś się zagubiły w gąszczu. Szkoda o nich zapomnieć, bo z pewnością warto wypróbować.

 

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"