Forum Przeglądanie wpisów na forum


Edytowane przez: Aga-Kraków na 26.09.2014 - 15:24

14 odpowiedzi | Ostatni wpis

Gabi, przeglądnąłem kilka postów żeby sprawdzić, czy nie ma już takiego wątku, ale przeglądanie postów - otworzenie linku i przewinięcie na ostatnią stronę dyskusji żeby zobaczyć o czym jest mowa?! Masakra. Dlatego zrezygnowałem z szukania i napisałem osobny post odnośnie problemu z sortowaniem wiadomości.

Odnośnie Twojej odpowiedzi, że trzeba się przestawić... no nie, uważam, że nie trzeba się przestawiać. Inne fora zrobione są LOGICZNIE, a to nie jest takie. Ono ma być dla nas, a nie my dla niego.


Gabi, przeglądnąłem kilka postów żeby sprawdzić, czy nie ma już takiego wątku, ale przeglądanie postów - otworzenie linku i przewinięcie na ostatnią stronę dyskusji żeby zobaczyć o czym jest mowa?! Masakra. Dlatego zrezygnowałem z szukania i napisałem osobny post odnośnie problemu z sortowaniem wiadomości.

Odnośnie Twojej odpowiedzi, że trzeba się przestawić... no nie, uważam, że nie trzeba się przestawiać. Inne fora zrobione są LOGICZNIE, a to nie jest takie. Ono ma być dla nas, a nie my dla niego.


Gabi, przeglądnąłem kilka postów żeby sprawdzić, czy nie ma już takiego wątku, ale przeglądanie postów - otworzenie linku i przewinięcie na ostatnią stronę dyskusji żeby zobaczyć o czym jest mowa?! Masakra. Dlatego zrezygnowałem z szukania i napisałem osobny post odnośnie problemu z sortowaniem wiadomości.

Odnośnie Twojej odpowiedzi, że trzeba się przestawić... no nie, uważam, że nie trzeba się przestawiać. Inne fora zrobione są LOGICZNIE, a to nie jest takie. Ono ma być dla nas, a nie my dla niego.


przyłaczę się do narzekania; zamiast relaksować się na forum to nerwica mnie bierze od ciągłego przewijania góra dół, góra dół...

Joanna z Wrocławia, pozdrawia Smile


Gabrysiu - jeżeli mam przestać zaglądać na jakieś forum, to będzie to na pewno przepisownia. Na FB nie zaglądam, bo nie mam tam konta. Zaglądam jeszcze na dwa fora, bo mnie to interesuje i mnie odpręża.

Pozdr. Ala                   Lepiej zaliczać się do niektórych niż do wszystkich


gabi - przemyśle to hihi  Wink


No to dla żartu Wam powiem: nie zaglądajcie na inne fora i wtedy zapomnicie jak to jest  gdzie indziej. Wink  Ja tylko wpadam na FB i nie mam już czasu na inne. Bigsmile

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


dokładnie,mi też to okropnie przeszkadza. To jest chyba  jedyne forum z takimi dziwnymi ustawieniami Aw


Gabrysiu - zaglądam na przepisownię codziennie (taki nawyk) a przyzwyczaić się nie mogę.

Jest odmiennie niż wszędzie, mnie to przeszkadza. Dlatego nie chce mi się pisać.

Pozdr. Ala                   Lepiej zaliczać się do niektórych niż do wszystkich


Oj, nie narzekajcie. Bigsmile  To jest tylko kwestia "przestawienia"  się i przyzwyczajenia. Trzeba jednak systematyczności w odwiedzinach, żeby to nas przestało denerwować. Wink Ja też tak miałam, a teraz wydaje mi się całkiem logiczne.  Bigsmile

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


no nie dziwie się, bo mnie też to troszkę odstrasza to forum ,bo dla mnie jest ono mało czytelne :( 


Już nieraz prosiliśmy o zmianę ustawień. Jest to główny powód absencji stałych bywalców na przepisowni Aw

Pozdr. Ala                   Lepiej zaliczać się do niektórych niż do wszystkich


witam. 

Nie wiem czy będe umiała przedtawic problem ,ale spróbuje :) 

 

Jak czytam jakis wątek na forum to komentarze ustawiają się tak że , żeby przeczytać pierwszy post musze zjechać na sam dół strony ,a  poźniejsze komenatrze "idą " do góry -czyli na samym dole jest początek wątku, a koniec wątku na górze.

Nigdy nie spotkałam się z takim czymś na innych forach, i jest to dość niepraktyczne.

czy można to gdzieś zmienić w ustawieniach?