Forum Pozdrawiam i witam wszystkich



11 odpowiedzi | Ostatni wpis

@emikaa - a u mnie na prezentacji śmietana z biedronki w ogóle nie chciała się ubić Smile może kwestia też temperatury? Mi się zawsze świetnie ubija Zott i śmietana z lidla.


Witaj Emikaa,

praktyka czyni mistrza, nie poddawaj się, wypróbuj różne typy śmietany, a z pewnością znajdziesz tę odpowiednią, która trafi w gusta Twoje i Twoich najbliższych.

Koniecznie sfotografuj swoje masełko, umieść przepis w swojej bazie i podziel się z nami swoją zdrową praktyką Smile

Pozdrawiamy,

Zespół Przepisy Thermomix


Hanna Gręda wrote:

A czemu to śmietany wylądowały w koszu?Co poszło nie tak przecież masło musi się udać Cooking  7 ,bo bita śmietana może nie wyjść ale masło?

Być może za szybko się poddawałam:)  ale przedłużanie ubijania nic nie dawało, cały czas była to rzadka śmietana, i tak sie zadziało z każdą z piątnicy 36 %, a o dziwo z biedronkowej wychodzi idealne Smile więc może kwestia śmietany....hmmmm


Hanna Gręda wrote:

A czemu to śmietany wylądowały w koszu?Co poszło nie tak przecież masło musi się udać Cooking  7 ,bo bita śmietana może nie wyjść ale masło?

Być może za szybko się poddawałam:)  ale przedłużanie ubijania nic nie dawało, cały czas była to rzadka śmietana, i tak sie zadziało z każdą z piątnicy 36 %, a o dziwo z biedronkowej wychodzi idealne Smile więc może kwestia śmietany....hmmmm


A czemu to śmietany wylądowały w koszu?Co poszło nie tak przecież masło musi się udać Cooking  7 ,bo bita śmietana może nie wyjść ale masło?

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Witam wszystkich Smile od wtorku zaprzyjaźniamy się  z tym "mercedesem" w kuchni Smile Wynik : leczo,bułeczki pszenne,drożdzówki z serem,soczek zniknęły w brzuchach :)3 śmietany 36 % na masełko - wylądowały w koszu :)Pozdrowionka !!! :):)


Bardzo dziekuję za miłe przyjęcie. Patrycja.


Patrycjo, witaj wśród zakręconych Thermomaniaczek 

Każda z Nas przechodziła chrzest bojowy z TM i pewnie nie jedna potrawa wylądowała w koszu, ale do odważnych świat należy  Pytaj jeżeli masz wątpliwości, bo na forum jest wiele osób służących dobrą radą

smileys Powodzenia Patrycjo smileys

          :D Pozdrawiam Monika 

 


Smile Witaj Patrycjo Love Ja też tak zaczynałam swoją przygodę z TM Bigsmile jeżeli masz jakieś pytania to śmiało pytaj.Odwagi Love

Pozdrawiam serdecznie Grażyna ze Szczecina Cooking  1


Użytkowników thermomixów i Przepisowni. Thermomix mam dopiero od wczoraj, więc nie będę się tak szybko udzielać, będę korzystać z Waszego doświadczenia i przepisów, a może kiedyś skomponuję własne. Tymczasem muszę się wprawiać, bo ciągle o czymś zapominam:) Patrycja.