Forum Powitanie :)



10 odpowiedzi | Ostatni wpis

Masz rację  Smile czekamy na przepisy i porady  Wink

Jestem Agata Smile

Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.

Antoine de Saint-Exupéry


Nie wiem jaka ja tam zaawansowana Bigsmile   Tak się określiłam, bo te "dzieścia" lat już żywię swoją rodzinę i myślę, ze nie wychodzi mi to najgorzej, a odkąd mam termomix, to po prostu menu się zdecydowanie poszerzyło Love   Ja w żywiole i rodzina całkiem rada Cooking  7

W sumie nie sposób nie umieć gotować z TM..., wystarczy tylko się nie bać ;d

 

Nie żyje się, nie kocha i nie umiera na próbę.

Prawdziwie wielki jest ten człowiek, który chce sie czegoś nauczyć.

[Bł. Jan Paweł II ]

 


Cooking  2 Party Love Ależ dałaś czadu Joko! Super! Widzę , że jesteś zaawansowana kuchareczką. Świetnie, bardzo przydadzą się nam również Twoje rady. Poczytaj tematykę Forum, dodawaj komentarze i przepisy.

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Miło mi Party Cooking  7 Smile

 

Nie żyje się, nie kocha i nie umiera na próbę.

Prawdziwie wielki jest ten człowiek, który chce sie czegoś nauczyć.

[Bł. Jan Paweł II ]

 


Cooking  2 Witaj Joko :)  Dzielnie kucharzysz :D Bigsmile   Dziewczyny już Ciebie przywitały ,a ja życzę Ci twórczej inspiracji w kuchni co zakończy sie Twoimi własnymi przepisami. Party :cooking_7:  Pozdrawiam serdecznie Cooking  4


Wielkie dzięki za miłe towarzystwo. Oczywiście jak się rozkręcę, to i własne koncepcje przepisów powstaną..., mam nadzieję... :p   Liczę na wsparcie w razie problemów Cooking  9

Miło, ze można liczyć na tak dużą grupę wsparcia Smile

Zatem... do usłyszenia!

 

Nie żyje się, nie kocha i nie umiera na próbę.

Prawdziwie wielki jest ten człowiek, który chce sie czegoś nauczyć.

[Bł. Jan Paweł II ]

 


Witaj Joko :D cieszę się, że jesteś z nami :D Gotuj  dziel sie swoimi przepisami :D tutaj zawsze jest wesoło i smacznie :D powodzenia i miłego kucharzenia :D pozdrawiam Bigsmile

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


Witaj Joko Bigsmile Bigsmile Bigsmile   Na Przepisowni.... i... w naszej szalonej bandzie :D :D Wink Wink Ciesze sie, ze dolaczylas, ze gotujesz smialo, ze jestes zadowolona z cudenka i , najwazniejsze, ze przejrzalas porzadnie podstawowa ksiazke i nie boisz Bigsmile Wink ;)  Bo i nie ma czego ;)  Milej zabawy z TM, korzystaj i z naszych przepisòw, podawaj swoje wlasne, a jak potrzeba pomocy, smialo pytaj Bigsmile Bigsmile Cooking  9 Cooking  7 Cooking  1

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Witam serdecznie w społeczności twrmomiksiarzy Wink

Jestem posiadaczkę TM31 od niespełna tygodnia, choć znam go już od bardzo dawna. Jak do tej pory częściej przesiadywałam ze swoim laptopem (nawet w kuchni), ale mój terminator zepchnąl lapka na plan drugi :D  Mój termomix dostał ksywkę terminator od męża i tak go czule teraz nazywamy, bo faktycznie jest maszyną wielozadaniową Cooking  10 Odkąd go posiadam robiłam już: różne soki warzywne i owocowe - nawet własne udoskonalenia, zupkę pieczarkową, pomidorową, filet z pstrąga z sosem holenderskim i  warzywami na varomie, lody, drinki, likier czekoladowo-miętowy (z przepisowni - jest przepyszny polecam!!!), placki ziemniaczane, pierś z kurczaka w sosie brzoskwiniowym, masełko, bułki pszenne i maślane, napój z zielonej pietruszki, ciasto ucierane z owocami i nie wiem już sama co jeszcze. Teraz pichcenie stało się czystą przyjemnością a nasze potrawy wyglądają i  smakują jak z najlepszych restauracji Cooking  1

Co najważniejsze..., nie boję się tej maszyny, bo książki z przepisami są tak czytelne jak żadne inne i nie ma możliwości,żeby się coś nie udało.

Jak to dobrze, że Termomix istnieje!!!

 

Nie żyje się, nie kocha i nie umiera na próbę.

Prawdziwie wielki jest ten człowiek, który chce sie czegoś nauczyć.

[Bł. Jan Paweł II ]