Forum Piękna ta nasza Przepisownia!



17 odpowiedzi | Ostatni wpis

Przepisownia jest piękna i zawsze przydatna, ale przydałoby się zaktualizować na pierwszej stronie "AKTUALNOŚCI" , które są już nieaktualne! Wink Mixi, wiem, że masz teraz "urwanie głowy" , ale  nie można tego zostawiać . Wink

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Love


smileys Mixi fajnie by było żeby kolejność wpisów wróciła do poprzedniego stanu smileys

smileys ;) Aktualna wersja wpisów jest mało komforowa - to tak jak czytanie książki od końca... 


:D Alu w pełni się z Tobą zgadzam - zauważalny jest spadek...niestety :(


Ponieważ wczesniej porządek na forum został zmieniony z poprzedniego, który był bardzo nieuporządkowany. Z waszych wpisów wynika, że ten równieaż nie jest czytelny, zostanie to przekazane dalej.

Pozdrawiam Mixi


gabi49 wrote:

Można przywyknąć, ale trzeba tu być często. Wink

Właśnie dlatego rzadko tu bywam Wink

 

 


Love Ja nie tracę nadziei, że wrócimy do normalności Wink Love Wiele postów mi "uciekło" Wink


Moniś - a nie masz wrażenia, że od czasu tej zmiany jest coraz mniej wpisów?  Mnie to czytanie od dołu męczy, a przecież to ma być chwila relaksu. Dziwne to, tym bardziej, że dla informatyka to pewnie zmiana jednego parametru, bo musi zaznaczyć, czy ustawiać posty "z góry na dół" , czy "z dołu do góry".

Pozdr. Ala                   Lepiej zaliczać się do niektórych niż do wszystkich


:) Widzisz to taki urok "Przepisowni" - musi się czymś różnić od innych :) ;)

:) Miejmy nadzieję,że przy następnej zmianie wrócimy do normalności ;)

 


Można przywyknąć, ale trzeba tu być często. Wink

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Głupio tak czytać wpisy od końca, odwrotnie niż na innych forach.


Zgadzam się z Alą w 100 %

Jestem Agata Smile

Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.

Antoine de Saint-Exupéry


Wygląd ciekawszy, ale to czytanie od dołu do góry jest "niestrawne"

Pozdr. Ala                   Lepiej zaliczać się do niektórych niż do wszystkich


Wiosna prawdziwa. Przepisownia wygląda rewelacyjnie. Dziękujemy Mixi za to wszystko. POZDRAWIAM ze  Szczecina.CałusCałusCałus

Lidka Abramowicz


Love Witaj Agn. Podzielam Twoje zdanie "Piękna ta nasza Przepisownia teraz" Love tylko jest male ale Wink kolejność wpisów i odcztywanie wpisów w komentarzach Crazy i "jazda"po stronie. Miejmy nadzieje,że to się zmieni Smile Zauważyłam, że jak nie cofnę się do mojego ostatniego wpisu to umykają mi te "które są po drodze" Bigsmile

Pozdrawiam serdecznie Grażyna ze Szczecina Love


Piękna ta nasza Przepisownia teraz, prawda?! Jeszcze bardziej mi się chce przegladać przepisy i tworzyć ;)  w TM. Kto jeszcze tak ma? Smile

P.S. Nie wiem czy ten wątek powiniwn być tutaj, ale nie znalazłam lepszego miejsca na forum-chyba, ze mnie ktos przekieruje Smile