Forum PODRÓBA TM 31



11 odpowiedzi | Ostatni wpis

Witam

 

Też go widziałam w ofercie i chciałam zobaczyć na żywo ale jak poszłam na drugi dzień już go nie było. Ale nie przekonała mnie oferta. I pomimo że niektóre produkty Lidl ma swietne i lubię to niektóre mnie nie przekonują i nie trafiają do mnie. A książki właśnie też chciałam z ciekawości zobaczyć i zafoliowane były. Ale dziwiLO  mnie ze luzem. 

A wogóle to gdzie temu robotowi do TM.

Grażka

Życie jest lekkie, łatwe i przyjemne.


Byłam ,widziałam i nie zapiałam z zachwytu jest przedewszystkim wielki u mnie by się nie zmieścił .Książki ładnie wydane ale zafoliowane to do środka nie można zajrzeć .4 rodzaje myślę ,że jest tam po kilkanaście przepisów zgrupowanych tematycznie Wink

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Różnic znaczących jest trzy: mniejsza misa tylko 2 litry, brak obrotów wstecznych Counterclock  i brak wagi.


Różnic znaczących jest trzy: mniejsza misa tylko 2 litry, brak obrotów wstecznych Counterclock  i brak wagi.


Dzis na FB jest reklama podobnego w funkcjach robota TEFAL. Cena prawie 3700,-zł.  Wink

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Popatrzyłam to jednak się różni bardziej przypomina TM21 tam też nie ma Counterclock

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Ja tez pójde z ciekawości obejrzeć, jak zdążę przed kupującymi. Może być Wink tylko kilka egzemlarzy, a ludzie nauczyli się lidlowych promocji i zawsze rano są kolejki przed otwarciem. Jak za dawnych czasów.

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Gabrysiu podobny ale nie ten sam ,kurcze ja nie żałuję ale pójdę go obejrzeć czy na prawdę taki sam dobry ,bo w ulotce nic nie piszą o wstecznych obrotach no i nasz jest mocniejszy

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Witaj gabi49,

dziękujemy za przekazane informacje, jesteśmy świadomi, że w ofercie znajduje się taki produkt.

Pozdrawiamy,

Zespół Przepisy Thermomix


Podaję Wam link do najświeższej podróbki naszego TM31. Będzie w ofercie LIDLA od 7 gudnia. Tylko 699,-zł.

http://www.lidl.pl/pl/oferta.htm?id=922

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"