Forum Nowicjusz



5 odpowiedzi | Ostatni wpis

Iwona, Ela ma rację. Nie poddawaj się. Walcz!  Love

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Iwona, nie można się załamywać Smile W tej pracy, jak w każdej innej są lepsze i gorsze miesiące. Smile Mam nadzieję, że znajomi pomogą i będzie dobrze. Szukaj gdzie indziej osób, które będą zainteresowane prezentacją. Opowiadaj każdemu, że rozpoczęłaś nową, ciekawą przygodę z TM i że na spotkaniach kulinarnych które organizujesz można miło spędzić czas ze znajomymi podczas wspólnego gotowania... Przede wszystkim TY musisz być przekonana, że rekalmujesz wspaniały produkt wart swojej ceny Smile Wszystko jest w naszej głowie... i to prawda. 

Pamiętaj, że Twój kierownik zawsze Ci pomoże jeśli go o to poprosisz. Jeżeli jest taka potrzeba, że czujesz się niepewnie, to pojedzie z Tobą na Twoją prezentację i pomoże Ci... Głowa do góry! Po każdym deszczu wychodzi słońce!

Pozdrawiam Smile Ela

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Na pewno wkrótce wszystko się zmieni na korzyść Smile Trzymamy kciuki Smile

Pozdrawiam Mixi


Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Thermomixa mam od grudnia zeszłego roku. Od marca współpracuje z vorverk. Znajomi obbiecywali prezentacje, a jak przyszło co do czego nikt nie ma czasu , lub coś innego. Mam chwile załamania. Co mam zrobić?