Forum Nowa użytkowniczka wita :)



14 odpowiedzi | Ostatni wpis

Witaj Sylwio w naszym zakręconym gronie

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Hej;) od 30 czerwca posiadam to cudeńko zakochana jestem na maxa Wink całe życie na ciągłych dietach a tu proszę same pyszności w tym są i to jakie zdrowe długo sie decydował. Bo aż chyba rok ale skupiłam sie i nie żałuje 


Witam, nowe użytkowniczki :) 

Jestem Agata Smile

Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.

Antoine de Saint-Exupéry


Witam serdecznie Wszystkie Nowe użytkowniczki TM ! Życzę udanego eksperymentowania i czekam na Wasze autorskie przepisy Powodzenia smileys


Love Witajcie Nowe Użytkowniczki Termosia Love

Pozdrawiam Grażyna Party


Witam i ja nowe użytkowniczki TM miło ,że jesteście z nami .Mnóstwo porad jest na forum ale jakby coś można na nas liczyć :D .Dlaczego dziewczyny boją się swoich imion tego nie jestem w stanie zrozumieć Wink

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Love Witaj Marto Love Ciesze się,że dołączyłaś do nas Smile pytaj śmiało jak masz jakiś problem, w miarę możliwości pomożemy Love

Pozdrawiam Grażyna ze Szczecina Love


Witaj Ja  również jestem nowa w krainie Thermomixa ale już jestem zachwycona tym urządzeniem, Liczę na wspólną wymianę doświadczeń. gorąco pozdrawiam Marta


Witam  Smile jestem nowym użytkownikiem, jak również posiadaczem TM Smile Mam nadzięję że to był słuszny zakup i nie będe żałować! :P Od 2 lat się zastanawiałam nad tym urządzeniem i tak oto mam TM od wczoraj. Mam nadzięje że w razie jakich kolwiek pytań jesteście do dyspozycji, ponieważ początki są zawsze trudne Wink Pozdrawiam serdecznie wszystkich forumowiczów :D Cool


Witaj Slodkakraino :)decyzja o zakupie  Mixingbowl closed napewno trafna ja jestem od niego uzależnona Cooking  7 Pozdrawiam Serdecznie Małgorzata


Love Witaj Słodkakraino Bigsmile ta miłość uzależnia Wink i nie wyleczysz się z niej Wink Bigsmile Bigsmile Love

Pozdrawiam bardzo serdecznie Grażyna ze Szczecina Cooking  1


  Słodka kraino jak masz na imię ,bo nawet na profilu nie ma ,ale nie ważne .Witaj wśród nas .Jak jesteś zakochana w TM to dobrze trafiłaś, bo tu są sami maniacy tego urządzenia ,kocha się go całe życie i całą rodziną .Sama się o tym przekonasz .W razie jakiś wątpliwości zaglądaj na nasze forum

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Od wczoraj jestem właścicielką Thermomixa - potrzebowałam aż roku czasu by dojrzeć do decyzji o jego zakupie - liczę że była to dobra decyzja. Póki co jestem zakochana :D