Forum Książka z przepisami bezglutenowymi21 odpowiedzi | Ostatni wpis

The research question is entirely dependent on the nature of the topic and the method used. It is necessary to have one central question, followed by the number of minor queries related to the study. PhD Dissertation Writing is academic writing based on your research. A thesis is an explanation of the scholarly method. New researchers are expected to do more and better reading and research to talk about their idea. It means that your research should be accurate and novel in its investigation and discussion of a subject. It means that your design will give evidence of critical analysis of the study


Ja korzystam z nośnika super sprawa i ułatwienie.  Tylko nie trzymam się ściśle przepisu. I prawda jest też że jak co nowego chce zrobić to najpierw sprawdzam w książce a potem dalej na nośniku już przy gotowaniu.

Grażka

Życie jest lekkie, łatwe i przyjemne.


Dla mnie nośnik jest świetną sprawą, ale już po wyszukaniu przepisów w książce. Wyszukam w książce, odkładam ją i używam wtedy nośnika. Książka się nie brudzi, laptop  nie zajmuje miejsca.  Smile

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Witam

Ja też nie używam nośnika przy gotowaniu (z reguły mam przed sobą ksiązkę lub laptopa ).....

pozdrawiam Baś...ka


jestem  ZA

lubie  e booki  mamy 21 wiek, łatwość przeszukiwania przepisów.

wole przed obiadem poszukać fajnego przepisu i dopasować go do TM

 

CZY  uzywacie nośnika TM podczas gotowania ? 

ja jakoś NIE , w ogóle nie uzywam

Lamka


Polacy narzekają, że Polska jest opóźniona technologicznie w stosunku do Zachodu. Ja bym tego nie powiedziała,  to Zachód nie nadąża już za potrzebami społeczeństwa. Tak jest w przypadku TM5. Niby nowość, ale nie do końca. Wink Pracowano nad ulepszeniem 10 lat i nie zdążono z nowościami .

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Frażko, gabi49,

dziękujemy za Wasze zainteresowanie. Niestety na tą chwilę nie mamy w planach podobnych rozwiązań, jednak przekażemy Wasze sugestie do działu zajmującego się kreacją materiałów cyfrowych.

Pozdrawiamy,

Zespół Przepisy Thermomix


Grażko, to byłoby bardzo praktyczne dla nas, użytkowników. Popieram pomysł. Myślę, że znalazłoby się wielu chętnych na taką wersję.  Smile Papierowe książki są piękne i ja mam prawie wszystkie bo lubię mieć.

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Mam takie pytanie, czy firma nie myśli żeby książki w wersji papierowej również można było kupić jako ebooka? 

Czytniki są bardzo przystępne cenowo, lekkie, małe i nie wymagają stałego dostępu do internetu. I można mieć naprawde spora biblioteczke w torebce. A książek kucharskich praktynie nie ma w formie e-booków. Mam, korzystam i jestem mega zadowolona. I tak mysle, że super byłoby mieć tak fajna książkę kucharską tym bardziej że jest możliwość zakładek i notatek. 

Grażka

Życie jest lekkie, łatwe i przyjemne.


Witaj Pyza_76,

dziękujemy za Twój głos, doceniamy potrzeby wszystkich użytkowników Thermomixa, dlatego przekażemy Twoje uwagi do działu zajmującego się kreacją biblioteki kulinarnej i będziemy informować, gdy tylko zostanie wydana broszura lub książka z przepisami na potrawy bezglutenowe.

W tym momencie zacęcamy Cię do inspirowania się istniejącymi przepisami w książkach na TM31 oraz na Przepisowni. Możesz także spróbować swoich sił i stworzyć warianty przepisów oraz umieścić je w swoim profilu na Przepisowni.

Pozdrawiamy,

Zespół Przepisy Thermomix


Książka z daniami bezglutenowymi byłaby super. Oczywiście mam na mysli zdrową kuchnię, a nie z wykorzystaniem zamienników bezglutenowych z mnóstwem chemii w składzie. Coraz więcej ludzi nie może jeść glutenu nawet o tym nie wiedząc, nie tylko przy celiakii.  

Mam TM31 i wkurzam się, że firma traktuje nas po macoszemu, nie mam dojścia do nowej platformy. Może książka dla Vegan będzie dla wszystkich, a nie tylko dla wybranych. 

 


A ja Dziewczyny mam TM5 i dostęp do platformy i powiem szczerze, że nie korzystam, tylko czasem przeglądam na komputerze. Denerwuje mnie to że nie ma aplikacji na smartfona na inny system tylko ios na iPhone. Miałam iPhone i powiedziałam sobie nigdy więcej, byłam najszczesliwsza osoba gdy się go pozbylam. Nie rozumiem dlaczego nie ma aplikacji tak jak np. Allegro dostępnej na każdy system. I to mój powód dla którego nie korzystam z platformy wogole. A iPhone nie kupię bo krew mnie zaleje przy tym smartfonie żywcem. Każdy ma jakieś preferencje i już. 

Dla mnie to dziwne ograniczenie tylko to iPhone i tylko do najnowszego modelu. Uważam, że dostęp do nowości i możliwości multimedialnych powinni mieć wszyscy użytkownicy jako jedna wielka społeczność TM.  Ostatnio nawet Mixi to podkreślała. A tu tworzone sa sztuczne podziały. No to niech się firma zdecyduje. Czy jest ta społeczność TM czy tylko dla niektórych. Tzn tych, którzy się dostosuja do wymagań sprzętowych. Ja uważam, że my jako użytkownicy nic nie musimy. Na pewno firma zyska umożliwiając multimedialny dostęp dla wszystkich. Gdyby Allegro ograniczalo aplikacje tylko do jednego systemu nie miałoby takiej popularności jak ma. Platforma jest fajna ale brak aplikacji zabija korzystanie z niej "pod ręką"  

Grażka

Życie jest lekkie, łatwe i przyjemne.


Grażynko - ja też mam TM 31, mam również TM5. Mogę korzystać z platformy, ale moja córka już nie może, syn także, bo mają stary model. 

Pozdr. Ala                   Lepiej zaliczać się do niektórych niż do wszystkich


Love Ja mam TM31 i wiem że innego nie będę miała Smile ale interesują mnie wszelkie nowości i chetnie kupiłabym nowe książki na TM 31 Love Proszę o Nas pamiętać Love


Zespół Przepisy Thermomix 

Firma utworzyła platformę tylko dla użytkowników TM5, co  dyskryminuje użytkowników innych modeli. 

Żadna inna firma nie postąpiła w taki sposób z użytkownikami swojego sprzętu - nie podzieliła ich na lepszych i gorszych.

Pozdr. Ala                   Lepiej zaliczać się do niektórych niż do wszystkich


Witajcie,

dziękujemy za Wasze uwagi i przypominamy, że o wszystkich nowościach informujemy na bieżąco.

Pozdrawiamy,

Zespół Przepisy Thermomix


Elu, masz rację. Szkoda, że firma nadal nie umozliwia drukowanie przepisów z platformy. Nie każy przeciez gotuje z komputerem lub innym gadżetem, w ręku. Ale to jest wołanie na puszczy!

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


W swoim profilu Luiza napisała, że od 2013r posiada TM31, czyli konta na platformie "mojthermomix" nie może posiadać... Nie jest to wiedza tajemna. Przed odpowiedzią sprawdziłam...

Wiele osób prosi o publikację z przepisami dietetycznymi, min z bezglutenowymi. Szkoda, że firma odchodzi od wydawania nowych książek dla posiadaczy TM31, a stawia tylko na tworzenie płatnych kolekcji dla posiadaczy nowego modelu TM5...

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Witaj luizabla,

zajrzyj do naszych kolekcji na platformie z przepisami mojthermomix.pl, znajdziesz wsród nich zestaw "Dieta bez glutenu". Jeśli jesteś zarejestrowana i zalogowana do platformy, to poniższy link przekieruje Cię bezpośrednio do kolekcji:

https://pl.mojthermomix.pl/vorwerkWebapp/#/collection/8831351422977

Pozdrawiamy,

Zespół Przepisy Thermomix


chętnie kupiłabym zebrane przepisy bezglutenowe. Mam dziecko chore na celiakię i tworzę sama, przerabiam co się da i kombinuję. Może udałoby się też coś od Smakoterapii uzyskać i też wydać?