Forum Ja też witam.



17 odpowiedzi | Ostatni wpis

Witaj Moniko Smile


Witaj Moniko  Party Czekamy na przepisy  Smile

Jestem Agata Smile

Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.

Antoine de Saint-Exupéry


Dzięki za radę.Poszperałam troszkę w internecie i znalazłam przepisy na różne pychotki z mąki orkiszowej. Nawet na pierogi. :)Są to przepisy na termisia oczywiście. Cooking  7

MONIKA MIX.


Witaj Moniko :D ciesze się że do nas dołączyłaś Smile Smile

Jeżeli chodzi o Twoje pytanie dotyczące zdrowej żywności to musisz sobie kombinować i próbować, tak robimy wszyscy Smile mozesz także spróbować przekształcić znany przepis ale nie z TM, na przepis do przygotowania własnie w termomisiu, ja często tak robię, że modyfikuje Smile metodą prób i błędów Smile

Pozdrawiam i życzę miłego kucharzenia Smile Marzena z Bydgoszczy Smile Smile Smile Smile

 

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


Dziewczyny. Mam pytanko.

Ponieważ nie używam produktów wysoko przetworzonych w tym mąki również(staram się raczej brać mąki razowe,z pełnego przemiału,orkiszowe,a nawet z amarantusa itp.wiecie o co chodzi) powiedzcie mi jak je stosować w przepisach do TM.ponieważ one mają inną ciężkość i innaczej wchłaniają płyny.Czy ktoś przeprowadzał takie próby?Wiem ,że prawie zawsze trzeba je łączyć ze zwykłą mąką,gdyż przepisów z użyciem tych mąk niema tak wiele jak z normalną.Na wykożystanie mąki ryżowej też jest parę fajnych przepisów,ale one są nie na TM.Monika

MONIKA MIX.


Witaj Moniko wśród zakręconych Fanek i fanów TM,szalej w kuchni i testuj termosia ile się da a tym bardziej że masz pomoc,pozdrawiam-Małgosia Bigsmile


Podoba,podoba.Lubię różne wypieki i tak sobie kombibinuję czym zaskoczyć rodzinkę. Bigsmile A jeszcze jak wciągnę Mikołaja do spółki to się będzie działo..

MONIKA MIX.


:DA widzisz?Już Ci się podoba

 

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Love Witaj Moniko Love Cieszę się że masz Dwóch pomocników w kuchni  Wink Mikołaja i Termosia  Bigsmile   Love   Love

Pozdrawiam serdecznie Grażyna ze Szczecina Cooking  1


Wyszło! Zrobiłam krupniczek i jest pycha,tylko zapomniałam dodać ziemniaki,ale ugotowałam osobno.

MONIKA MIX.


Ile w tym prawdy nie wiem,ale właśnie nastawiłam moją pierwszą zupkę w TM. i jestem ciekawa rezultatów. Shock

MONIKA MIX.


:D Tym bardziej Cię witam moja imienniczko ! Rośnie Ci kucharz w domku, super bo podobno panowie są lepszymi kucharzami niż panie - ile w tym prawdy ? :D


Dziękuję za miłe powitanie.

Mam na imię Monika,jestem z Warszawy i mam synka Mikołaja-13-latka, Cooking  2 który lubi pomagać mi w kuchni,  zwłaszcza,gdy  jest jakieś"wielkie" gotowanie np.święta.W tym roku w wakacje był nawet na obozie kulinarnym. Cooking  1

MONIKA MIX.


:D Witaj wśród Nas ! Ja już robiłam żeberka w TM, jest taki przepis pt. " Żeberka w sosie piwnym" są smaczne i proste w wykonaniu.:D

                  :) Pozdrawiam Monika z Zagłębia


Witaj  Smile  I baardzo Cię proszę, podaj swoje imię  Smile  Trochę trudno pisać do Ciebie "bliźnięta"  Wink  Radka, już troszkę poznałyśmy a teraz kolej na Ciebie.  Smile Żeberek w TM nie robiłam ale karkówkę po karkonosku z Radości wiele razy  Love  Moja rodzinka uwielbia ją z kaszą gryczaną lub z kluskami śląskimi. I oczywiście suróweczki  Smile  

Pozdrawiam serdecznie

Ela z Mazowsza

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Smile Właśnie dzisiaj stałam się dumną posiadaczką TM.

Radek pytał o minusy,a ja chcę się zapytać czy w TM.można zrobić żeberka,taki zwykłe,tradycyjne w sosiku .Bo jak dotąd znalazłam raczej przepisy na potrawy mocno rozdrobnione,przemielone lub zupy kremy?

 

MONIKA MIX.